reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Maja tą referencyjnosc bo to cały kompleks szpitalny. Co by się nie działo ściągnąć lekarza z budynku obok nie trudno. Mojego M mama i inna koleżanka mówią bym pomyślała o Kasprzaka. Tam jest Instytut Matki i Dziecka i pomimo zlych warunkow lokalowych, drabinek nie ma i naciecie krocza tam to prawie standard, opieka mega extra.
 
reklama
@Adeline89 dzisiaj dużo dużo siły dla Ciebie! Aby wszystko poszło w tej całej strasznej sytuacji jak najbardziej pomyślnie, sprawnie, żeby ten bol z porodem był jak najmniejszy:/ mysl o Twojej najbliższej rodzinie, ze oni sa i ich masz przy sobie wierze ze dodadzą Ci sił!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Adeline89 nawet nie wiem co mogę napisać.. strasznie Ci współczuję i nie mogę sobie nawet wyobrazić co z mężem przeżywacie. :(

p19udqk3ohjsffpu.png
 
I dzień dobry w piatek:) trzymam kciuki za wizyty i gratuluję tych udanych :) oby dzisiejszy dzień był lepszy od wczorajszego. @luska1979 trzymam kciuki za jak najlepsze wyniki amnio i zdrówka dla Was!

p19udqk3ohjsffpu.png
 
Maja tą referencyjnosc bo to cały kompleks szpitalny. Co by się nie działo ściągnąć lekarza z budynku obok nie trudno. Mojego M mama i inna koleżanka mówią bym pomyślała o Kasprzaka. Tam jest Instytut Matki i Dziecka i pomimo zlych warunkow lokalowych, drabinek nie ma i naciecie krocza tam to prawie standard, opieka mega extra.

Muszę prześwietlić w takim razie tego Starynkiewicza, ciekawe czy można przyjść od tak z ulicy i "zwiedzić" :)
Na Kasprzaka w poprzedniej ciąży kiedyś byłam na IP bo moja ginka. Wyczuła ze mi sie szyjka skróciła a tam mnie zbadali i powiedzieli ze chyba ginka miała cos z palcami nie tak :) bo szyjka jak trąba słonia :) także miło wspominam :):)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny dziękuje za miłe przyjęcie :)
Bardzo dużo piszecie. Muszę trochę poczytać aby mieć małe rozeznanie.
Przez 8 dni chłopcy byli u dziadków. Wczoraj wrócili. Żegnaj spokoju, teraz wszystko wróciło do normy :laugh2:

Ja zjadłam trzy paczki :szok:
 
Dzień dobry wszystkim :-)
U mnie też ciężka noc zajrzałam do was po pracy myślę pociesze się waszymi udanymi wizytami i uspokoje siebie bo ruchów dalej nie czuję a tu takie rzeczy normalnie ręce mi opadły... Oby dzisiaj wszystkie wizyty były udane trzymam kciuki

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na Lindleya/Starynkiewicza są podobno 3sale i też potrafi być tłok. Ja na bank tu nie chcę, bo na ortopedii przeżyłam koszmar za pierwszym razem i gdyby nie interwencja mamy to pewnie moja trauma do szpitali była by jeszcze wieksza. Mimo fachowców pielegniarki były koszmarne. Salowe mialy wiecej empatii niż one. I wiem, że oddział nie ten sam to jednak uraz do miejsca został skuteczny.
 
Cześć dziewczyny. Nie wiem czy nie jest za późno aby do Was dołączyć. Jestem ze Szczecina. Termin mam na 23 sierpnia. Mam już dwóch synków. Mikołaj 6,5 roku a Tymek 4,5. Planowałam wcześniej się odezwać ale te ciąże znoszę najgorzej. Pierwszy trymestr prawie cały przespałam, nudności...a teraz częste bóle brzucha. No ale najważniejsze, ze z dzidzia Wszytko ok.
Pozdrawiam.
Hellol Szczecinianko :p mam termin tydzień przed Tobą, gdzie rodziłaś dzieciaczki ?
Siedzę już na glukozie i modlę się żeby nie zwymiotować tego obrzydliwego cukru pudru :p
 
reklama
Do góry