reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .

Josik

Początkująca w BB
Dołączył(a)
24 Listopad 2016
Postów
28
Witam wszystkich, tak nieśmiało zakładam nowy temat, poniewaz od wczoraj wiem, ze jestem w ciazy i z kalkulatorów wynika ze termin porodu przypada na 01.08.2017. Czy któraś z Was właśnie co się tez dowiedziała?
 
reklama
Hey witaj mi by wypadał termin na 31,07,2017, ale na pewno się przesunie o ile pójdzie dobrze, póki co dwa testy pozytywny bladoróżowa kreska, i po wizycie u ginekologa, była widoczna mała czarna plama i owulacja w dniu miesiączki , a @ nie dostałam który powinnam mieć wczoraj, ponoć może to być wczesna ciąża dlatego idę za 2 tyg na wizytę, strasznie się martwię żeby coś się tam pojawiło.
 
Hej Adeline89! Ja na razie jeszcze do lekarza się nie zapisałam. Mieszkam w UK, a tu jest inaczej, robią badania dopiero po przypuszczalnym 6 tygodniu. Mi się @ spóźnia juz kilka dni, więc zrobiłam sobie dwa testy, dzień po dniu, i oba pozytywne. Mam przeczucie, ze jestem w 100% w ciązy. Zyczę zebyś i Ty była! I zeby nasze groszki się prawidłowo rozwijały.
A oprócz spóźniającego się @, masz jakieś jeszcze objawy?
 
piersi bolą, śluz inny w pochwie, zawroty głowy i śpiąca jestem . Ja też trzymam kciuki za twoje bobo, a to pierwsze? Ja dam znać jutro jak tam moja beta hcg, bo robiłam żeby sprawdzić, czy ciąża się rozwija, czy coś będzie.
 
Hej :) chyba nieśmiało mogę do Was dołączyć :D @ spóźnia się 5dni, test pozytywny i dzisiaj bylam na becie hcg, wynik 109 czyli 4-5tydz :D yupiii! Mam 29lat i to moja druga ciąża, niestety pierwsza 3lata temu skończyła się poronieniem, w 9tyg nie było tętna. Ale mam nadzieję że teraz wszystko będzie pięknie i trzymam za siebie i za Was mocno kciuki! Z objawów mam narazie bolące piersi i senność :) Pozdrawiam!

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
I ja witam się bardzo nieśmiało. 1 test zrobiony i wyszedł pozytywnie. 7.12.mam wizytę, ale zrobię jeszcze jeden test wcześniej. Mam już 2kę dzieciaczków i mieszkamy obecnie w DE. Trzymam kciuki za Was&& A termin wychodzi mi na 3.08.

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie , ja mam za sobą trzy poronienia, z czwartej ciąży mam synka też nie było łatwo, ale ma dziś 5 lat jest zdrowiutki i rośnie w oczach, wczoraj robiłam hcg dziś odebrałam wynik i jest 413, na usg mała czarna plama niby to wczesna ciąża dlatego jeszcze jej nie widać, a testy oczywiście pozytywne, martwię się oby było dobrze stres mnie zżera , zaraz jadę do lekarza rodzinnego po zwolnienie, bo mam prace w chemikaliach ciężką, a ginekolog nie może wydać póki nie ma ciąży na usg widocznej
 
Adeline89 bardzo współczuję poronień i tym bardziej trzymam kciuki za to maleństwo! :) i pewnie że idź na zwolnienie nie ma co narażać dziecka! :)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry