reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
O.paulina, co za wstrętny pracodawca, że pączków pracownikom nie funduje :-p
Ja juz mam jednego za sobą. Obstawiam, że zjem dzisiaj cztery. Wieczorem zrobimy konkurs, która więcej pochłonęła :laugh2:
U mnie uroki dyskopatii. Wczoraj wieczorem wstałam z łóżka i się przewróciłam, dosłownie mnie w pół złamało. ALE! nie ma tego złego bo z pozycji leżącej dojrzałym wielkiego pająka za skrzynią, tuż przy podłodze, wiec od razu mąż zutylizował:laugh2:

Jadę na wizytę. Hola77, ja też nie mam jakichś badań, które mi kazała gin zrobić. Zgubiłam kartkę z ostatniej wizyty... Mam nadzieje, ze jednak mnie nie okrzyczy :sorry2:
GuaRaNa, ja już wyniki miałam tego samego dnia po 13 :blink: Ale ja tylko tsh i mocz robiłam. Tsh poszło do góry i to sporo. Jest w normie, ale bardzo skoczyło. A mocz sama nie wiem, dziwnie jakoś.

Dziecię moje małe dzisiaj pierwszy raz zostaje na spanie w żłobku. Ciekawe co to będzie....

Dziewczyny wizytujące dzisiaj - samych dobrych wieści!!!!!
 
reklama
Witam i ja z bolem glowy
Zaraz sniadanie i sprzatanie. Musze posciel zmienic.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :)
Ja dzisiaj raczej nie zjem paczka bo nie mam ochoty. Ostatnio jestem tylko na kanapkach i musze miec szczypior. No wczoraj zaszalalam z ta pizza. Niby jest lepiej ale apetytu jakos nie mam.
 
Apetytu i u mnie brak bo choć teraz wymioty raz na 3-4 dni to i tak lęk przed nimi mi został...

Ide na ft4, tsh, glukoze i mocz... Trzymajcie kciuki by ta glukoza jakos w normie wyszła.

Potem lece po paczka pewnie ze dwa zjem i wiecej nie wcisne... Bo w okolicy nie ma dobrych i prawdziwych, a nie chce mi sie jechac po nie gdzieś dalej.
 
FB_IMG_1487837729145.jpg

U mnie bedzie raczej na paczusia hahaha
 

Załączniki

  • FB_IMG_1487837729145.jpg
    FB_IMG_1487837729145.jpg
    37,6 KB · Wyświetleń: 454
Witam i ja po ciezkiej nocy. Jakos często się budze... i zasnac nie moge.... u mnie dzis i paczki i faworki :) paczki kupilam we wtorek i pomrozilam bo dzisiaj bym dopiero miala wieczorem... ale to takie sklepowe z cukrem pudrem... i dzemem. Nie takie jak polskie.. ale lepsze to nic nic... :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam z rana.
Jak u nas beznadziejnie.....śnieg z deszczem i tylko 2 stopnie.Brrr....aż się wychodzić z domu nie chcę.
A muszę do szpitala jechać.
Smacznego życzę w tłusty czwartek.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry