reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Pamqsku cesarki nie robia w przypadku przerwania ciazy poniewaz matka po porodzie sn szybciej dojdzie do siebie. A planujac nastepne bobo nie bedzie musiala zbyt dlugo czekac. No i sa jeszcze inne powody dlaczego nie cc.
Niestety trzeba to przejsc.

Ja dzis dalej katar. W nocy mialam przerwe w spaniu od 3-5. Zaraz ide na zakupy. Ugotuje rosol i weekend bedzie z glowy.
 
reklama
Witam z rana. Zaraz po śniadaniu lece do koleżanki na kawe i sernik. Ma dla mnie niespodziankę. A mój M ma robić obiadek. Jednym słowem full wypas leniwiec.
 
O ja, jak biało. Dawać mi tu te jeże co wiosnę miały przepowiadać. Reklamacje trzeba im złożyć. Albo to wina tych hiszpanek co śnieg chciały zobaczyć... A tak chciałam już wiosnę ;(
 
I ja witam się z łóżeczka ,dopiero wstałam ,ale na swoje usprawiedliwienie dodam że nie mogłam zasnąć wczoraj i bardzo późno poszłam spać,
u nas za oknem też biało niestety nie chce ta zima się jeszcze odczepić
 
Witam w ten piękny dzień :) u nas świeci słonko i jest tak wiosennie :) w prawdzie widzę, żej wieje wiatr ale i tak jest ładnie ;)
Biedna @Adeline89 się namęczy :( u mnie wszystko trwało 12h a i tak wydawało się wiecznością :( oby dzisiaj już urodziła
@dzag82 z tym mieszkaniem to jest tak, że my mieszkamy w nim już od ponad dwóch lat :) wynajmowaliśmy je a teraz właściciele postanowili je sprzedać. Mieszkanie jest w super standardzie, kuchnia i łazienka ful wypas.
Miłego dnia sierpnióweczki :*
 
Hej dziewczyny,
Ja kilka dni temu postanowiłam znów uaktywnić się na forum. Chciałam Was nadrobić. Niestety... Tyle drukujecie... W każdym razie co mogłam to ponadrabiałam.

Widzę, że część dziewczyn zniknęła, pojawiły się nowe mamuśki, z którymi się serdecznie witam!

@Adeline89 współczuję, trzymam kciuki i jestem z Tobą myślami!

@Truskaweczka2017 gratulacje mieszkania. Nie ma to jak być na swoim!

Ja się dziś wybieram na targi dla ciężarówek. Ciekawe co tam wynajdę za nowości.
Mam pytanie, może któraś tak miała, a może wiecie co to jest. Zdarza się, że przy ziewaniu, wyciąganiu się itd czuję jakby mięśnie brzucha w którymś miejscu się kurczyły. Trudno to opisać, to jakby uderzenie, prąd, powiedziałabym, że dość silny trwa 1-3 sekundy, pojawia się miejscowo i znika bez śladu. Zdarza się z 3-5 razy w tyg.Nie wiem czy się martwić. W pierwszej ciąży tak nie miałam.
 
reklama
@Adeline89 trzymaj się. Dobrze, że jestescie tam razem z Mężem.

p19udqk3ohjsffpu.png
 
Do góry