reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Dzag82 w sumie wczoraj imprezowaliśmy.Dziś już delikatnie bo jutro wraca do pracy.
Dzag82 my mamy volvo xc90...on z tych aut co 7 osób się mieści.I już z górnej półki cenowej wśród volv.Ale my sobie chwalimy...na wyjazdy do PL w sam raz.Nie musimy na siłę upychać bagaży tylko wrzucamy jak leci.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam do Was pytanie. Jak jecie w ciągu dnia i ile? Możecie opisać swój plan dnia odnośnie jedzenia?
Ja ze względu na to że gdybym ulegala zachciankom to bym się pewnie musiała toczyc bo i bez ciąży jestem grubsza to staram się jeść co trzy godz i się nie objadac, zbyt mocno

Napisane na ZTE BLADE A310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tylkaa oj skąd ja to znam.Moja mama też nieraz krytykuje moje postępowanie jak jesteśmy w PL tyle zna się na wychowywaniu dziecka autystycznego co ja na szyciu.Ale przetłumacz....


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
25_pixels śliczne tulipany.
Marii19 mi też się tak wydaje że teściowa może dbać bardziej o wnuczkę niż o Ciebie.
Ikulka mi też szybko leci ten czas.Tydzień urlopu z mężem tak szybko nam minął.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Guarana pochwal się sofą.
A też zajadam się sorbetami ale przed ciążą też się nimi zajadałam.
A ja cała zestresowana jestem...nie wiem jak ja jutro będę funkcjonować.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka :)
Sofa wybrana :) :D
@ikulka ja mam smaki że szok! Lody sorbety owocowe, smalec (!) na który normalnie bym nie spojrzała.
@dzag82 kuzynka męża ma vw sharana i nie dość że 3 foteliki wchodzą to jeszcze kupa klamotów do tyłu. Na imprezy rodzinne zawsze przyjeżdzają z rowerkami, swego czasu z krzesełkiem z ikei dla najmłodszego. Ma 3 synków [emoji12]
@Tyllkaa nie cierpię jak się komuś takie "mądrości" wychowawcze załączają!
@kemyt i co? Pojechała teściówka?
@25_pixels przecież u Ciebie zima już nie przyjdzie, chyba że masz jakieś tulipany w Polsce ;) U nas w zeszłym roku jenot buszował. Wygląda jak duży szop. Przewrócił śmietnik i rozwlókł wszystko po ogródku, zbój jeden.
@Saqita zimie mówimy NIE może pogoda na wp kłamie ;)
@ikulka mi też tak czas leci, ani się nie obejrzymy i maluchy będą z nami :)


Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Chwal się jaka sofa?
Uff pojechali. Teściowa zła na teścia bo nikomu nie mogło się przytrafić tylko jemu, on chodził zły bo 150 zł w plecy przez gapiostwo. My z mężem próbujemy rozładować atmosferę. Przy czym śmiać nam się chciało z tej całej sytuacji. Facet przyjechał z długim prętem i czymś jeszcze, dosłownie 3 minuty i drzwi otworzył.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kemyt bardzo lubuję się w różnych odmianach kwiatów i warzyw. nie kupuje nic modyfikowanego-gmo jeśli chodzi o warzywka i owoce. Z eko katalogów w tym roku zamówiłam cuda [emoji16] czy wyrośnie coś i będzie zjadliwe? Zobaczymy [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Trzymam kciuki aby wyrosły pyszne rzeczy [emoji4]

Skąd jesteś? Domniemam, ze nie z PL?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się z wieczora [emoji2]
Cały dzień byłam zalatana najpierw zakupy potem zachciało mi się pierogów ruskich więc chyba z 3 godziny lepiłam a potem jeszcze wymyśliłam sobie oponki taką miałam na nie ochotę narobiłam trochę a zjadłam dwie i reszte spakowałam mężowi do pracy bo mi się odechciało[emoji2]jutro planuje zrobić rogaliki z marmoladą z dzikiej róży mąż uwielbia[emoji2]
życzę wszystkim Miłej nocki
 
Tylkaa oj skąd ja to znam.Moja mama też nieraz krytykuje moje postępowanie jak jesteśmy w PL tyle zna się na wychowywaniu dziecka autystycznego co ja na szyciu.Ale przetłumacz....


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Nawet nic nie mów. Moja mama wraca jutro z Europy. Mieszka z nami i fajnie się dogadujemy. Ma swoich znajomych, pasje i zainteresowania. Ale kurna w kwestii dzieci... moja siostra używa wacikow. Ona z juz postanowiła, że tez będziemy. Ujęła to tak: ja juz wiem jak będziemy tym razem robić... Hahaha ale my generalnie umówiliśmy się, że bez fochów i wyrzutów mówimy sobie co i jak. Wiec ja od razu sprowadziłam na ziemie [emoji23][emoji23][emoji23] ja BLW chciałam a ta namiętnie zupki gotowała. Efekt był taki, że ona karmiła zupkami. Ja warzywkami. Młody nie cierpi zup, uwielbia warzywa. Wszystko wyjdzie w praniu [emoji12] ale te wszystkie ciotki i babcie na odległość wiedza wszystko lepiej. Zawsze [emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Głosowanie dobiegło końca. Tak jak widać, większość sierpniówek chce przenieść się już na wątek zamknięty. Tak też zrobimy ;) jutro piszę do naszej administratorki o utworzenie nam wątku zamkniętego. Dostęp będą miały wszystkie dziewczyny z tabelki (chyba że kojarzycie która się już nie udziela). A dziewczyny które ostatnio doszły a też chcą mieć dostęp do wątku zamkniętego, niech napiszą do mnie na priv. Tak będzie łatwiej bo nie mam czasu szukać teraz na forum kto jest nowy.
Chciałabym przenieść się z wami na nowy wątek ,nie ma mnie w tabelce ,ale nie mogę wysłać wiadomości prywatnej nie wiem dlaczego
U nas dzis była lasagne. Miała być na dwa dni i spalaszowana cała. A teraz mam ochote na bułkę z koncentratem pomidorowym i bidny mąż choć pada do aklepu poszedł :)
 
Do góry