reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
My na basen pojdziemy dopiero na feriach w hotelu i tam zobaczymy czy Małemu podpasuje :)Jeśli tak to będziemy chodzić. Tylko ze w mojej miejscowosci nie ma i muszę dojeżdżać wiec to wyprawa na dłużej. I dlatego chce sprawdzic zeby ewentualnie nie musiec zaraz wracać. Chociaz kąpiel w wanience lubi
 
Kamila bardzo się cieszę ze Filipek juz lepszy :) Tak niewiele nam do szczęścia potrzeba, wystarczy widzieć dziaselka i juz jesteśmy szczęśliwe :laugh2:
Nie mogę się doczekać jak Olus dostanie uczniaczka szczeniaczka. Mnie się on bardzo podoba i w ukryciu go sobie właczam :p:rofl:
 
Widzę że święta pełna parą. Jestem ciagle w szoku ze wasze dzieci ważą ok 7000g. Moja Majcia chyba poszła we mnie bo ma 6400 i 62 cm :) Juz drugi miesiąc przybywa 600g. Chyba w tym tygodniu jeszcze ja zwaze. Ja wczoraj zjadłam 2 gołąbki, jadłam tez więcej sera białego przez dwa ostatnie dni. Maja wczoraj nie zrobiła kupy, a dzisiaj aż 3 i tak śmierdzące, ze wietrzylam pokój. Myślicie ze to ser czy kapusta z gołąbków?
My w piątek lecimy na święta do dziadków. Jestem ciekawa jak Maja zareaguje na lot :D
 
Aveline, wychodzi na to ze Olek przez ponad dwa miesiące przybrał kg. On wcześniej nalapal kilogramów a teraz przystopował. Przez pierwszy miesiąc przybrał 1660 g.
Moja mama juz podpytuje kiedy wreszcie dam mu cos konkretnego do jedzenia :szok:
 
Aneczqa Zojka też dostanie szczeniaczka ;-) ;) no i jak mówisz że Ci się podoba, to i dzieciom się spodoba :-D. Zoja najszczesliwsza byłaby z komórki i z talerza jedzenia :-D wzrokiem pożera nasze talerze i próbuje złapać coś dla siebie.

Aveline powodzenia w podróży.
 
Anitek nie wiem czy będę czekała, zal mi go jak tak zalosnie patrzy i mlaska kiedy my jemy a z drugiej strony nie chce niczego przyspieszać ;)
Byliśmy na USG bioderek . wszystko jest ok. Lekarz powiedział ze Olek jest bardzo duzy i wygląda na 7 miesięcy :szok: A przecież moim zdaniem jest przeciętny. Chyba ze zaskyczylo go to jak mały uciekał mu na kozetce :laugh2::rofl:
 
Aveline ja jem wszystko oprócz nabiału. Czyli smażone miesko tez a co dopiero mówić o golabkach :-) :) Wiec nie wiem co mogło być u Was przyczyną
 
reklama
Kosmos. Połamał się na spacerze plastik przy kole przy bolcu. Kupiliśmy wózek używany. Mąż zadzwonił do producenta babyactive Shell oni że dzisiaj wyślą koszt mały 40zl tej części. Proszą tylko o foto. Wysłałam zdjęcie dzwonią że ta część już w nowych 2017 jest inna i takiej nie mają. Na necie też nie ma i dupa. Cały wózek 3w1 psu w dup.. Do tego mąż pokazuje mi jakieś paskudztwa w Suwałkach na olx a ja chcę swój. Piękny. Dokupilam w kolorze śpiworek ma mega 2 torby, duże koła. Drugi taki używany 1000zl szlak. Nowego żal kupić bo po zimie już spacerówka. A co z tym piękna gondola spacerówka fotelik 3 pokrowce śpiwór 2 torby folia parasolka na lato, adaptery. Smutno mi.
 
Do góry