reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Adelinka [emoji22][emoji22][emoji22] strasznie przykro, nie wierzę...
Przed Tobą jeszcze wiele przykrych momentów dlatego bardzo mocno ściskam i życzę kosmicznej siły, cokolwiek postanowicie... na pewno masz teraz prawo do żałoby i regeneracji. Tulę mocno
 
reklama
Adeline ogromnie mi przykro.. nie potrafie znaleźć odpowiednich slow, po prostu serce pęka.. dużo sił życzę Wam. [emoji22]

 
Chyba też się położę, poryczałam się jak głupia, jeszcze w tv jakiś reportaż o chorym dziecku, brzuch mnie zaczął boleć, smutny dzień :(
 
@Adeline89 jest mi ogromnie przykro. Nie wiem co moge Ci napisać więcej.

Jakiś czas temu, kiedy pisałaś o wysokim nt Jagody, chciałam dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat. Trafiłam na blog ( bodajże "druga strona duszy") kobiety, która była w takiej sytuacji jak Ty. Niestety również straciła maleństwo. Wiem, że im dziecinka większa tym bardziej w tym obrzęku cierpi i wiem, że to żadne pocieszenie, ale może lepiej dla Jagódki, że krócej cierpiała.
Tobie i Twojej rodzinie życzę dużo spokoju
 
@anntryb Z racji na trombofilię (problem z krzepliwością krwi). Autem musielibyśmy robić postoje co 100/150 km na pół godziny spacer, a więc podróż zajęła by całyyy dzień.. Więc lekarz zalecił pociąg.
@luska1979 Trzymaj się! Czekamy na wyniki razem z Tobą!
@Joanna1987 Witaj i rozgość się ;)
@MamaT Przykro mi z powodu pieska.. :( Zwierzaki są jak domownicy..
@anntryb To chyba ma wykrakałam te wymioty.. Sorki, że przeszło też na Ciebie.. [emoji14]
@Adeline89 Właściwie to powinno być około 1,5. Ale jak podskoczyło ko tsh do prawie 4 to lekarka powiedziała że jakby było więcej niż 6 to by się przejęła. Dała leki i teraz jest idealnie ok 1,3 miałam kilka dni temu. Co do objawów i opłacania serca to nie wiem.. Moja tarczyca mimo, że chora to jest bezobjawowa..
@Adeline89 doczytałem dalej.. Boże jak mi przykro.. Jeżeli tylko masz ochotę porozmawiać to nie znikaj.. Odzywaj się.. Chociaż wiem, że może to być zbyt Ciężkie dla Ciebie..

Kurcze chciałam doczytać zaległości do końca, ale nie dam rady.. Odeszła jedna nasza kruszynka.. :(

 
Właśnie sprawdziłam wyniki badań z dzisiaj. Moja glukoza wyszła 90, a tsh spadło do 1,6 przy ft41,25 normalnie aż nie wierzyłam jak sprawdzałam wyniki...
 
reklama
Cześć dziewczyny. Nie wiem czy nie jest za późno aby do Was dołączyć. Jestem ze Szczecina. Termin mam na 23 sierpnia. Mam już dwóch synków. Mikołaj 6,5 roku a Tymek 4,5. Planowałam wcześniej się odezwać ale te ciąże znoszę najgorzej. Pierwszy trymestr prawie cały przespałam, nudności...a teraz częste bóle brzucha. No ale najważniejsze, ze z dzidzia Wszytko ok.
Pozdrawiam.
 
Do góry