reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Kamila, nic się nie da zrobić? Kurcze! A może jakiś swoim sposobem? Zał i trudno uwierzyć ze przez malutka głupia część wózek do niczego :no: A jaki masz?
 
reklama
Babyactive Shell eko.Kolo. Znalazłam na olx spacerówke sama za 250zl z uszkodzonym stelażem napisałam, nie ma numeru z facet była aktywny na olx kilka dni temu. Ciekawe i tak czy to takie będą czy inne. Nic szukam używanego w dobrej cenie aby te wejścia do kółek były takie same. Jutro nie ma spacerku :-(
 
Kosmos. Połamał się na spacerze plastik przy kole przy bolcu. Kupiliśmy wózek używany. Mąż zadzwonił do producenta babyactive Shell oni że dzisiaj wyślą koszt mały 40zl tej części. Proszą tylko o foto. Wysłałam zdjęcie dzwonią że ta część już w nowych 2017 jest inna i takiej nie mają. Na necie też nie ma i dupa. Cały wózek 3w1 psu w dup.. Do tego mąż pokazuje mi jakieś paskudztwa w Suwałkach na olx a ja chcę swój. Piękny. Dokupilam w kolorze śpiworek ma mega 2 torby, duże koła. Drugi taki używany 1000zl szlak. Nowego żal kupić bo po zimie już spacerówka. A co z tym piękna gondola spacerówka fotelik 3 pokrowce śpiwór 2 torby folia parasolka na lato, adaptery. Smutno mi.
Rzeczywiście jak pech to pech. Myślę że dobrym rozwiązaniem będzie poszukanie uszkodzonego wózka ale z funkcjonującym elementem, który jest Ci potrzebny. Może umieść ogłoszenie na FB lub Olx.
 
A my jesteśmy już po szczepieniu. Zoja zniosła je lepiej niż poprzednie. No i uwaga ... Waży 7700, czyli jest na 97 cyntylu.
 
Jupiii oddzwonił właśnie facet z serwisu producenta. Znalazł taka cześć używaną po reklamacji innego wózka i dzisiaj wysyła kurierem. Koszt całe 32 już z wysyłką. Trochę go zatkało jak powiedziałam że go. Kocham.
 
Za to inna kiepska wiadomość doszła mnie plotka że w styczniu moja firma ogłasza upadłość. Czego zupełnie się nie spodziewałam. Jestem tam na kierowniczym stanowisku i dobrze zarabiam. Wiem że znajdę inna ale ta była wspaniała. 5 lat. Hm. Ale ja wieczna optymistka. Myślę że tak miało być. Zaciśniemy pasa i może rok dłużej z młodym posiedzę. Albo znajdę jakąś zdalną i w wakacje będę mieszkała z dzieciakami w kamperze nad morzem. Jak ja dawno na rozmowie nie byłam.
 
reklama
Kamila, super, bardzo się cieszę ze wózek można naprawić! No i ze z praca to byla głupia plotka. Masz racje, faceci to plotkarze :tak:
Anitek, brawo ty! Nieźle córkę wykarmilas! Masz co dźwigać :-) :) To pewnie nagroda za te nocne karmienia:tak:
Jakie macie plany na sylwestra?

My spedzilismy dzisiaj dzień na...smianiu się :D Olus non stop się śmiał, kwiczal z radości :tak: Jakby się sera najadl :-) :)

Aveline, szczęśliwej podróży i niech majeczka dobrze ja zniesie.

Olgierda co u Was?
Dobrej nocy
 
Do góry