reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Caly czas mi burczy dzis w brzuchu. Dyskomfort. Okropny dzien wogole. Jutro wizyta a mi jakos obojetnie. Wyplowialam normalnie.
 
reklama
Nie przeszkadza ci dźwięk jak kuleczki w nocy się przemieszczają? Ja mam takie 2 małe poduchy. Czasem ten dźwięk pod uchem mnie drażni :D

f2w33e3k34cniyv8.png
Kurczę ja śpię jak zabita więc ci nie powiem [emoji12]
 
Dzasta.o ja nadal nic nie czuję...u mnie 16 tc. a trzecia ciąża.Też się tym martwię.
Patysia152 między nami równe 2 tygodnie...ja jestem akurat po wizycie u położnej.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzasta.o ja nadal nic nie czuję...u mnie 16 tc. a trzecia ciąża.Też się tym martwię.
Patysia152 między nami równe 2 tygodnie...ja jestem akurat po wizycie u położnej.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam za 2 tyg w czw. Zobaczymy jak wyniki z krwi i zapytam o ten moj test pappa czy faktycznie moj wiek mial wiele znaczenia czy moze byc cos nie tak przez znieczulenie ogolne w 3.5 tyg... pewnie sama nie bedzie wiedziala... konsultanta mam na 23 marca o ile mnie pamiec nie myli. A ty luska genetyka w czw???

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja Emi poczułam w 20 tc ale Wiki już w 16 tc a teraz nic.Nadwagę też mam ale łożysko na tylnej ścianie.Boję się że nie czuję ruchów bo dzidziuś słabiej kopie.Emi też tak miała i po urodzeniu okazało się że miała problemy z napięciem mieśniowym i stąd jej kopniaki były słabsze i rzadsze.To wina tej naszej mikrodelecji.Boję się że to może być to.
Ja też mam bolesne sutki i skóra się na nich łuszczy.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mychaa można poznać tzw.szybkie wyniki amnio już do 48 h.Ja tak miałam że podejrzenie było o zespół downa i następnego dnia już zadzwonili do mnie że to nie zespòł downa...ale to była ulga.U Was to się nazywa chyba fish czy jakoś tak.
Atfk to wczoraj miałaś udany dzień.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzag82 ciekawe jak Witkowi się spodoba bal karnawałowy.
Napewno w przedszkolu usłyszysz same dobre wieści.
Lecę bo jedziemy odebrać auto męża.Wczoraj jednak je oddał do mechanika by mu alternator wymienili.Oby to było tylko to.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Xmonax decyzja o sterylizacji kotka jak najbardziej.
Klusek współczuję takich stresów z prezesem zwłaszcza w ciąży.Może trzeba na nich trochę krzyknąć.
Aga trzymam kciuki za wizytę.I za to pozwolenie na seksik a płeć może też poznasz.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry