reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Truskaweczka pisze:
@dzag82 z tym mieszkaniem to jest tak, że my mieszkamy w nim już od ponad dwóch lat :) wynajmowaliśmy je a teraz właściciele postanowili je sprzedać. Mieszkanie jest w super standardzie, kuchnia i łazienka ful wypas.
Aaaaaa, to takie buty!!:blink: E no to super, zostajecie na swoim :blink: Takim już SWOIM swoim. No to fajnie. I roboty nie macie dodatkowej z remontem czy urządzaniem. Zszedł coś z ceny po "starej znajomości"? ;-) ;)

Adeline, łojeeezuuu... Trzymaj się.
Mnie się też wydaje, że mimo wszystko - jakkolwiek bolesne to jest nie tylko fizycznie ale i psychicznie - lepiej urodzić siłami natury w takiej sytuacji. Jeśli ktoś chce to może się w zasadzie od razu starać o dziecko.
Adeline, czy będziecie z mężem robili te badania genetyczne? Może po ich wynikach będzie wiadomo co jet grane z Twoimi ciążami... No coś musi być...

Patysia152, spóźnione życzenia urodzinowe dla męża :blink:

Tyllkaaa, wszystkiego najlepszego dla męża :blink:

Oj biedne te jeże :rofl: Teraz wszystkie na nich będą psy wieszały :laugh2: Co z tego że przyprószyło śniegiem.. Tak do kwietnia będzie, ale to nie znaczy, że zima wraca. Właśnie to już taki wiosenny śnieg, taka mieszana pogoda. U nas dalej wieje jak sto pieronów, ale też i na zmianę czarne chmury i słonko, plus puchaty śnieg. Wiosennie się robi :tak: Ja dzisiaj sadzę cebulki krokusów na balkonie, niech tylko mąż z ziemią przyjedzie.
A na obiadek podudzie z indyka z rękawa i pierwszy raz w życiu robię barszcz biały, bo mąż sobie zażyczył. Ciekawe czy wyjdzie... Chałupa wczoraj wysprzątana, więc dzisiaj laba.
 
reklama
Wszystkiego najlepszego dla Twojego męża! :)

p19udqk3ohjsffpu.png
Dziekuje i wzajemnie dla twojego :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy ktoraś z was używała chusty kółkowej? Pytam bo znalazłam okazję za grosze i zastanawiam się czy kupić. Miałam wcześniej zwykłą, a z tym kółkiem wydaje mi się że jest łatwiej.

Sto lat solenizantom!

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam sobotnio :-)
Dziękuję za miłe słowa, mąż przespał w końcu noc (no i ja!), o 8 byliśmy na nogach [emoji14]
w domu nie ma zastrzyku, ma wziewy, których niestety nie bierze regularnie, więc są efekty :oo: wczoraj jednak bardzo dosadnie mu powiedziałam, co o tym myślę, więc liczę, że się już opamiętał ..

Robię inwentaryzację ciuszków, żeby nie kupować niepotrzebnie.
Teściowa ze szwagierką dały nam siatkę nowych, musiałam jej przejrzeć - niestety dużo polarków, spodenek polarkowych , czego ja nie lubię i uważam, że nie są dobre dla dziecka ..

na 15 jadę do koleżanek z pracy na ploteczki :-p
Polar to mój koszmar, nic takiego w moim domu nie ma, nawet kocy. Niedawno widziałam pościel z polaru, nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić[emoji33]
 
Witajcie w sobotnie popołudnie ☺
Rano słoneczko nas przywitało i odrazu inne samopoczucie

Dziewczyny masakra wczoraj dostałam tabletki na wywołanie o 10 i nic dostałam później drugie o 20 i skurcze caly czas bolesne ale jakby akcja w miejscu. Juz nie mówiąc o tym jaki stres przezylam wczoraj leżąc w jednym pokoju z dziewczyna która dostala tabletki i zadzialaly jej na Maksa , darla sie w pokoju , plakala, z bolu a oni jej jeszcze kazali rodzic na łóżku to po prostu plakalam z nią i bylam przerazona, później wody jej w łóżku odeszly a ona krzyczała ,ze dziecko urodziła,zabrali ja i dokończyli resztę na sali zabiegowej. Dopiero później przenieśli mnie do sali osobno jak juz wszystko widziałam :'( mąż śpi kolo mnie na fotelu. Ja nie śpię wcale kolejna dobre. Boli ...chce miec to juz za sobą a to trwa i trwa

Adeline89 życzę Ci byś jak najszybciej przez to przeszła i nigdy więcej nie doświadczała takiego bólu
oby już było po wszystkim

Witam.
My do kina jedziemy na trolle z dziewczynkami.Bo pogoda u nas fatalna.
Widzę że trochę naskrobałyście.Nadrobię popołudniu.
Z rana godzinkę na skype ze szwagierką byłam bo ma dziś urodzinki.
A wczoraj tradycyjnie padłam o 21...masakra 2 trymestr a ja nadal taka zmęczona jak w pierwszym trymestrze.
A wczoraj znów czułam wieczorem bejbika....fajnie jest czuć w końcu te ruchy.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Doczekałaś się kochana
Miłego seansiku


@Adeline89 jestem myślami z Toba.... Ważne ze nie jestes sama, przykro mi cholernie ze widziałaś to wszystko :( to jest po prostu niehumanitarne :(

Takich sytuacji nie powinno być
Cały personel podchodzi do tego tak jak do wyrwania zęba,był ząb i już go nie ma.
Ich nie obchodzi co czujesz,dla nich to rutyna

@luska1979 a czujesz mocno czy tak delikatnie? Bo ja jak się na płasko poloze to tak delikatnie i juz wariuje czy to to....

Ja dzisiaj wpadam na moment, życzyć Wam cudnego dnia mamusie. U nas dzisiaj 17 tydzien wskoczył :) a teraz lecę bo Mężu dzisiaj ma urodzinki, idziemy tez z do znajomycj na kinder party a potem wieczorem na wodeczke urodzinowa :) milego dnia :*

Wszystkiego najlepszego dla M
Miłego dnia
 
Adeline jestem z Tobą, bądź dzielna..

Dziewczyny, u mnie tydzień 18 a te ruchy jakieś rzadkie, ostatnio
3 dni temu delikatnie czułam:( martwi mnie to, w środę wizyta. Potwierdźcie że to normalne..
 
Ja jeszcze nie czuję ruchów, bo to moja pierwsza ciąża :happy2:

Za to na jednej piersi i to tylko po jednej stronie (wewn) wyskoczyły mi jakieś krostki, nie swędzą, są jakby pod skórą. Początkowo myślałam, że to jakby trądzik i chciałam zniwelować, nie dało się ..

Mam nadzieję, że to żadna choroba .. :eek:
 
25_pixels u nas też te maszyny do robienia butelki teraz w modzie są.100 f.zabawka kosztuje.
Ja napewno kupię tradycyjną huśtawkę a nowego modelu bujaczka nie potrzebuje.
U nas największe cyrki z Emi alergią ale ona dopiero objawiła się w wieku 4 lat.Na szczęście.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry