reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Boże ja się tu chyba ze 100lat nie odzywałam. Adeline89 bardzo mi przykro z powodu straty i trzymam kciuki za Ciebie.
IMG_20190131_162411_334.jpg

Pozdrawiam serdecznie z 1.5 roczną Gabryśką
 
reklama
Adeline większość z dziewczyn która Cię pamięta to jest na forum prywatnym.
Pozdrawiam Cię też i brzuszka.W szoku jestem że zdecydowałaś się na kolejną ciążę...pewnie ciężko Ci było na samym początku.Teraz wszystko w porządku?Na kiedy masz termin?
Tak wszystko w porządku , mała rośnie jak na drożdżach ☺ termin mam na 13 marca ☺ idzie nam 35 tydzień , mam nadzieję, że doczekamy się maleństwa i wszystko skończy się dobrze juz bardzo sie niecierpliwie
 
Czyli zostaje to samo imię.Pamiętam.
To mój synek Marcin.Pozdrawiamy.
Marcinek urodził się z tą naszą rodzinną wadą genetyczną ale odpukać dobrze się rozwija...może to też wpływ żłobka bo od 8 m.uczęszcza do żłobka.Jedynie lekką wadę serca ma ale jesteśmy już po zabiegu i mam nadzieję że na jakiś czas naprawione ma serduszko.
IMG_20181125_172924_969.jpeg
 
Olgierda, Kamila, Anitek co u Was?
Miałam jakieś problemy z logowaniem po tych zmianach na forum .
Ciekawa jestem co u Was, odezwijcie się się.
 
Ostatnia edycja:
Czyli zostaje to samo imię.Pamiętam.
To mój synek Marcin.Pozdrawiamy.
Marcinek urodził się z tą naszą rodzinną wadą genetyczną ale odpukać dobrze się rozwija...może to też wpływ żłobka bo od 8 m.uczęszcza do żłobka.Jedynie lekką wadę serca ma ale jesteśmy już po zabiegu i mam nadzieję że na jakiś czas naprawione ma serduszko.Zobacz załącznik 939033
Słodziak oby wszystko było dobrze życzę wam tego
 
reklama
Czyli zostaje to samo imię.Pamiętam.
To mój synek Marcin.Pozdrawiamy.
Marcinek urodził się z tą naszą rodzinną wadą genetyczną ale odpukać dobrze się rozwija...może to też wpływ żłobka bo od 8 m.uczęszcza do żłobka.Jedynie lekką wadę serca ma ale jesteśmy już po zabiegu i mam nadzieję że na jakiś czas naprawione ma serduszko.Zobacz załącznik 939033
Ja co prawda tez się boje o to wady genetyczne bo wtedy w poprzedniej ciąży coś było, ale lekarz daje nadzieję, że jak mam zdrowego syna to może poprzednia ciąża z wada była przypadkiem
 
Do góry