reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ja dostalam poduche C. Owinieta wokol mnie. Jest super. Bo ja lubie na boku spac z podkurczonymi nogami. Lubie spac w tym moim kokonie.
 
reklama
@MamaT jak sie sprawdza ta poduszka? Identyczna bede miala za kilka dni i zastanawiam sie czy jest wystarczajaco twarda, w sensie czy sie nie wałkuje. No i czy sie dobrze spi :)

Ja juz zapisana do szkoły rodzenia. Zaczynamy w czerwcu.
Co do porodu, uzgodnilismy z moim, ze bedzie przy mnie. Chyba, ze wypadnie cc, to wiadomo.

@ikulka mnie swedzi skora głowy i twarzy. Denerwuje mnie to, zamierzam wspomnieć o tym na wizycie.

Kurde, mamy bal ostatkowy w sobote i bije sie z myslami czy isc czy nie isc. Ostatnio nawet 2h nie moglam wytrzymac w kinie w jednej pozycji, szybko boli mnie kregoslup i nie wiem czy zwyczajnie nie bede sie tylko meczyc. Z drugiej strony to takie ostatnie podrygi..
Tylko kisze sie w domu.

Kogos jeszcze mecza wymioty? Ja z zegarkiem w reku, rano, dzien w dzien.



 
Luska pracujesz. Jeszcze na noc. Podnosisz duzo. Organizm w koncu sie poddaje. Mocno skrocona szyjka?
 
Ja dostalam poduche C. Owinieta wokol mnie. Jest super. Bo ja lubie na boku spac z podkurczonymi nogami. Lubie spac w tym moim kokonie.
To samo. Moja pozycja do spania to na boku z jedną nogą podkurczoną. Inaczej nie zasne :)
Pierwotnie też myślałam o C. Chyba przy niej zostane

f2w33e3k34cniyv8.png
 
Adeline jesteśmy tutaj by Cię wspierać.Komu się masz wyżalić jak nie nam.Ja też tu wylewam swoje smutki.Czasem lepiej wyrzucić to wszystko z siebie.
Adeline to pewnie dopiero ok.końca kwietnia poznacie wyniki badań genetycznych.Długo jeszcze....najgorsze jest takie czekanie.
No właśnie u mnie był ten wymóg że musiałam czekać do 16 tc i trzy tygodnie w drugiej ciąży musiałam na amnio czekać.Może o to chodzi.U nas wcześniej to robią biopsję kosmówki.
Klusek ja też dziś wymiotowałam....przerąbane.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Link do: CEBA CEBUSZKA PODUSZKA ROGAL DO KARMIENIA JERSEY
Ja mam cebuszkę i się sprawdza, grubaśna (wypełnienie nie jest jak poduszki co się splaszczają tylko mini kuleczki styropianowe), rozkłada się prawie w węża, lub rogal, jak kto potrzebuję (jeden koniec mam między nogami a drugi pod głową), no a materiał jersey uwielbiam ;)
Nie przeszkadza ci dźwięk jak kuleczki w nocy się przemieszczają? Ja mam takie 2 małe poduchy. Czasem ten dźwięk pod uchem mnie drażni :D

f2w33e3k34cniyv8.png
 
reklama
@Ancymonka ja mam poduchę w kształcie C. Ja też śpię głównie na boku, z podkurczonymi nogami i poducha jest super ;) polecam
My mieliśmy poród rodzinny. Teraz też tak chcemy. Tylko boję się, że w sierpniu będzie bardzo dużo porodów i zabraknie dla nas sali do porodu rodzinnego :( a ja nie wyobrażam sobie rodzić bez swojego M
 
Do góry