reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Dzien dobry dziewczyny :) to ta sama ja zanecia1 tylko musialam nowe konto zalozyc bo podalam maila chlopaka i mu spamuje i prawie mnie zabil za to :p

troche poczytalam zaleglosci, bylam caly dzien wczoraj w pracy, okropnie sie czulam i spalam miedzy klientkami:D a jak wrocilam to zjadlam i padłam i spalam 12 godzin standardowo.
Dzis juz troche lepiej i leniuchuje w wyrku.
Z facetami tak jest niestety... w pierwszej ciazy bardzo to przezyałam ze nie dotyka mi brzuszka albo sie wysmiewa ze udaje ze mi nie dobrze, ze nie daje rady pracowac (przeciez inne kobiety pracuja do 9 miesiaca!!) no i skonczylo sie jak sie skonczylo... mysle ze to przez ten stres i przepracowanie :( nigdy sobie tego nie wybacze. wiec teraz sie niczym nie przejmuja co mowia ludzie w okolo. wazna jestem ja i moje malenstwo.
od wczoraj moje piersi chca chyba eksplodować :O
jak sie dzis czujecie?
 
reklama
Bo faceci tacy są. Często ciąża to dla nich abstrakcja, nie dochodzi do nich to że w naszym brzuchu rośnie dzidziuś. Ale jak już maluch pojawi się na świecie to tracą dla niego głowę ;)
Mnie jak zwykle męczą nudności :/ poza tym mam na coś ochotę a nie wiem na co :p i dzisiaj odkryłam, że brzydzi mnie zmywanie naczyń, jak widzę te wszystkie resztki na talerzach to aż mnie mdli :/
 
Co o dbanie o mnie to nie mogę narzekać bo juz wie ze ja zasypiam na stojąco to nie ma mowy ze coś zrobię i się nie czepia nawet dba dziećmi się zajmie i jak mnie nerka strasznie bolała to sam mi po nospe pojechał bez proszenia. A co do zwolnienia to on sam chce bym jak najszybciej poszła
 
A jakie imiona dla maluszków Wam się podobają? Macie już jakieś typy?
Bo mi podobają sie :
- Amelia, Aleksandra, Maja , Zosia
- Iwo, Marcel, Olaf

34bw3e3klzo38bw9.png
 
reklama
Mamy synka Dawida i Aniołka Julkę. Teraz nic nie palnujemy, nawet jeszcze nie myślimy nad imieniem. Ale obydwa imiona wybietalam ja, mojemu M się spodobały i je zaakceptował ;) pewnie teraz będzie podobnie
 
Do góry