reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Cześć dziewczyny. Nie wiem czy nie jest za późno aby do Was dołączyć. Jestem ze Szczecina. Termin mam na 23 sierpnia. Mam już dwóch synków. Mikołaj 6,5 roku a Tymek 4,5. Planowałam wcześniej się odezwać ale te ciąże znoszę najgorzej. Pierwszy trymestr prawie cały przespałam, nudności...a teraz częste bóle brzucha. No ale najważniejsze, ze z dzidzia Wszytko ok.
Pozdrawiam.

Rozgość się u nas,witamy każdą nową mamusię
 
reklama
Kemyt znasz już płeć? Jesteś w podobnym tygodniu ciąży do mnie, ja mam termin na 26.08 też mam dwóch synów z tym, że w innym wieku 13 i 6 lat no i nasza trzecia niewiadoma w brzuszku
 
Evelinia jeszcze nie znam. We wtorek byłam na wizycie. Lekarz bardzo się starał ale dzidzia włożyła rękę między nogi i nie było szans aby sprawdzić. Stwierdziłam, ze 3 facet bo kobiety w takim miejscu rak nie trzymają, hihi.
 
Evelinia jeszcze nie znam. We wtorek byłam na wizycie. Lekarz bardzo się starał ale dzidzia włożyła rękę między nogi i nie było szans aby sprawdzić. Stwierdziłam, ze 3 facet bo kobiety w takim miejscu rak nie trzymają, hihi.

Heh a może to mała się wstydzi i nie chce by jej ktoś pod spódnicę zaglądał o_O
Ja byłam na wizycie w poniedziałek i niestety ale moja lekarka płeć mi powie dopiero pod koniec 5-go m-ca, bo wtedy będzie pewna płci a teraz to jeszcze wszystko niepewne ;-) ;)
 
Heh a może to mała się wstydzi i nie chce by jej ktoś pod spódnicę zaglądał o_O
Ja byłam na wizycie w poniedziałek i niestety ale moja lekarka płeć mi powie dopiero pod koniec 5-go m-ca, bo wtedy będzie pewna płci a teraz to jeszcze wszystko niepewne ;-) ;)
może lecz mi odrazu skojarzylo się z facetem. Następna wizytę mam 23 marca, także czekamy. W sumie Twoja lekarka ma racje, lepiej być pewnym.
 
Kemyt znasz już płeć? Jesteś w podobnym tygodniu ciąży do mnie, ja mam termin na 26.08 też mam dwóch synów z tym, że w innym wieku 13 i 6 lat no i nasza trzecia niewiadoma w brzuszku

Ja mam 27.08 hurra! Nareszcie jakieś babeczki z końca miesiąca [emoji16][emoji16][emoji16]
Mam jednego łobuza w wieku twojego młodszego.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Matko synek obudził się o 5.30 i nie chce już zasnąć :( ledwo żyję, zwłaszcza że w nocy nie mogłam długo zasnąć :(
Miłego dnia sierpnióweczki :*
 
reklama
Do góry