reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Co do ruchów to ja czekam ciągle, to pierwsza moja ciąża, co prawda szczupła jestem ale lozysko na przedniej ściance także wiem że jeszcze muszę poczekać chociaż już tak bym chciała w końcu poczuć te musniecia choćby, ale jak nie jak to może moja psinka czuje albo słyszy bicie serduszka bo ostatnio często tak kładzie łepek:)
1488186434-aaaaaa.jpeg


ckaik0s3ujrpy6g1.png
 
reklama
U mnie w ciągu dnia też miękki, tylko na wieczór taki bardziej sztywny się robi. Zapytam gina na wizycie czy to normalne. Ale w sumie mam tak prawie codziennie i zawsze (tfu tfu!) jest okej podczas usg, więc nie panikuję. ;)

Aga ja całą poprzednią ciążę leżałam właśnie przez ten twardniejący brzuszek, ale dałam radę. Teraz mam nadzieję że mnie ominie, ale co jakiś czas napnie się i od dzisiaj jestem w domu. W sumie łączę odpoczynek z wykańczaniem góry! mam ekipę od 7 rano!
 
Witam z rana.
Dzieci odwiezione do placówek edukacyjnych a mąż w pracy.Spokój w domu którym się rozkoszuje.Ale zanim odbiorę Wiki muszę trochę posprzątać bo od czwartku tylko mąż u nas sprzątał więc dom ogólnie w nieładzie.
Evelinia dziękuje za kciukasy.
To jesteś w podobnej sytuacji jak ja.Z mamą też najczęściej na skypie gadam.
No teściowa moja to naprawdę długo by opowiadać...no nie udała mi się jedno jest pewne.
Aga dzięki.Ja też już zadyszki dostaje na schodach nawet jak to jest tylko kilka schodów.
25_pixels dzięki.Napewno dam znać.
Oj wiem jakie skutki uboczne mogą mieć takie efekty ludzkiej głupoty...sama jestem alergiczką od najmłodszych lat.Znam ten problem od podszewki. Z Emi też już byłam na pogotowiu z problemami oddechowymi ma tle alergicznym.Ciastolina ją uczuliła w przedszkolu najprawdopodobniej.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@luska1979 dziekuje. Zastepuje Pania z arts wlasnie, kosmos jestem robotem od wszystkiego. Czekam az beda mi kazali gotowac w szkolnej kuchni [emoji19] jeszcze mam wymagajacych rodzicow - ciagle jakies zapytania jakbym tylko siedziala na komorce, a nie uczyla ich dzieci ..

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chwal się jaka sofa?
Uff pojechali. Teściowa zła na teścia bo nikomu nie mogło się przytrafić tylko jemu, on chodził zły bo 150 zł w plecy przez gapiostwo. My z mężem próbujemy rozładować atmosferę. Przy czym śmiać nam się chciało z tej całej sytuacji. Facet przyjechał z długim prętem i czymś jeszcze, dosłownie 3 minuty i drzwi otworzył.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To zawsze stresujące, takie przygody. Ja z 15 lat temu na wyjeździe zatrzasnęłam kluczyki w nie swoim aucie. To był horror, ale od policji dostałam namiar na gościa który właśnie długim prętem wsuwanym między okno auto otworzył. do dzisiaj śmiejemy się że to pewnie fachowiec znany policji z innej strony:-)
 
U nas już dziś fajnie słonecznie i wiosennie.
Tylkaa jak po wizycie?
Aga na co idziecie do kina?
Aftk...zasłużony odpoczynek dla Ciebie dziś.
Atfk to zakupy udane.To do pokoju maluszka?
Anntryb wcześnie jak na pierwszą ciążę ale niektóre kobiety tak wcześnie już czują dzidzię.
Natalkuś u nas aż 14 stopni...pogoda bajka.
W sumie ja też wiele mąrych rad od mamy dostałam zwłaszcza po urodzeniu Emi kiedy niewiele wiedziałam jeszcze o opiece nad maluszkiem.Ale teraz już nie lubię jak mnie krytykuje i porównuje jak ona nas wychowywała.Często ma też pretensje że proszę o coś męża w opiece nad dziećmi a ona sama nas wychowywała bez pomocy naszego taty.
Dzag83 ale to też były inne czasy a te mleko krowie też było inne...nie było nim tyle chemii.U niej to brak pomyślunku bo wiele wnuków wcześniej już wychowała i wie co to jest mm.
Ja też muszę odnaleźć w schowku letniejsze rzeczy dziewczynek.W kurtkach przejściowych to już chodzą.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry