reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
martuszka dobrze ze po wizytach wszystko ok. a co do kup to u nas przy kp dokladnie takie jak pisze ewelinka.

lidia kciuki za szczepienie

a u nas jakas wysypka na brodzie sie pojawila i odparzona pupa. mysle ze to po antybiotyku. jutro idziemy na kontrol i mam nadzieje ze z rana bedzie ostatnia dawka
 
u nas jutro szczepienie. boję się jak cholera.

skok jak smok u nas. noce są porażką - od 3 w nocy budzi się co pół godziny, a i zasypiania nocne bardzo się pogorszyło. Tęsknię za nocami z 2-3 pobudkami. Jutro dostawiamy łóżeczko do naszego łóżka i może to pomoże. Może Leon ma mnie dosyć :p
mamy 16 tygodni więc teoretycznie jeszcze 3 do końca skoku.
w ciągu dnia jest zazwyczaj pogodny i baaaaaaardzo dużo się śmieje.

Zbliżają się święta powoli zaczynam zamawiać prezenty, żeby nie odkładać, jak zawsze, na ostatnią chwilę. W tym roku wiem przynajmnej co komu kupić.Największy problem mam z Leonikiem bo nie chcę go zasypać zabawkami.

Rok temu o tej porze byłam już w ciąży i zastanawiałam się jak to wszystko się ułoży :) a teraz Leon ssie moją rękę i uśmiecha się przy tym szeroko.

Dorbrej nocy !
 
Blerka kciuki za Leona na szczepieniu. U nas tak jakos zawsze ok tyg po bardziej marudny i wcale nie spi lepiej. Ale moze to i nie ze szczepieniem sie wiąże. Teraz nocki ciężkie. U nas 18 tydz wiec czyzby jeszcze tydz został.... Ech nie sądzę... taka pesymistka jestem.
Moj Leosiek spi w kolysce w nocy. Dzis pobudka byla po godz od usniecia ale troche pomarudzil i sam zasnął zanim wstapilam do akcji.
Ale w dzien super pogodny uśmiechnięty Leos!!!!!
Tez ciagle nie mam pomyslu dla niego na prezent. Chciałam kupic tego robota ale oczywiście wszędzie out of stock. A mikolaj tuz tuz.
A on i tak najbardziej lubi jak ktos sie z nim bawi.
Jak u was z okresem po porodzie??
Ja dostalam pierwszy po 3 miesiącach a teraz cisza.....
 
Dziś widziałam robota za 186 zł i szczeniaczka uczniaczka za chyba 120 w selgros. Pewnie źle zapamiętałam ceny ale na pewno były bardzo korzystne.
Ja miałam miesiąc po porodzie coś na kształt. Takie trzydniowe ale w odstępie niecałych dwóch tygodni i od tamtej pory nic.
 
Blerka jak po szczepieniu?
Ja tak samo jak ty tesknie za nocami z 2-3 pobudkami. Dzis bylo 5 [emoji19]Na szczescie pocyca i od razu zasypia ale czasem spiac sie kreci i wierzga i spac nie daje.
W dzien na szczescie tez bardzo pogodny i smieszek.
Od kilku dni spi w swoim lozeczku, z ktorego odmontowalam bok, pod materac pokladlam kolder i kocow aby jego materacyk byl na tym samym poziomie co nasz. Mlody spi jakby zecmna ale u siebie na lozeczku i dzieki temu mamy miejsce w lozku i chociaz nam wygodnie.

Co do prezentow to ja tez chcialam tego robota kupic ale jednak sie wstrzymam. Mam pelno zabawk po Maji, no szczeniaczka uczniaczka i jakies inne grajace wiec narazie mu wystaeczy.,
Kupie chyba ta wieze co lunera pokazywala. Wyglada super

Little me u nas tez 18 tydz i jakos nie licze ze za tydzien minie

Ja okresu jeszcze nie mam. Ale ja biore minipigulki, moze to przez to...
 
Dziś widziałam robota za 186 zł i szczeniaczka uczniaczka za chyba 120 w selgros. Pewnie źle zapamiętałam ceny ale na pewno były bardzo korzystne.
Ja miałam miesiąc po porodzie coś na kształt okresu. Takie trzydniowe ale w odstępie niecałych dwóch tygodni i od tamtej pory nic.
 
Byliśmy dziś na szczepieniu. Moja córeczka bardzo dzielna. Dopiero przy trzecim ukłuciu zapłakała ale tylko chwilkę.
Za to w domu zaczęła być marudna i żeby zasnęła trzeba było dać paracetamol.

Na stronie smyka teraz są duże promocje na zabawki. My chcemy kupić siostrę szczeniaczka.

Ja też okresu jeszcze nie dostałam i wcale za nim nie tęsknie ;)
 
reklama
Martuszka ciesze sie ze po wizytach dobre wiadomości !!

Co do kup to u nas sa co kilka dni (wlasnie piątek byl tym dniem) i sa 1-2, czasami nawet i trzy sie trafia wtedy, taki nawał dziecko raz moje miało :) noi sa spore, bo po kilku dniach to wiadomo.. I wlasnie żółte i mega rzadkie, z małymi grudkami.. Albo wlasnie musztarda.. Ale sa raczej w większości bardzo płynne bo zawsze na plecach plama niestety..
 
Do góry