reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Cześć dziewczęta! Sorki, że ostatnio zniknęłam, ale ostatnio częściej bywam na fb i tam się udzielam. Poza tym bb mi się wiesza i kasuje posty...
Martuszka nie wiem co to, ale nie wygląda mi to na trądzik.
Kopfer super, że u Lidki taka szybka poprawa.
Kasietta kciuki za wizytę.
Bunia super że macie już ustalony tryb dnia. U nas też jest coraz lepiej [emoji4]
 
Bunia fajnie z tym rytmem i oby już tak Wam zostało.

Martuszka widzę że byłaś u pediatry to jak nie wiadomo tak do końca to zrób koniecznie te badania. Aha i może zrób też badanie kału jeśli nie masz skierowania. Piszę o tym bo i dzięki temu badaniu koleżanki synka zdiagnozowano bo ma skaze i alergię i jak u Michasia pojawiły się krostki na ciele to położna patronazowa mówiła żebyśmy też zbadali kał na posiew.

No i brawo dla Tomka że taki dzielny i nie plakal :-)
 
Luca - Twoja walka o kp jest przykładem tego, ze mimo wszelkich przeciwności, jak się chce, to można
Martuszka - ale Was wysypało... Biedny :(. Kolki chyba nam już odpusciły...

Dzięki Dziewczyny za dobre słowa!

Dziś zaliczyliśmy mocno mroźny spacer...było pięknie i spotkaliśmy sarenki!

Noc niestety znowu zła... ale dzień jest dobry :)
 
Lucalew szacun za walkę o KP![emoji4][emoji106]
Zdrówka dla chorowitków [emoji8]
Hahaha! Olek właśnie wcina moją rękę![emoji4]
U nas poprawa ze spaniem. Od dwóch dni Aleks pierwszą drzemkę śpi ok 5 h. Wygląda na to, że to przez to, że za namową m odłożyłam go do łóżeczka. Ostatnio w ogóle tego nie robiłam bo budził się co 1,5-2 h. Dziś znowu odłożyłam go do łóżeczka i spał w sumie (najpierw u nas w łóżku sam a później w łóżeczku) 5,5 h. Spałby pewnie dalej, ale obudziłam go na pobranie moczu do badania. Niestety wczoraj dzwonili z przychodni, że ostatnie wyniki złe i jak najszybciej mamy oddać do ponownego badania i jeszcze przed weekendem umówić się do pediatry. Możliwe, że dostanie antybiotyk [emoji20] Wizytę mamy na jutro 15.45 więc trzymajcie proszę kciuki. Nocka dla Olka udana, bo spał ładnie, ale ja przez to pobieranie moczu się nie wyspałam, bo za pierwszym razem przez pół godziny nie zrobił i dopiero o 5 obudziłam go znowu i po pół godziny i w międzyczasie dwóch kupach udało się złapać siku do pojemnika.
Dla tych, które jeszcze szukają inspiracji na prezent [emoji4] Ja kupię między innymi okładkę na książeczkę zdrowia. ImageUploadedByForum BabyBoom1448454745.247231.jpg
ImageUploadedByForum BabyBoom1448454755.094607.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1448454745.247231.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1448454745.247231.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 49
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1448454755.094607.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1448454755.094607.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 48
Martuszka mi to też wygląda na skaze. Przerabialam ze starszakiem ale on byl szybko na nutramigenie wiec wysypka szybko zniknela. Mleko i laktoza jest teraz prawie we wszystkich produktach i jezeli to faktycznie skaza to nie wystarczy odstawienie samego nabiału. Dobrze ze jeszcze dermatologiem to skonsultujesz a reszta to wizyt oby byla tylko formalnością i wszystko bylo ok
 
U nas kolki już poszły w zapomnienie;)
Szymek dostał od tatusia szczeniaczka na dobranoc;) fajnie śpiewa i ma przyjemne kołysanki takie delikatne i lagodne;)
 
Tylko z tą skazą jest tak, że ja już przechodziłam przez dietę eliminacyjną i na niej i bez niej mały wyglądał tak samo. Po 1,5 miesiąca diety i stopniowym włączaniu różnych składników skóra w ogóle nie reagowała, fakt pryszczyki się pojawiały ale to były pojedyncze krostki, które znikały po krótkim czasie. Buźkę w takim stanie miał na samym początku (ok 1 m-ca) jak zaczynały się problemy skórne i dopiero teraz taki zaogniony stan. Najgorsze jest to, że dostałam namiary na dobrego dermatologa i termin na 14 stycznia:wściekła/y: a moja pediatra uważa że badanie niemowlaka w kierunku alergii jest niepotrzebne i ani krew ani kał nie wchodzi w grę, tylko czekać aż dziecko podrośnie i zrobić testy.. No i przy tym najlepiej nic nie jeść i nie pić.. No nic zostało mi przeglądanie internetu w poszukiwaniu dobrego dermatologa z krótkim okresem oczekiwania póki te pryszczy nie zejdą

Aneczka super:-)
 
reklama
Dzięki dziewczyny :-*

Martuszka miało być Tymka :-)

Blerka my też na spacerze byliśmy aż mnie tak zimno w uda było że po 1h wróciliśmy do domu.
Dobrze ze chociaż w dzień jest dobrze.

Zuzzi fajnie ze nocki lepsze. A badania moczu to dlaczego robiłaś wcześniej bo chyba coś mi umknęło?
A i ja Michasia też już staram się kłaść na noc do łóżeczka ale jak się obudzi to już karmie w łóżku i zostaje do rana ze mną.
Fajny pomysł z tą okładka :-)

Martuszka ja bym zrobiła mimo wszystko te badanie kału.
 
Do góry