reklama

Sierpniowe mamy 2017

Temat na forum 'Sierpniowe mamy 2017' rozpoczęty przez Josik, 24 Listopad 2016.

1. Josik

Josik Zaciekawiona BB

Witam wszystkich, tak nieśmiało zakładam nowy temat, poniewaz od wczoraj wiem, ze jestem w ciazy i z kalkulatorów wynika ze termin porodu przypada na 01.08.2017. Czy któraś z Was właśnie co się tez dowiedziała?

2. Adeline89

Adeline89 Fanka BB :)

Hey witaj mi by wypadał termin na 31,07,2017, ale na pewno się przesunie o ile pójdzie dobrze, póki co dwa testy pozytywny bladoróżowa kreska, i po wizycie u ginekologa, była widoczna mała czarna plama i owulacja w dniu miesiączki , a @ nie dostałam który powinnam mieć wczoraj, ponoć może to być wczesna ciąża dlatego idę za 2 tyg na wizytę, strasznie się martwię żeby coś się tam pojawiło.

3. reklama
  4. Josik

Josik Zaciekawiona BB

Hej Adeline89! Ja na razie jeszcze do lekarza się nie zapisałam. Mieszkam w UK, a tu jest inaczej, robią badania dopiero po przypuszczalnym 6 tygodniu. Mi się @ spóźnia juz kilka dni, więc zrobiłam sobie dwa testy, dzień po dniu, i oba pozytywne. Mam przeczucie, ze jestem w 100% w ciązy. Zyczę zebyś i Ty była! I zeby nasze groszki się prawidłowo rozwijały.
    A oprócz spóźniającego się @, masz jakieś jeszcze objawy?

5. Adeline89

piersi bolą, śluz inny w pochwie, zawroty głowy i śpiąca jestem . Ja też trzymam kciuki za twoje bobo, a to pierwsze? Ja dam znać jutro jak tam moja beta hcg, bo robiłam żeby sprawdzić, czy ciąża się rozwija, czy coś będzie.

6. marii19

marii19 Fanka BB :)

Hej :) chyba nieśmiało mogę do Was dołączyć :D @ spóźnia się 5dni, test pozytywny i dzisiaj bylam na becie hcg, wynik 109 czyli 4-5tydz :D yupiii! Mam 29lat i to moja druga ciąża, niestety pierwsza 3lata temu skończyła się poronieniem, w 9tyg nie było tętna. Ale mam nadzieję że teraz wszystko będzie pięknie i trzymam za siebie i za Was mocno kciuki! Z objawów mam narazie bolące piersi i senność :) Pozdrawiam!

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

7. Josik

Josik Zaciekawiona BB

O, ale fajnie że jest jeszcze kolejna przyszła mama ;)
    Ja jestem pełna niepokoju - to moja pierwsza ciąża.
    Pozdrawiam

8. asinka85

asinka85 Mama Tymona i Niny :-*

I ja witam się bardzo nieśmiało. 1 test zrobiony i wyszedł pozytywnie. 7.12.mam wizytę, ale zrobię jeszcze jeden test wcześniej. Mam już 2kę dzieciaczków i mieszkamy obecnie w DE. Trzymam kciuki za Was&& A termin wychodzi mi na 3.08.

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom

9. Adeline89

Witajcie , ja mam za sobą trzy poronienia, z czwartej ciąży mam synka też nie było łatwo, ale ma dziś 5 lat jest zdrowiutki i rośnie w oczach, wczoraj robiłam hcg dziś odebrałam wynik i jest 413, na usg mała czarna plama niby to wczesna ciąża dlatego jeszcze jej nie widać, a testy oczywiście pozytywne, martwię się oby było dobrze stres mnie zżera , zaraz jadę do lekarza rodzinnego po zwolnienie, bo mam prace w chemikaliach ciężką, a ginekolog nie może wydać póki nie ma ciąży na usg widocznej

10. reklama
  11. marii19

marii19 Fanka BB :)

Adeline89 bardzo współczuję poronień i tym bardziej trzymam kciuki za to maleństwo! :) i pewnie że idź na zwolnienie nie ma co narażać dziecka! :)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

12. Adeline89

sorki pomyliłam się z tym hcg mam 484ml i dostałam zwolnienie na dwa tyg ulga żeby teraz tylko było wszystko dobrze

Poleć forum