reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
witam z rana, u nas pada :hmm:
spać nie mogłam, chyba z 7 razy się budziłam dzisiaj ...
teraz płateczki i kawka, a popołudniu jadę do mamy :-p

kciuki dzisiaj za wszystkie badania i ... pączki :laugh2:
 
A ja sobie przypomniałam właśnie ze mąż ma po pracy wychodne, piwko z pracy... ciekawe o której ściągnie do domu, znów sie będę pewnie denerwować...No chyba ze zasnę błogim snem co ostatnio średnio mi wychodzi...:/



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry!
Dlatego ja sobie pączki zamówiłam w lokalnym sklepiku ;)
Powodzenia na wizytach - ja o 15.
Zazdraszczam pogody bo u mnie leje już trzeci dzień non stop prawie grrr.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
witam z rana, u nas pada :hmm:
spać nie mogłam, chyba z 7 razy się budziłam dzisiaj ...
teraz płateczki i kawka, a popołudniu jadę do mamy :-p

kciuki dzisiaj za wszystkie badania i ... pączki :laugh2:

kurde ja też dzisiaj kiepsko ze snem :/ na jednym boku zle, na drugim zle, prosto niewygodnie, eh...przez 2 h to w ogóle zasnąc nie mogłam, masakra jakas. Jeszcze jakbym czuła już maluszka i kopniaki to bym się z nim w nocy " pobawiła" ;):D a tak to nudy i wkurzenie ze spac nie mogę :) wrr,
plus ze glowa z wczoraj odpuscila, wysmarowalam troszkę amolem na noc.
 
Dzień dobry. Witam się tym pieknym święcie. Ja wprawdzie ucztowac bede dopiero po lekarzu bo koło mnie porządnych pączków brak. Trzymam kciuki za wszystkie wizyty w tym i moja. Mam nadzieję, że nie beda mnie znów opierdzielac ze mocz zbyt skoncentrowany i ze za malo pije bo chleje jak szalona.
Nie napisze po imionach bo patrze jednym okiem... Tymon zaszczycil nas w nocy swoja obecnością i postanowil wstac o 6.10.
Tymon piękne imię! U nas na początku była Ola bo lekarz twierdził że dziewczynka jak urósł ptasio mial byc Olus. Ale jak z glupa zaproponowałam Tymona to mąż sie zakochał i jak teraz patrzę to wybór był idealny [emoji813]myślę że Dzag82 się ze mna zgodzi.
Luska1979 dobrze, że narazie wszytsko jest ok i trzymam kciuki za rozmowe z gentykiem.
Ja mam poduszkę C i ją uwielbiam. Jak ktos chce to mogę wyslac link na allegro. Nie byla ekatremalnie tania ale smie na niej druga ciążę i nic sie niw dzieje nie zbija itd. Kuleczek nie slychac. Super. Pokrowiec sciagany. Jestem bardzo zadowolona.
Hej to jak możesz to wstaw link ,też się za jakąś rozglądam i chyba chciałabym typu c
 
reklama
Do góry