reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Witajcie dziewczynki [emoji2]pogoda jak zwykle okropna nawet z łóżka nie chce mi się wstać ,narazie przyniosłam sobie herbatkę do łóżka [emoji2]wszystkim życzę przepysznych pączków i miłego dnia a dziewczynom wizytującycm samych dobrych wieści [emoji2]
 
reklama
Witam sie i ja w ten pączkowy dzień :)
Pogoda jak u większości, wietrznie i deszczowo, nic tylko jeść pączki i pić kakałko. A potem się będę dziwila skąd nagle 5kilo do przodu :rofl: haha
Kobietki wizytujace dzis, @luska1979 , @dzag82 , @GuaRaNa , @emikaa , @Itta87 , i nie wiem kto jeszcze, za co z góry przepraszam, powodzenia i samych dobrych wiesci!
Ja na pączusie dziś do mamy idę, domowe najlepsze :cool2:
Także ten miłego obzerstwa, i spokojnego dnia ;)
 
Witam się i ja jeszcze z lozeczka:) oczywiście na początku za wszystkie wizytujace dzisiaj kciukasy [emoji110] [emoji110] [emoji110] samych dobrych wiesci[emoji4]
U nas tez szaro buro i ponuro pół nocy nie przespalam bo pies lazil po domu i co godzinę chciał na łóżko wskoczyć meczarnia, nie wiem co mu było bo normalnie śpi cała noc.
Zaraz zbieram się z wyrka i jadę do polskiego sklepu bo najlepsze pączusie:) ale najpierw śniadanko bo ssie w żołądku. Smacznych pączków [emoji6] [emoji6]

ckaik0s3ujrpy6g1.png
 
Witam w tłusty czwartek:)
Za mną ciężka noc, ciągle się budziłam, jak zasnęłam mocnym snem to znowu głupoty mi się śniły...wstałam bardzo zmęczona. Zawiozłam Hankę do szkoły i od razu do sklepiku po pączki. Dzisiaj grzeszę na całego:-D

Od kilku dni też czuję kłucie w lewym pośladku w czasie chodzenia:baffled:
Maluch dalej nie daje znaku że fika, więc czekam wciąż na wyraźne sygnały.
Widzę że dzisiaj sporo wizyt się szykuje - a więc dziewczyny : samych dobrych wieści życzę &&&&&
 
Witam się z rana.
@luska1979 @GuaRaNa i @dzag82 trzymam kciuki za wasze wizyty, obyś Luska usłyszała dobre nowiny, a Ty Dzag miarowe bicie serduszka.

@emikaa Mnie też kłuje jakby lewy jajnik, ale to jak np szybko się zerwe z pozycji siedzącej, nie wiem jak u ciebie..

Mnie znowu chyba cholerstwo z pęcherzem łapie. Załamka, pozbyłam się bakterii antybiotykiem i teraz czuje jakbym miała nawrót, płakać mi się chce. :( :(

Zauważyłam, że zaczynam mieć zmienne humory i łatwo można wyprowadzić mnie z równowagi. Myślałam, że mnie to ominie.

Słooooońce, gdzie jesteś..
 
Hej życzę słodkiego tłustego czwartku. Ja jak zwykle marzę o wolnym dniu ale czuję się dobrze więc planuje nadal pracować jak zwykle. Tylko te wymioty dały by już spokój.... Pogoda paskudna... przyjechały do nas studentki z Hiszpanii te biedulki to dopiero zmarzną ale marzy im się śnieg jeszcze nigdy nie widziały. Mi już niekoniecznie... powodzenia na wizytach

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@koko@ to chyba z tym śniegiem się trochę spóźniły.. ja liczę, że już tylko wiosenne dni przed nami.
No wymioty to porażka, też jeszcze na to cierpię.. A mówili, że wraz z II trym wszystko przejdzie jak ręką odjął.. A tu ból kręgosłupa się jeszcze przypałętał. :D
 
reklama
Do góry