reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Lucere, a z serduszkiem to szczęście w nieszczęściu. Pewnie będzie już dobrze.

Marand, czyli ciężkie dni przed Wami, oby nie było tak ciężko jak że starszym, ale pewnie teraz nie śpisz tylko czuwasz.
 
reklama
lucere ta intubacja to juz ostatecznosc jak juz dziecko ewidentnie sie dusi. a my wlasnie na sterydach. jest juz po dwoch dawkach i wlasnie usnal i na szczescie ma lzejszy oddech niz ostatniej nocy wiec moze troche pospie.
u nas starszak tez ma jakas szparke na serduszku i za rok echo do powtorki

chiling no maly wlasnie usnal i slysze ze lepiej oddycha wiec moze uda i mi sie zdrzemnac
 
Co do szparki w serduszku to Marta też miała, też mieliśmy kontrolę jak miała 3 latka i ładnie się zamknęło. Nam echa nie robili bo mówili że to się zdarza. Tylko usg serduszka było.
 
Aaa i zdrówka dla maluszka Marand! Współczuję bo ja to się trzęsę zawsze na katar najmniejszy. Robot super ale mi głowa eksploduje zawsze przy tych grających zabawkach więc świadomie nie kupuję, gorzej jak dostanie. My pod choinkę kupujemy takiego słonia który jest jednocześnie pchaczem i jeździkiem.
 
Zezarlo mi posta...

Wiec w skrocie: ZDROWKA dla maluszkow!!!! I sredniaczkow i starszaczkow. I zmeczonych mamus.

My dzis po rota, kciuki poprosze zeby tydzien spokojny byl... Malo przytyl przez ostatnie 3 tyg, ale infekcja byla. Oby tylko to.

Cina, czy to nie po weekendzie odpoczynek? U nas tak wlasnie jest. Cisza, spokoj i relaks w poniedzialek :-) tylko nie dzis, bo duzo na glowie bylo.

Blerka, ja mojego nie puscilam. Dla mnie to mega trudne było na początku a w domu nikogo, kto mógł mi pomoc...

Grające zabawki sa fajne ... ale tylko do czasu. Na szczescie dla maluchów tez. Inaczej trudno wytrzymać ten hałas.

Na koniec - dzisiejsza noc z 1 pobudka o 2 i wstał o 7.30. Jak sie obudziłam to leżał oparty na raczkach i kontemplowal wzór na poduszce. Oczywiście obdarzył mnie mega uśmiechem. Takich nocy i poranków sobie i wam życzę!
 
Chilling ten filmik jest super, zreszta wyszukałam na necie i pooglądałam i mo sie spodobała zabawka BEATBO jest mega [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
Zamówiłam juz a eBayu.. U nas ceny mniej wiecej 50-100$ udało mi sie kolo 50 kupić [emoji41][emoji41]i czekam az dojdzie ..

Cinamona noc lepsza super.. Mam nadzieje ze ta tez bedzie:) ah te ćwiczenia ja tez zaczynam pomału bo moj brzuch to galareta..
 
Ostatnia edycja:
Lucere u nas serduszko małemu badali w usg po porodzie jak leżał na oddziale bo te problemy z oddychaniem jego po cc to myśleli ze moze jakas głębsza przyczyna i z sercem cos.. Ale wyszło w usg ze wszystko dobrze.. A te "szparki" to podobno sie zdarzają ( tak mi tłumaczyli jeszcze przed badaniem) ale nie sa groźne bo to jakos sie zrasta z czasem jak jest odpowiednio mała wiec nie ma sie czym martwić pewno :)
 
Dziewczyny nam dziwne pytanie [emoji5]️ czy próbowaliście jak smakuje "nasze" mleko..?
Wczoraj wyskoczyłam kupić małemu ten kombinezon noi zostawiłam mojego z mlekiem rozmnożonym w lodowce.. Wracam, mały spi, z butelki ubyło moze z 5ml a on mowi ze nie chciał ze sie dławił i ze ulewal .. Mysle Hm pewnie głodny nie był. No ale mleko juz sie nie nadaje i spróbowałam i blee a moze z pol godz stało tak odkad mały zasnął.. Noi mysle moze to mleko zepsute albo moj jakos przegrzał i sie nie przyznaje nie wiem.. Noi spróbowałam świeższe co było troszke w lodowce i smakowało bardzo podobnie.. Mega gorzkie i w smaku brr ale mały zjadł bez problemu..
A ja myślałam ze z cyca to takie mleko pyszne leci słodziutkie.. [emoji33][emoji33]
 
reklama
No właśnie dlatego się nie martwię tym serduszkiem bo ponoć 25proc dzieci ma, i nawet jak nie zarośnie to co najwyżej nie będzie mógł uprawiać nurkowania głębinowego. Tak lekarz powiedział, że to jedyny sport który sprawia ryzyko.
Mały miał wczoraj usg i ekg.

Marand - ehh.. Mam nadzieje że pomogą te sterydy.
 
Do góry