reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@o.paulina tydzień czasu, powinny być dobre :) jeszcze czekam na takie sukienko tuniki od innego sprzedawcy i nie mogę się doczekać :/
@25_pixels planuję może jedną parę jeansów ciążowych kupić i na lato zwiewne sukienki, powoli nie dopinam się w spodnie, a jak już to uciskają :p
@luska1979 trzymam kciuki, za pierwszego synka w rodzince :D
U mnie z kremami i olejkami to samo, zapominam... :p byle by później płaczu nie było przez rozstępy :p Co do snu to jeszcze póki nie mam dzieci to się wysypiam na tyle, że nie śpię w dzień, z resztą nie lubię bo głowa potem boli :p
 
reklama
Hola tak na uczczenie zajadam się truskawki.Mąż ze sklepu dzwonił co chcę na ten stres.
25_pixels ja już od dawna śmigam w spodniach ciążowych mimo że w normalnych się mieściłam też a w tych wygodniej i przy tunikach i dłuższych swetrach nawet nie widać że to spodnie ciążowe.
Typowe ciuchy ciążowe też mi się nie podobają.Dlatego kupuje normalne po prostu luźniejsze jak np.tuniki.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@25_pixels ja póki co mam dżinsy i legginsy ciążowe. Bluzki nosze swoje ale ja mam dużo oversize więc są spoko ;) zamierzam kupić jeszcze ze dwie pary legginsów i rozglądam się już za sukienkami :D
@Joanna1987 trzymam kciuki za wyniki
Widzę, że nie tylko u mnie problem ze systematycznością w balasamowaniu :p muszę się wziąć za to bo brzuszek coraz większy
 
Ja też chyba jutro ruszę na zakupy bo Wiki ma dzień otwarty w przedszkolu.O 9.30 mają jakieś wspòlne recytowanie więc muszę zaraz po odwozie Emi do szkoły tam się udać ale zostawię potem Wiki na lunch to akurat na godzinkę wyskoczę na zakupy bo z jej przedszkola do miasta jest 5 minut piechotką.
Evelinia no tak to wygląda.Ale się cieszę bo już chcę znać płeć choć wiadomo nie to jest najważniejsze.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Ba oczywiste, że nie jest ☺ ale za ten stres należy Ci się
Luśka, a ja czekam by stroić pannicę,tą jedną i jedyną
 
Widzę że o ciuchach. Kupiłam w h&m dżinsy ciążowe i sukienkę na lato. W lidlu mama zapodała getry. A i kupiłam jeszcze fajny podkoszulek na lato i kolejną sukienkę (będzie jak znalazł na komunię chrześnicy taka trochę elegancka granatowa w rozmyte kwiaty fuksjowe, rozmiar 38 nie ciążowa ale ma fason odpowiedni).
A od szwagierki dostałam kilka świetnych koszulowych bluzek odcinanych pod biustem, z regulacją, podwijanymi rękawami, dłuższych, itp. ona takie nosi na codzień więc zrobiła przegląd szafy!
Ale na razie nie noszę bo mieszczę się we wszystko, włącznie ze spodniami, spódnicami. A bluzki się przydadzą bo ja wszystko mam raczej nie za długie i bardziej dopasowane.
 
Hola tak na uczczenie zajadam się truskawki.Mąż ze sklepu dzwonił co chcę na ten stres.
25_pixels ja już od dawna śmigam w spodniach ciążowych mimo że w normalnych się mieściłam też a w tych wygodniej i przy tunikach i dłuższych swetrach nawet nie widać że to spodnie ciążowe.
Typowe ciuchy ciążowe też mi się nie podobają.Dlatego kupuje normalne po prostu luźniejsze jak np.tuniki.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Przejrzałam właśnie szafę i znalazłam kilka kiecek z podniesionym stanem. Ujdą w tłoku. Kupię chyba koszulki typu tank top i te na wąskich ramiączkach. Mam kilka nowych legginsów. Kilka tunik jest. Ostatnie dwa miesiące ciąży, wiem już że spędzę w domu. Miałam pracować do końca, ale mąż się burzy [emoji23] chyba się szefa nasłuchał jakie to kobietki słabe są. I w ciąży im się nic nie chce. Mały ma wakacje jak by nie było. Wiec chyba będę pracować z domu na pół etatu. Co zwalnia mnie z rzeczy do pracy. Mogę to robić w piżamie [emoji12].
Byłam w sklepie dla ciężarnych. Tak szybko jak weszłam tak wyszłam. Nic mi się nie podobało. A zwłaszcza te kokardki na brzuchach w sweterkach. Chyba tez kupię jakieś normalne ciuchy. Tylko większe.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przejrzałam właśnie szafę i znalazłam kilka kiecek z podniesionym stanem. Ujdą w tłoku. Kupię chyba koszulki typu tank top i te na wąskich ramiączkach. Mam kilka nowych legginsów. Kilka tunik jest. Ostatnie dwa miesiące ciąży, wiem już że spędzę w domu. Miałam pracować do końca, ale mąż się burzy [emoji23] chyba się szefa nasłuchał jakie to kobietki słabe są. I w ciąży im się nic nie chce. Mały ma wakacje jak by nie było. Wiec chyba będę pracować z domu na pół etatu. Co zwalnia mnie z rzeczy do pracy. Mogę to robić w piżamie [emoji12].
Byłam w sklepie dla ciężarnych. Tak szybko jak weszłam tak wyszłam. Nic mi się nie podobało. A zwłaszcza te kokardki na brzuchach w sweterkach. Chyba tez kupię jakieś normalne ciuchy. Tylko większe.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja te bluzki koszulowe zamierzam normalnie nosić, bo do końca pracować napewno nie będę. A tak wykorzystam to co mam.
 
reklama
A i szukam (najlepiej używanych) ogrodniczek ciążowych bo mąż sobie zażyczył, że chce mnie tak zobaczyć z brzuszkiem, i tak chyba spełnię jego małą fantazję:-*
Te ciazowe ogrodniczki kojarza mi sie z filmem "I kto to mowi", kojarzycie? :D

Ja musze tylko spodnie kupic wieksze, bo bluzki i tuniki zawsze nosilam luzne a teraz nie bede sie wstydzic jak zacznie mnie opinac tu i tam, w koncu ciazowy brzuszek :) jedynie na lato sukienki kupie, teraz nie nosze bo nienawidze rajstop. Chyba ze dorwe jakies ciazowe, ktore sie nie roluja.

 
Do góry