reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Witam się weekendowo:-) u nas i słońce i śnieg jednocześnie także taki pogodowy mix ale nie jest źle;-) ja też dziś rosolek już nastawilam i będę mieć dziś i jutro obiad :)) a mam pytanie. Ma któraś z WAS przepis na udziec z indyka? Taki na zimno do chleba na przykład?

p19udqk3ohjsffpu.png
 
reklama
Witam się weekendowo:-) u nas i słońce i śnieg jednocześnie także taki pogodowy mix ale nie jest źle;-) ja też dziś rosolek już nastawilam i będę mieć dziś i jutro obiad :)) a mam pytanie. Ma któraś z WAS przepis na udziec z indyka? Taki na zimno do chleba na przykład?

p19udqk3ohjsffpu.png
Aa zapomnialam dodac. Wczoraj moj eM tez mial urodziny :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam sobotnio :-)
Dziękuję za miłe słowa, mąż przespał w końcu noc (no i ja!), o 8 byliśmy na nogach :p
w domu nie ma zastrzyku, ma wziewy, których niestety nie bierze regularnie, więc są efekty :oo: wczoraj jednak bardzo dosadnie mu powiedziałam, co o tym myślę, więc liczę, że się już opamiętał ..

Robię inwentaryzację ciuszków, żeby nie kupować niepotrzebnie.
Teściowa ze szwagierką dały nam siatkę nowych, musiałam jej przejrzeć - niestety dużo polarków, spodenek polarkowych , czego ja nie lubię i uważam, że nie są dobre dla dziecka ..

na 15 jadę do koleżanek z pracy na ploteczki :-p
 
Witam.
My do kina jedziemy na trolle z dziewczynkami.Bo pogoda u nas fatalna.
Widzę że trochę naskrobałyście.Nadrobię popołudniu.
Z rana godzinkę na skype ze szwagierką byłam bo ma dziś urodzinki.
A wczoraj tradycyjnie padłam o 21...masakra 2 trymestr a ja nadal taka zmęczona jak w pierwszym trymestrze.
A wczoraj znów czułam wieczorem bejbika....fajnie jest czuć w końcu te ruchy.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kemyt na wyniki amniopunkcji czekam.Ryzyko zespołu downa u bejbika.Poza tym ja mam niewielką i dość rzadką wadę genetyczną więc ryzyko u bejbika mojego i tej wady.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Adeline89 jestem myślami z Toba.... Ważne ze nie jestes sama, przykro mi cholernie ze widziałaś to wszystko :( to jest po prostu niehumanitarne :(

@luska1979 a czujesz mocno czy tak delikatnie? Bo ja jak się na płasko poloze to tak delikatnie i juz wariuje czy to to....

Ja dzisiaj wpadam na moment, życzyć Wam cudnego dnia mamusie. U nas dzisiaj 17 tydzien wskoczył :) a teraz lecę bo Mężu dzisiaj ma urodzinki, idziemy tez z do znajomycj na kinder party a potem wieczorem na wodeczke urodzinowa :) milego dnia :*
 
reklama
Cześć dziewczyny,

Adeline przykro mi, ze przezywasz taki koszmar.. tak nie powinno byc.

Pewnie bede miala duzo nadrabiania z uwagi na intesywny weekend. Idziemy dzis na bal ostatkowy, troche sie pobujac i zwyczajnie pobyc miedzy ludzmi. Jutro mam gosci urodzinowych takze lece brac sie do roboty.

Udanego i spokojnego weekendu.


 
Do góry