reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Amoniak kupuje w każdym sklepie spożywczym, markecie. Jest w torebce papierowej wielkości przyprawy do piernika i tyle mniej więcej kosztuje. Nigdy nie zastepowalam go niczym i podejrzewam że pierniczki dzięki niemu są takie jakie są :)
Nie pamiętam Olgierda czy ty byłaś u alergologa z tą skóra?
Na katar polecam żel w sprayu oxalin. Można podawać przez pięć dni 2 razy dziennie.
My dzisiaj ubraliśmy choinkę, powiesiliśmy firanki, poustawiałam dekoracje. W weekend poraz kolejny będę piekła pierniczki. Chyba ukryje przed chłopakami :p
 
reklama
Uznaliśmy że czas spełniać marzenia i wyjść ze strefy komfortu
I bardzo dobrze!!!
Ale rozumiem że mimo że masz sama działalność to masz też szefa nad soba tak?
Widzę ż3 cicho na forum. Pewnie przedświąteczna gorączka? Ja dopiero wracam z wyjazdu do domu i strasznie się cieszę. W końcu upiekę te pierniczki aneczqi bo wcześniej się nie udało bo się rozchorowalam. A też amoniaku nigdzie nie mogę znaleźć...z przygotowaniami jesteśmy trochę w lesie przez wyjazd. Ale zaraz robimy choinkę i małe sprzatanko.
Kamila zaciekawiłas mnie ta zupa curry z dorsza. Jecie wtedy w wigilie i barszcz i ta zupę?
 
I bardzo dobrze!!!
Ale rozumiem że mimo że masz sama działalność to masz też szefa nad soba tak?
Widzę ż3 cicho na forum. Pewnie przedświąteczna gorączka? Ja dopiero wracam z wyjazdu do domu i strasznie się cieszę. W końcu upiekę te pierniczki aneczqi bo wcześniej się nie udało bo się rozchorowalam. A też amoniaku nigdzie nie mogę znaleźć...z przygotowaniami jesteśmy trochę w lesie przez wyjazd. Ale zaraz robimy choinkę i małe sprzatanko.
Kamila zaciekawiłas mnie ta zupa curry z dorsza. Jecie wtedy w wigilie i barszcz i ta zupę?
Mój mąż jest teraz moim szefem. I o dziwo super nam się współpracuje.
Na Święta jemy barszcz tylko córka je rybną bo uwielbia. A w 1 dzień Świat jest hitem. Gotujesz jak rosół tylko zamiast mięsa dajesz pokrojoną grubo rybę ziemniaki w kostkę serek topiony cały (śmietankowy) czosnek na drobno 2 ząbki i cuury odrobina kolorowego pieprzu i chili. Jest cremowa ryba delikatna curry daje fajny twist i lekko pikantna od czosnku i papryczki.
 
Mój mąż jest teraz moim szefem. I o dziwo super nam się współpracuje.
Na Święta jemy barszcz tylko córka je rybną bo uwielbia. A w 1 dzień Świat jest hitem. Gotujesz jak rosół tylko zamiast mięsa dajesz pokrojoną grubo rybę ziemniaki w kostkę serek topiony cały (śmietankowy) czosnek na drobno 2 ząbki i cuury odrobina kolorowego pieprzu i chili. Jest cremowa ryba delikatna curry daje fajny twist i lekko pikantna od czosnku i papryczki.
Dzięki za przepis:)
To rzeczywiście duza zmiana. Ja też pracuje z mężem i sobie to cenię.
 
Aneczqa pomocy. Jak pomieszalam wszystkie składniki to się zrobiła zupa. Coś zrobiłam źle. Możliwe że za mało mąki? Dałam 750 g tak jak pisałaś...
 
reklama
Do góry