reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Mi na 1 teście wyszła bardzo blada kreska praktycznie nie widoczna. Na kolejnym za tydzień już było jasne. Wizyta mały pęcherzyk lekarz powiedział że może potwierdzić dopiero za 2 tygodnie. Po 2 tygodniach okazało się że tak i mam swojego sierpniowego szkraba 19 skończył 4 miesiące. Nawet jak jest pęcherzyk nie znaczy że zamieszka w nim malec w brzuszku. Musisz cierpliwie poczekać. Za jakiś tydzień zrób badanie z krwi. Jeżeli chcesz mieć dzidziusia trzymam mocno kciuki aby na następne Święta dał Ci tyle radości i śmiechu ile dają nam Nasze szkraby i abyś na forum znalazła takie dziewczyny jak są tutaj. Tego życzę Ci na Święta i Nowy Rok. Pisz jak się sprawy mają.
Dzieki za slowa wsparcia ;) bardzo bym chciala juz miec dzidziusia. Staramy sie juz pol roku wiec mam nadzieje, ze wreszcie sie udalo ;) wiem ze napisalam wiadomość w złej grupie bo przeciez jak juz to ja bede mama sierpniowa tyle ze 2018 Wam również dziewczyny zycze spokojnych i rodzinnych swiat
 
Kamila, super, bardzo się cieszę ze wózek można naprawić! No i ze z praca to byla głupia plotka. Masz racje, faceci to plotkarze :tak:
Anitek, brawo ty! Nieźle córkę wykarmilas! Masz co dźwigać :-) :) To pewnie nagroda za te nocne karmienia:tak:
Jakie macie plany na sylwestra?

My spedzilismy dzisiaj dzień na...smianiu się :D Olus non stop się śmiał, kwiczal z radości :tak: Jakby się sera najadl :-) :)

Aveline, szczęśliwej podróży i niech majeczka dobrze ja zniesie.

Olgierda co u Was?
Dobrej nocy
Hej dziewczyny! U nas dobrze. Trochę niedospana chodzę. Dziś byliśmy u fizjotetapeutki znowu i musimy mocniej ćwiczyć leżenie na boczkach. Bo już niby powinien sam a on ciągle ta główkę odchyla do tyłu i trzeba poprawiać. Byłam u lekarza w pon i coś nie pasuje Pani dr ż moimi wynikami. Zrobiłam posiew z moczu ale wyniki niestety dopiero po Nowym Roku.
A Staś miał w tym tyg duuuuza potrzebę bycia na raczkach i nietypowo dużo płakał. Momentami nie wyrabialam. Mąż wrócił z wyjazdów wykończony i tak chodzimy jak zombi obydwoje. Ale od dziś już nagle anioleczek do schrupania. Więc idę spac:) dobranoc :)
 
Dzieki za slowa wsparcia ;) bardzo bym chciala juz miec dzidziusia. Staramy sie juz pol roku wiec mam nadzieje, ze wreszcie sie udalo ;) wiem ze napisalam wiadomość w złej grupie bo przeciez jak juz to ja bede mama sierpniowa tyle ze 2018 Wam również dziewczyny zycze spokojnych i rodzinnych swiat
Hej, gratulacje kreski:) Wszystkiego dobrego i pięknych 9 m-cy.
 
Dla maluszków:

Z okazji pierwszych świąt Maluszka Kochanego,
życzę mu wszystkiego najlepszego -
- niech otoczony wielką miłością,
dla wszystkich gości będzie radością!


I dla Was kochane:

Wyjątkowych, niepowtarzalnych, przepełnionych dziecięcym śmiechem rodzinnych Świąt.
 
Ode mnie również przyjmijcie życzenia by w zdrowiu i radości przeżyć święta. Są one wyjątkowe bo pierwsze z naszymi sierpniowymi maluchami.
Wesołych Świąt dziewczyny.

Olek dziś w nocy i w czasie drzemek w dzien, budził się z krzykiem. Miały Wasze szkraby cos takiego? Widać jakby zły sen to był, ale tyle razy w ciągu dnia i nocy by się powtarzał?
 
Ode mnie również przyjmijcie życzenia by w zdrowiu i radości przeżyć święta. Są one wyjątkowe bo pierwsze z naszymi sierpniowymi maluchami.
Wesołych Świąt dziewczyny.

Olek dziś w nocy i w czasie drzemek w dzien, budził się z krzykiem. Miały Wasze szkraby cos takiego? Widać jakby zły sen to był, ale tyle razy w ciągu dnia i nocy by się powtarzał?
 


U nas zdarzało się że krzyknął przez sen jakby głośno zapłakał i spał dalej ewidentnie zły sen. Nie powtarzało się. Ale też myślałam nad tym czy to nie powietrze w brzusio bo potem baki puszczał
 
Dziękujemy za życzenia!
Ja również życzę Wam pięknych, błogosławionych Świąt pełnych dziecięcego śmiechu i wzajemnej życzliwości. Mamy najpiękniejszy prezent pod choinkę- pierwsze wspólne Święta z naszym małym Skarbem.
Aneczqa nam się też zdarzało że Staś się budził z krzykiem. Kilka przytulaskow i całuskow i od razu zasypial ponownie. Przejdzie mu:)
 
reklama
Do góry