reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Aneczqa a Olek coś pokazuje że go boli ten pecherz czy normalnie się zachowuje? Macie przespane nocki?To już za tydzień Olek ma urodziny? Wy chyba pierwsi byliście ż tego co pamiętam. Z gotowaniem rozumiem Was bo teraz na wyjeździe jak nie gotuję tylko jemy w knajpach to czuje różnice. Nie ma zmywania i w ogóle sprzątania. W górach jak byliśmy to się przez pierwszy tydzień wymienialiśmy z mężem - jeden śpi drugi jest ze Stasiem. I tak cały dzień prawie żeby odespać.. poza tym non stop padało a ja byłam chora więc takie wakacje i już. Teraz czuje że brak mi ruchu więc wracamy do codziennych spacerkow ale najlepiej po lesie bo w tej temperaturze nie da się wyrobić.
Nie ciągnie Was do pracy? Kamila powodzenia :) . Anitek żyjesz? Jestescie już na wakacjach? Pozdrawiamy!!!
 
reklama
Trochę mnie ciągnie do pracy ale w mojej szkole są tak duże zmiany ze się boje. No i boje się ze umrę z tęsknoty.
Olgierda olus ma urodzinki za dwa tyg a za tydzień wyprawiamy. Dostał juzcpierwszy prezent, rowerek od chrzestnego! Dal mu wczesniej żeby sobie latem wykorzystał. To jest rowerem z prowadicą, daszkiem, obracanym siodełkiem. Mały uwielbia
 
Trochę mnie ciągnie do pracy ale w mojej szkole są tak duże zmiany ze się boje. No i boje się ze umrę z tęsknoty.
Olgierda olus ma urodzinki za dwa tyg a za tydzień wyprawiamy. Dostał juzcpierwszy prezent, rowerek od chrzestnego! Dal mu wczesniej żeby sobie latem wykorzystał. To jest rowerem z prowadicą, daszkiem, obracanym siodełkiem. Mały uwielbia
I już jeździ? Przeslesz linka?
 
Olgierda przekopalam internet i nie mogę znaleźć takiego jak mały dostał wiec wklejam link z podobnym w stylu rowerkiem Link do: ROWEREK TRÓJKOŁOWY SWIFT KINDERKRAFT + AKCESORIA.
Na tym rowerku na razie sobie siedzi, trzyma kierownice i trąbi :D Gdy będzie starszy to będzie mógł pedalowac. Rodzic trzyma prowadnice i kieruje, zakręca itd a maluch jest dumny ze jedzie na rowerku i szczęśliwy bo rozgląda się i wszystko widzi. Jest tez zabezoieczony barierkami i pasem przed wypadnięciem.
 
reklama
Kamila, czyli razem wracamy do pracy. Będziemy się wspierać :* i razem sobie poplaczemy .
Powiedz, kto zostanie z Filipkiem podczas Twojej nieobecności?
My tez często jezdzimy nad jeziora, tyle że bez noclegu. Morze kocham wiec nie moglabym go sobie odpudscic ;)
Ja jestem na etapie poszukiwania niani. Mieszkam na wsi. Proponuje prace 3 razy w tygodniu, ok 15 godz tygodniowo bo resztę dni i godzin Mały bedzie pod opieką męża i zgłosiły sie raptem 2 osoby chętne a chce zaplacic ponad polowe swojej wypłaty. W sumie zglosilo się więcej pań ale one by chciały u siebie w domu a ja się na to nie zgadzam. Ech, nie chce się pracowac jak państwo daje pieniadze za nic i wspiera nierobow i patologie. Przykre .

Dziewczyny niedługo zaczynamy ROCZKI! :D Pamietacie jakie bylyśmy rok temu zmęczone, ociężale, wystraszone przed porodem??? Pewnie juz się rodzą sierpniaczki 2018! :)
Olgierda, my padamy jak muchy przez te upały. Przez dwa dni bolala mnie głową, czulam się tak slaba ze nie miałam siły na nic :(

Anitek, gdzie Ty???! Opuściłas nas?!? Tesknimy. Pamietam ze mowilas ze będziesz karmić Zoje przez rok. Przymierzasz się do odstawienia?
Ja nadal odciagam. Mały pije 3 razy po ok 200, czasem jeszcze 100ml. Ciekawe jak dam rade polaczyc prace i odciąganie mleka.
 
Do góry