reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Marand współczuję bardzo i zdrówka dla Radzia. Nie wiem czy wiesz że w razie napadu otworzyć szeroko okno żeby dziecko to chłodne powietrze wdychalo. Mojego kuzyna synkowi do 6rz się te ataki powtarzały więc kiepsko i jemu tylko zastrzyk pomagał jak było z nim źle a tak to okno otwarte i nawilżanie powietrza.
 
reklama
Lunera kciuki są i mam nadzieję że nic się nie będzie u Was działo. Ile przybrał? Pytam bo u nas przez miesiąc 460 g ale zapomniałam powiedzieć pediatrze że przez tydzien miał biegunkę.

Bunia hehehe ja smakowalam i moje jest słodkie :-)
 
Aaa zapomniałam napisać
że dla pediatry znowu za mało jeśli chodzi o Michasia wagę.Przybrał przez miesiąc 460 g ale zapomniałam jej powiedzieć że przez ponad tydzień miał biegunkę. No i znowu kazała dokarmiac mm. Kiwam jej głową ale i tak dokarmiac nie będę bo już w ogóle bym nic innego nie robiła tylko z butelkami latala. Nie chce mi się kombinować z tymi butelkami po każdym karmieniu. Niech przyjdzie i przygotowuje mi te flaszki a potem jeszcze myje :-)

Dzisiaj znowu długo spał i musiałam obudzić go po 8 bo dzisiaj mieliśmy kontrolę bioderek u ortopedy. Najlepsze było jednak to ze ubrani i gotowi do wyjścia nie mogliśmy otworzyć drzwi bo M zakluczyl nas na amen więc już miałam wizję że nici z wizyty i w ogóle wyjścia z domu. Na szczescie mam koleżankę ze studiów która mieszka w bloku na przeciwko i jej mąż był akurat w domu bo mój M by nie dał rady z pracy dojechać i mi otworzyć tych drzwi żebym zdążyła do tego ortopedy. Tak więc kumpeli mąż nas odkluczyl. Na wizycie ortopeda stwierdził że wszystko ok. Najlepsze jednak jest to że Michas miał nosić podwójna pieluche a zakładałam ja mu bardzo rzadko bo zdania są podzielone odnośnie tego pieluchowania. W każdym bądź razie mamy przyjść na kontrolę stóp jak Michaś będzie miał 20 miesięcy. My chcemy jeszcze dla świętego spokoju iść prywatne do ortopedy ale to może w styczniu bo finanse na dzisiaj nie pozwalają na wizytę.
 
Chiling to ta wlasnie, ta sama.. U nas jest pod taka nazwa..

Lucere czyli mozna powiedziec ze nie ma jakiegos poważnego zagrożenia. To dobrze :)

Kruszka no wlasnie ja spróbowałam i widzisz.. Ale małemu jak dałam z butli to wypił az mu sie uszy trzęsły.. Widac jemu smakuje
 
Blerka az miesiac państwowej to super ! :)i jak poprawę widac to trzeba sie tylko cieszyć:) u nas tez pomału lepiej..

Kopfer wspaniałe wieści !!! [emoji7]

Akuku no ja zazwyczaj zostawiam w lodowce az sie rozmrozi tylko wtedy raz była awaria ze musiałam jechać a mleka mnie było .. Hm swoją droga, nie wiedziałam ze tyle rzeczy moze powodować zmianę smaku.. Myślałam ze cały czas takie samo.
 
reklama
Do góry