reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@luska1979 Rajstopy są nakładane jak spodnie - na tyłek, a pończochy to takie rajstopy tylko na nogi. Każdą oddzielnie się zakłada i sięgają do ud, prawie pod pośladki. Takie bardziej sexi są ;P

ja też kiedyś tylko pończochy ale zaczęły mnie uczulac te silikony mocujace i niestety rajstopy wróciły
a śmigam najczęściej w sukienkach i spodniach i obcasy uwielbiam
teraz mam problem bo płaskich butów praktycznie nie mam, sportowe jedne do biegania i ciuchy też w większości eleganckie
a kupione trampki starsza córka już zgarnęła!!!
 
reklama
@Hola77 Ja nie przepadam za pończochami. Irytuje mnie ta guma [emoji14]

Kurcze zawiozłam męża do pracy bo potrzebuję dziś auto, wróciłam i zaległam na kanapie! Tak mi się nie chce zbierać do fryzjera.. A jak pomyślę, że mam wysiedzieć w miejscu 2-3 godziny to masakra.. [emoji14]

 
jestem po ponadprogramowej wizycie i dupa. kiepskie wyniki cytologii i batdzo dużo bakterii w moczu.
idziemy w profilaktyke nerek
Hola mam to samo..wlasnie sprawdzilam moje wyniki online i znow mam problem z moczem :( leukocyty dla normy 0-5 ja mam 10-20 i bakteria oznaczone jako "d liczne" ... Ehhh, jak ze wszystkim mam super wyniki i wszystko ok , to ten mocz ... Zobaczymy co ginekolog jutro powie... Nie wiem czy nie bede musiala przebadac sie gdzies dalej bo cierpie na nawracajace zapalenie pecherza i infekcje intymne. [emoji21] [emoji21]
 
Dzień dobry dziewczyny. To nie jest mój najlepszy, dzień pada i spać się chce idę pić kawę [emoji52]

 
Mi ginka tlumaczyla ze najlepiej trzymac sie ph moczu. Norma jest od 5-8. Im wieksze tym mozliwosc namnazania bakterii. Ostatnio po furaginie zero bakterii i wszystko ok. Ale ph 8. Pewnie bede powtarzac wyniki
 
Wow ja normalnie nie wierze... Jestem w szoku po wizycie na nfz... Podejrzal mi dzidzie z samego rana i powiedzial ze kolejny raz ogladamy za 4 tyg... Nadal nie chce uparciuch pokazacwco tam ma miedzy nogami. I choć nie było to długie ważne, że maluch się rusza i serduszko bije.
Od poloznej dostałam ksiazeczke z przepisami i plyte z ćwiczeniami tylko checi brak. Dostałam też opieprz ze moja waga spadła o pol kg haha. A to nie moja wina ze wymiotuje ;(

Szaro, buro, chłodno, pada, odwołali mi endo... Ide spać by przytyć i może przejdzie mi ból głowy
 
Och wysłało mi się za wcześnie.Dostałam pozwolenie mimo że miałam amniopunkcję w tej ciąży.
Morawka dziękuje.Powiedzieli że już w przyszłym tygodniu zadzwonią już z pełnymi wynikami amniopunkcji więc poznam płeć jupi.
Trzymam kciuki za wizytę.
Mi też czasem tak robi ta aplikacja podczas edycji.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry