reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Dobry dziolchy. Mam chwile na bb bo Lidzka leży obok i skupia sie na kupie :p

Marand zdrowka dla malucha. Ja sie strasznie boje zapalenia krtani bo sama jak bylam dzieckiem często chorowałam i mama non stop po karetkę dzwoniła żeby mi zastrzyki rozkurczowe dawali :/

Ta zabawka z fp strasznie mi sie podoba, starszakowi tez i się nad nia zastanawiam bo u nas aż tak duzo tych grających nie ma.

A ja id wczoraj chodzę jak na szpilach i cala poddenerwowana. O 14 ortopeda i sprawdzimy czy biodro sie poddalo rozworce. Non stop patrzę na zegar i chyba se będę musiała meliske wypic :/
U mnie do tego Igor chodzi z katarem ale do przedszkola poszedł, za to mala cos znowu charczy a nic jej z nosa nie ściągam i sie strasznie boje żebyśmy znowu w szpitalu nie wylądowały :/ Arsenal inhalacyjny juz włączyłam do walki.
 
Kopfer, kciuki za ortopedę. Oby było już pięknie.

Co do fp, Ja myślę, że jak mój młody podrośnie to będzie śpiewał z nim, a on uczy alfabetu, kolorów i liczenia.

U małej może to katar nie spływający, zasycha w nosku? I dziecko ciężko oddycha.

Lucere, dobrze, że wada ostatecznie jest nie groźna.

Marand, dobrze, że po lekach lepiej. Niech zdrowieje.
 
Bunia u mnie z cyca leci słodkie. Takie które stało dobę w lodówce smakuje tak samo. Ale kiedyś trzymałam 3 dni i było gorzkie ponoć. Ta mówił M.

U mnie Franek ma szmery. Chyba nie zaroslo po roku,bo pediatrzy zwracają uwagę. Musze zerknąć do dokumentów i spr kiedy mamy kontrolę.
 
Lunerka więc kciuki za Diego, Kopfer daj koniecznie znać po ortopedzie mam nadzieję że wieści będą dobre! A my dziś kończymy 3 miesiące :-)
 
Kopfer mocne mocne kciuki!!!!

Noc znowu taka sobie... Ech...

Lucere mi to sie najbardziej podobaja zabawki drewniane i szmaciane.
Ale taki co gra, spiewa i swieci maluchowi napewno sie spodoba wiec sie zdecyduje i kupie.
Tutaj w es nie obchodza mikolajek 6go grudnia ale w 6go stycznia dzieci dostaja prezenty od 3 kroli.
Pod choinke dzieci dostana cos malego bo bedziemy u tesciow i duzych prezentow nie chcemy bo sie pozniej z calym tym majdanem do domu nie zabierzemy. Wiec dzieci wieksze prezenty dostana na 3 kroli. I mlodemu tego robota sprezentuje.

Panikara buziaki na 3 miesiace[emoji8]
Hugo w niedziele konczy 4.

Bunia moje mleko z cycka slodkawe. A takie sciagniete co troche postoi to nie probowalam
 
Hej babeczki :*
Zdrówka dla chorowitkow !
Co do serduszka u nas dalej szmery mamy kontrolę na początek grudnia...
Robot świetny pokazałam małej filmik na tel i widać było ze bardzo jej się podoba :p

Wczoraj niestety przeżyliśmy gorszy dzień a raczej pół godziny ... Ból brzucha u małej.
Płakała jak nigdy dotąd aż z płaczu oczka jej spuchly nie wiedziałam jak jej pomóc najgorszy był jej smutny wzrok jak odłożyłam ją żeby sprawdzić czy może nie ma pampersa za mocno zapietego ... Aż serce bolało na taki widok . :(
Wiem że chyba to moja wina ... Dzień wcześniej wieczorem zjadłam kapustę z czosnkiem którą uwielbiam i pewnie to jej zaszkodzilo .
Wcześniej też kilka razy jadłam i było ok możliwe że teraz przesadziłam.
 
Hej
Bunia, ja nie próbowałam, ale moja mama jaj szła z muszli wylać gdy nawał miałam próbowała i było słodkie. Myślę, że póki małemu nie przeszkadza to nie ma się co martwić.

Kopfer, kciuki! My właśnie jedziemy do Poznania, nocujemy u mojej mamy koleżanki i jutro wizyta o 9.20 u profesora. Ciekawe co powie. A młoda w podróży (pierwszej dłuższej) póki co ok, śpi :) ale mamy jeszcze prawie 200km, zobaczymy po jakimś postoju.
 
Kopfer,, kciuki
Kasietta, powodzenia i melduj!
Marand, dobrze, że jest poprawa.

Cina, przybijam piątkę! u mnie noc znowu kiepska...

Byliśmy dziś na rehabilitacji - dostaliśmy aż miesiąc państwowej ;)
Wzmozone napięcie nie powraca, podciąga się do siadu jak półroczne dziecko, powoli łapie przekręcanie na brzucho... trzeba jeszcze tylko poprawić podpór i wszystko będzie ok :) Dziś pani fizjo mocno Go wymęczyła...ale lubią się i Leon ją podrywa.

Zastanawiam się nad ta zabawką grającą... Kupiłam już młodemu szczeniaczka-uczniaczka. Ja kocham drewniane zabawki, Leon też...ale grające są hitem...pani fizjo ma taką grającą grzechotkę, która w przychodni znana jest jako "szalona krowa", poskramia zmęczonych i wkurzonych małych pacjentów. Leon zaczarowany! Muszę ją w necie znaleźć i chyba kupię...

Myślę już powoli o prezentach pod choinkę dla najbliższych od Leona. Zrobię kalendarze z Jego zdjęciami i znalazłam babeczkę, która robi ozdoby choinkowe ze zdjęciami. Chyba się skuszę.
a propos ozdób choinkowych:
12270545_10205675031103301_608620986_n.jpg
 

Załączniki

  • 12270545_10205675031103301_608620986_n.jpg
    12270545_10205675031103301_608620986_n.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 79
reklama
Dziewczyny banan nie schodzi mi z twarzy. Moje modly i wasze kciuki zdzialaly cuda. Rozworka została w gabinecie pana doktora.
Biodro wyleczone. Lekarz sam byl w szoku bo nie wrozyl nam tak szybkiej poprawy bo faktycznie leczenie tego stopnia trwa zazwyczaj dłużej. Musimy tylko profilaktycznie ćwiczyć żeby caly czas odwodzenie bylo dobre i dobrze byloby sie na basen wybrac :)

Kasietta teraz kciuki za woja wizytę. Oby lekarz was dobrze poprowadzil
 
Do góry