reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Czyli zostaje to samo imię.Pamiętam.
To mój synek Marcin.Pozdrawiamy.
Marcinek urodził się z tą naszą rodzinną wadą genetyczną ale odpukać dobrze się rozwija...może to też wpływ żłobka bo od 8 m.uczęszcza do żłobka.Jedynie lekką wadę serca ma ale jesteśmy już po zabiegu i mam nadzieję że na jakiś czas naprawione ma serduszko.Zobacz załącznik 939033
Uroczy :)
 
reklama
Dziękuje Adeline.
Napewno u Was to był taki jednorazowy przypadek tej choroby genetyczny.Badaliście się i jesteście zdrowi.A ja niestety jestem nosicielem krótszego chromosomu i na nieszczęście wszystkim dzieciom przekazałam ten krótszy chromosom.Dobrze że to jest taki lekki zespół genetyczny...i w zasadzie żyjemy normalnie z tym.
A robiłaś w tej ciąży badania prenatalne?
Mała już waży sporo....kilka tygodni i będzie po strachu.Trzymam kciuki by wszystko poszło dobrze.

Aneczqa dziękuje.
 
Dziękuje Adeline.
Napewno u Was to był taki jednorazowy przypadek tej choroby genetyczny.Badaliście się i jesteście zdrowi.A ja niestety jestem nosicielem krótszego chromosomu i na nieszczęście wszystkim dzieciom przekazałam ten krótszy chromosom.Dobrze że to jest taki lekki zespół genetyczny...i w zasadzie żyjemy normalnie z tym.
A robiłaś w tej ciąży badania prenatalne?
Mała już waży sporo....kilka tygodni i będzie po strachu.Trzymam kciuki by wszystko poszło dobrze.

Aneczqa dziękuje.
Tak robiłam wyszły ok , ale jak to lekarz mówił pewność będzie jak się urodzi i tak minimum do 2 lat nie które wady wychodza. Jeszcze tylko 5 tyg jakoś przetrwać
 
Adeline, wszystkiego dobrego dla Ciebie i Jagodki. Szczęśliwego rozwiązania. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić co przeżyłas po stracie ale gratuluję siły. Dawaj znać co i jak za 5 tyg:)
Piękne macie dzieciaczki (te na zdjeciach).
Aneczqa to ja już myślałam że się od nowego roku wypisalyscie z forum! Dziwna ta nowa odsłona. Nie mam np. tego naszego zamkniętego wątku...
U nas wszystko dobrze. Jedziemy w góry na kilka dni.
 
Adeline, wszystkiego dobrego dla Ciebie i Jagodki. Szczęśliwego rozwiązania. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić co przeżyłas po stracie ale gratuluję siły. Dawaj znać co i jak za 5 tyg:)
Piękne macie dzieciaczki (te na zdjeciach).
Aneczqa to ja już myślałam że się od nowego roku wypisalyscie z forum! Dziwna ta nowa odsłona. Nie mam np. tego naszego zamkniętego wątku...
U nas wszystko dobrze. Jedziemy w góry na kilka dni.
Olgierda fajnie że jesteś!
Ja też nie mam tego zamkniętego. Nie mogłam się przez dłuższy czas zalogować, aż w końcu się udało. Może dziewczyny też nie mogą? Szkoda że się nie odzywają :(
Ja byłam nad morzem w ferie.
Jak tam Stasiu? Nadal taki grzeczny? Oluś temperamentny i żywiołowy ;)
Pozdrawiam!
 
Adeline skoro badania prenatalne wyszły ok to napewno Jagódka jest zdrowa.No yo fakt że istnieją wady genetyczne które nir dawają się wykryć badaniami prenatalnymi jak było u nas.Wiki miała wtedy 4 lata a Emilka 6 lat jak nam ją odkryto a ja 37 lat i całe życie żyłam w niewiedzy.Ale to zwykle są takie lekkie wady genetyczne jeśli można je tak nazwać.
 
Adeline też nas tam zostało niewiele już.Dużo osób się wykruszyło.Wróciły do pracy i nie mają czasu na forum.
Grupę na fb macie czy tylko forum ? Ja pamiętam jak byłam w listopadowych to tam często spotkania nawet były integracyjne z dziecmi ☺ do dziś mam bardzo dobry kontakt z 2 dziewczynami i bardzo się lubimy
 
reklama
Do góry