reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Co do wagi to mam około 1 - 1,5 kg ma plusie. A brzuś dziś rano był taki ładny okrągły! Jeżeli nie zniknie pisiolek to puki co sprawdza się u mnie teoria, że brzuchy z chłopcami idą do przodu na piłeczkę ;D

 
reklama
Witam.
Wstałam o 10 i dopiero z pomocą męża ogarnęłam dom po imprezie.
Teraz chwilka na kawkę i muszę tort dokończyć i szybki obiad zrobić i bierzemy dziewczyny do aquaparku.
Mi też brakuje Mahoniowej i Mychy,Kurektyny i innych starych bywalczyń...wracajcie do nas.
AniaCk dziękuje.Żyje na huśtawce ...raz myślę że dzidzia jest zdrowa a raz że napewno coś wyjdzie nie tak.Oby już jutro to się wszystko wyjaśniło.
AniaCk tak myślałam że i w Polsce można rodzić w dobrych warunkach...napewno nie tylko zagranicą.
Adeline trzymaj się.Wierzę że jeszcze wszystko się dobrze poukłada i będziecie szczęśliwą 4osobową rodzinką.Może to był zespół Edwardsa lub Pateu...śmiertelne wady genetyczne.
A one się po prostu zdarzają i to żadna Wasza wina bo tego się nie przekazuje dziecku przez geny.
Marcelek śliczne imię.Niech odpoczywa w pokoju.
Ja Cię bardzo dobrze rozumiem bo ja po naszych badaniach genetycznych też nie chciałam mieć więcej dzieci bo podejrzewałam przez co przyjdzie mi przejść po raz kolejny.I nie pomyliłam się...sytuacja się powtórzyła.Ale u nas inna sytuacja bo ja na 100% wiem że nie wszystko w moich genach jest ok.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Evelinia tak myślę że to facet a jak będzie to się okaże.Mam nadzieję że niedługo.
W przyszłym tygodniu wracam do pracy i w sumie za miesiąc lecimy do PL ale wiem że następne tygodnie miną mi w wyczekiwaniu na wyniki badań genetycznych i usg połówkowego.
Dokładnie taka jest moja Wiki wiercipiętka,zdecydowana nawet gdy jeszcze nie mówiła potrafiła w przedszkolu panie poustawiać jest bardzo uczuciowa i wrażliwa więc pewnie też będzie rodzinna bardzo w przyszłości.
Evelinia jesteś skorpionem?Zawsze moje najbliższe koleżanki to skorpiony.Dziwny zbieg okoliczności.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A w ogóle dziewczyny ten genetyk co mi płyn pobierał to tak mnie wypytywał o tą moją wadę genetyczną i chyba był trochę w szoku że można był całkowicie normalną osobą mimo braku paru genòw.Czyli nie zawsze to jest wyrok.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Adeline [*] dla synia

My odsyłamy wczorajsze ostatki fajnie było
Co do jedzienia jem 4 posiłki dziennie i u mnie to głównie warzywa i nabiał no i na jabłka mam fazę.

U nas w domu 3.skorpiony ja mąż i syn cora byczek teraz będzie lew mam nadzieje że się nie pozabijamy
 
Kemyt u mnie też już jutro powrót do szarej rzeczywistości.Szkoła,przedszkole,
dom i zajęcia pozalekcyjne.A mi się tak nie chcę.Poza tym w tym tygodniu u nas tydzień książki to trochę atrakcji dziewczyny będą miały i w przedszkolu i szkole.
Safiya nie miałam żadnej wysypki w ciąży...może to reakcja na jakiś kosmetyk.Jesteś alergiczką?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To mamy mieszankę! a myślę że bliźniak tak ma ze względu na swoją podwójność;-)
luska nie martw się na zapas, chociaż to łatwo obcej osobie powiedzieć! jak mówisz DASZ RADĘ jakby co, dzielna kobieta z Ciebie.
A u mnie kiepskawo, brzuch od wczoraj się stawia, choć prawie go nie mam, a myślałam że teraz mnie ominie. I trochę się martwię bo ruchy od 2 tyg regularne a teraz od 3 dni cisza...
Na szczęście we wtorek przyspieszona wizyta, bo na tego tygodniową nie miałam badań i pewnie l4 wezmę.
 
Do góry