reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Zamowilam te leginsy @anntryb w rozmiarze 2xl i chetnym dam znac czy dobre, bo ja spora jestem w tylku i brzychu alw 3xl wydaly mi sie przesada, licze ze sie ladnie rozciagaja. :) Dlugo czekalas na przesylke?

 
reklama
Atfk ja to bym czasem chciała by mniejsze z nich strojnisie były.Kiedyś to zbankrutuje na ciuchy dla nich.
Joanna trzymam mocno kciuki za Twoje wyniki...napewno wsparcie dziewczyn pomaga.Ja jestem spokojna że u Ciebie też będzie ok.Ja miałam o wiele gorsze wyniki testu pappa.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja nie mam dzieci i ciagle jestem nie do końca ogarnieta.

Hola ja wczoraj zjadlam trzy obiady. Szybko tego nie powtórzę.

Luska ja tez czekam na ten Twoj telefon.

A Katy83 nie odezwala sie wcale.

My tez będziemy autko zmieniac, właśnie czekamy co sie uda wujowi z Niemiec fajnego dorwac. My az tak duzego nie potrzebujemy. A drugi moj to panda i zostaje z nami mimo ze mały, ale uwielbiam to auto.

A pogoda super godzinkę spacerowalam.

Kotomiś glowa do góry, jutro będzie lepiej, każda z nas ma lepsze i gorsze dni.
O panda moje ulubione autko, dostałam od męża na 10 rocznicę ślubu, super autko na miasto, ja miałam full wypas z napędem na 4 koła (mieszkam w górach i mam stromy długi podjazd do domu) więc wysoko się siedziało. Dla nas już za małe (jest 4 osobowe) więc poszło w dobre ręce, ale ciągle mi szkoda!
 
Ostatnia edycja:
Jak u was z ciuchami? Widzę, że powoli zaczynacie kupywać ciążowe. Ja się tak właśnie zastanawiam. Mam dwie ciążowe sukienki, takie zwykle. Jedną wyjściową. Spodni nie mam ciążowych oprócz legginsów. Nie wiem czy będę kupywać. A wy? Narazie we wszystko się mieszczę. Jeszcze [emoji12] ale widzę, że to raczej takie ostatnie podrygi. Mam fajne lniane spodnie troszkę za szerokie, mogły by wiec być. Do pracy mogę chodzić w czym mi się tylko podoba. Dresy i klapki nikogo nie oburzą, ale lubię casual look tak czy siak. Patrzę na te ciuchy na necie i nic mi się nie podoba. Mąż się śmieje, bo znowu będę narzekać na brak rzeczy [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja głównie śmigam w legginsach i sukienkach/tunikach typu bombka. Mam spodnie ciążowe jeansy ale czuję się w nich jak słoń, do tego chyba ze 2 bluzki...Jak się zrobi cieplej to legginsy 3/4 ;)

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuje dziewczyny za kciukasy.Dzidzia zdrowa,nie ma zespołu downa.Och płaczę ze szczęścia i chyba spada ze mnie stres ostatnich dni.
Pełne wyniki już w przyszłym tygodniu więc już wtedy poznam płeć jupi.A jeśli będzie miało naszą mikrodelecję to już wezmę na klatę.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Luska jakie dobre wieści! uczcij dobrą wiadomość! A nie mówiłyśmy że musi być dobrze!
 
Ja też chyba jutro ruszę na zakupy bo Wiki ma dzień otwarty w przedszkolu.O 9.30 mają jakieś wspòlne recytowanie więc muszę zaraz po odwozie Emi do szkoły tam się udać ale zostawię potem Wiki na lunch to akurat na godzinkę wyskoczę na zakupy bo z jej przedszkola do miasta jest 5 minut piechotką.
Evelinia no tak to wygląda.Ale się cieszę bo już chcę znać płeć choć wiadomo nie to jest najważniejsze.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak mi ten poranek dzisiaj rozbił cały dzień... padłam po południu na godzinę i znowu problem w nocy będzie :( Pytanie było o spanie w dzień - chodzę późno spać, wstaję wcześnie wyprawić młodą do szkoły i potem odsypiam jeszcze ze dwie godziny. Jak kimnę popołudniu to nocka z głowy. Idę szydełkować to pomaga na wszystkie bolączki ;)

Aha @marii19 jeszcze w kwestii ciśnienia. Spytaj lekarza o holter. Najlepiej na 48h. Ustrojstwo buczy i nie jest z tym za wygodnie, ale lekarz ma pełen obraz pomiaru.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja akurat rano jeszcze pamiętam o smarowaniu brzusia.Wieczorem już mi się nie chcę.
Lenka082 ja w tej ciąży też strasznie słaba i zmęczona bywam.Ale płaczliwa raczej nie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry