reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Kemyt a jakie teraz autko masz?
Dziewczyny mi się już gorzej jeździ z brzuszkiem no nie zawsze wygodnie jest.A gdzie tam do czerwca...do końca roku szkolnego i dłużej też jeździć nie mam zamiaru do pracy.W czerwcu idę na macierzyńskie.Już teraz widziałam różnicę w poniedziałek jak siadałam po tygodniej przerwie do auta.Bo na urlopie to mąż jeździł.25_pixels ja akurat uważam że w PL przez to że trudniej zdać prawko ludzie lepiej jeżdżą.Tu w UK łatwo zdać prawko potem jak widzisz jak próbują parkować to śmiech na sali albo nie potrafią używać lusterek bocznych.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kotomis lez lez i tyj w koncu;)
Ja mam nfz 15.03 a 29 pryw.
Siedze i dumam co ze soba zrobic. Moj lata po urzedach, wodociagach i pradach. Gazownia w Grudziadzu. Moze dzis pojedziemy to na maca sie zalapie.
 
MoniMo, gratuluję zdania prawa jazdy :tak:

Madlen08 pisze:
Lekarz powiedziała, że już powinnam zacząć czuć ruchy dziecka, ale jak na razie nic.
Dobre :laugh2: "Powinna Pani..."
Ja w pierwszej ciąży poczułam ruchy między 18 a 19 tygodniem. Nie wiem kiedy te całkiem pierwsze, bo nie byłam pewna czy to to czy nie to, więc ich nie liczę. Ja jestem człowiek racjonalny :-p Więc zapamiętałam tylko przełom tygodni. W drugiej nie pamiętam :sorry2:

Aga pisze:
Co do prawka.. To ja mam od 18 roku życia. Kurcze prowadzenie auta to moja pasja Nie wyobrażam sobie życia bez auta. Marzy mi się rozszerzyć swoje umiejętności i zrobić prawko na autobus. Cóż.. Jedni marzą o podróżach, inni o skoku ze spadochronu a ja o prowadzeniu kolosa i opanowania sztuki parkowania nim tyłem
O matkoooo, ja mam dokładnie to samo :tak: Prawko po 18-tce zrobiłam, od razu jeździłam, i to dobrze, nienajgorszy ze mnie kierowca, choć wiadomo, że nie idealny. I marzy mi się pokierować tirem czy autokarem. W pracy męczyłam zawsze naszych kierowców, ale dali tylko posiedzieć :-p Wstręciuchy.

Morawka pisze:
@dzag82, a co Ci się z autem stało, że szukasz? Nie zaglądałam tu przez weekend i chyba sporo mnie ominęło.
Największy problem moich dwóch obecnych samochodów to to, że się nie rozciągają :rofl::rofl::rofl: Hehehhe... Jeżdżę na co dzień Corsą (moją ukochaną), do tego mamy padniętego Scenika. Za chiny ludowe nie wsadzę do nich trzech fotelików ;-) ;) Więc rozpoczęliśmy szukanie w komisach Opla Zafiry 7-miejscowego i Scenika chcielibyśmy w rozliczeniu zostawić. Cała reszta takich dużych samochodów niestety nie na naszą kieszeń. No i musimy to dość szybko załatwić, bo firma męża zmienia siedzibę w najbliższym czasie, a tam żadna komunikacja miejska nie dojeżdża niestety, więc weźmie Corsę. A ja muszę mieć samochód, bo dzieci wożę do żłobka i przedszkola.
Kciuki za dzisiejszą wizytę!!

Anula2206" pisze:
@dzag82 my też niedługo będziemy się rozglądać za nowym autem, i mnie to przeraża ale właśnie najgorsze jest do zdecydowanie się jakie, bo jak już się w sumie wie to już tylko jeździć i oglądać, gorzej jak się podobają a cena kosmiczna
Dlatego po przejrzeniu ofert wszystkich tych dużych samochodów, które znalazłam i które tu Dziewczyny podpowiadały, padła u nas decyzja, że patrzymy tylko na Zafiry A i nic innego nie oglądam żeby mi żal nie było :laugh2:. Po prostu nie mam kasy na droższe samochody.
A brat ma właśnie Zafirę A od tamtego roku i super śmiga.

Luska, kemyt, 25_pixels, ja też całe ciąże prowadziłam samochód, nigdy w życiu bez pasów też nie jeździłam. Jak brzuch rośnie to odcinek biodrowy jedynie za plecy daję, tak jakby siadam na niego, a odcinek piersiowy normalnie mam przez piersi. A jaka wygoda! ;-) ;) Bo pas mam cały czas wpięty w zapięcie, jak wsiadam to tylko zarzucam odcinek piersiowy przez głowę :blink: Dla mnie nie ma tłumaczenia, że ciężarna nie zapina pasów, bo ma brzuch i nie musi zgodnie z prawem. Przepis prawny życia jej dziecka - a może i jej - nie uratuje w razie nawet zwykłej stłuczki w mieście, nie mega wypadku na trasie. Ale jak ze wszystkim - jak kto uważa i jak myśli.

No i kolejny dowód na moją niewielki instynkt kobiecości: pazury - temat-czarna magia i temat, któy po prostu nie istnieje :laugh2:

Hola77 pisze:
dzięki evelinko! ja to źle odebrałam bo dodatkowo niestety nie spełni się marzenie o synku. będzie córka nr 3. chyba to dodatkowo mnie podlamalo.
wiem, wiem najważniejsze żeby było zdrowe ale ja bardzo chciałam mieć synka.
Spoko, ja mam mieć trzeciego syna :laugh2: Choć przyznam, że ja jednak wolę chłopaków, wolę moją konfigurację ;-) ;) Ale możemy się podmienić :rofl2: Każda będzie zadowolona.

Dzasta.o o masakra... Współzzuję zalania. Ale tak konkretnie, że remont mały się Wam szykuje? Pamiętaj, żeby nie robić tego ze swojego ubezpieczenia, tylko z ubezpieczenia sąsiada zgłosić!!!!!! To jego wina, a Ty byś straciła zniżki. Ewentualnie jak przy ubezpieczeniu OC samochodu - zgłosić u swojego ubezpieczenia z podaniem danych i polisy sprawcy. To tak samo działa.

Luska1979, no właśnie, co z tym "Waszym" domkiem? Kupujecie ten który sobie upatrzyłaś?

Kotomiś, Ty już po wizycie? Ekspresowo. Mały uparciuch u Ciebie. Najważniejsze teraz, że wszystko u niego ok :tak:


NOOOOO w końcu Was nadrobiłam. Serca nie macie. A godzinę temu powinnam była wyjść do poradni diabetologicznej :rolleyes2: Moja gin kazała mi się jednak tam zgłosić, na wszelki wypadek. Więc chcąc nie chcąc - idę. Najwyżej powiedzą po wizycie, że mam więcej nie wracać :laugh2: U nas szaro buro i mokro dzisiaj, ale jakoś power mam, załatwię tą poradnię i do ubezpieczalni wskoczę odebrać polisę.
A ja mądra zapomniałam dzisiaj, że jest środa popielcowa :oo:
 
A mi rozstępy zaczynają się pojawiać.Brzuch się teraz intensywnie rozrasta i nawet przereklamowany bio oil nie daje rady.
Safiya dużo zdrówka.
Ja chyba jedyna na tym forum nie malująca paznokci.Robię je od święta.Przy dzieciach nie mam na nie czasu.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hola mam to samo..wlasnie sprawdzilam moje wyniki online i znow mam problem z moczem :( leukocyty dla normy 0-5 ja mam 10-20 i bakteria oznaczone jako "d liczne" ... Ehhh, jak ze wszystkim mam super wyniki i wszystko ok , to ten mocz ... Zobaczymy co ginekolog jutro powie... Nie wiem czy nie bede musiala przebadac sie gdzies dalej bo cierpie na nawracajace zapalenie pecherza i infekcje intymne. [emoji21] [emoji21]

Kurde tez mam coś z tym moczem w tej ciąży. Z Tymkiem idelane wyniki a teraz od początku, że za bardzo skoncentrowany ze cos tam. Ze za malo pije no to sie nachlalam przed wizyta kilka dni i lekarz sie pyta czy pije duzo a ja że TAK i git wysłał mnie do urologa bo niby nic ale lepiej żeby zobaczył :/
 
@dzag82 na 8.15 miałam wchodzilam pierwsza... Wiec i szybko wróciłam. No i twoje odkrycie wyjasnia tlum ludzi z rana w kościele. Jak sie wysypali omal mnie nie startowali

@luska1979 biooil nie iest przereklamowany wymaga systematycznosci. Żaden balsam nie zadziała w tydzień po smarowaniu razy 1 dziennie ;)
 
reklama
Hej weszłam na chwilę żeby się przywitać ,niestety dziś nie mam czasu aby posiedzieć mam w domu ekipe budowlana męża nie ma i muszę trochę tam zaglądać,takze wpadnę wieczorkiem ,milego dnia życzę wszystkim
 
Do góry