reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

• Jak najszybciej.

Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

Głosów: 2 4,3%

• Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .

olgierda

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Olgierda, Kamila , jakie polecacie książeczki dla naszych dwulatków?
Hej. Dopiero zauważyłam wiadomość.
Staś lubi Pucia, Ulica Czeresniowa jest super i seria książeczek samochodowych np Karetka Mietka. On je uwielbia.
Fajna jest Kicia Kocia, wydawałoby się że dla dziewczynek ale różne problemy porusza np sprzątanie zabawek.
Co u Was?

reklama

aneczqa1981

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej. Dopiero zauważyłam wiadomość.
Staś lubi Pucia, Ulica Czeresniowa jest super i seria książeczek samochodowych np Karetka Mietka. On je uwielbia.
Fajna jest Kicia Kocia, wydawałoby się że dla dziewczynek ale różne problemy porusza np sprzątanie zabawek.
Co u Was?
Mnie też często nie pokazuje nowych wpisów , ale teraz akurat patrzyłam w tel bo mały śpi. U nas była jelitowka. Dopiero wczoraj Olek zjadł obiad, pierwszy raz od tyg. Starszego wczoraj mdliło a mnie dzisiaj...Zobaczymy czy się rozkręci.
Pucia znamy i kochamy Kicie Kocie też, mamy serię Kicia Kocia i Nunuś. Olek bardzo przeżywa wszystkie historyki :) O Ulicy Czereśniowej słyszałam ale nie mamy, może Mikołaj przyniesie ;) A o karetce Mietka w ogóle nie słyszałam, muszę popatrzeć. Najgorsze że Olek by potrzebował co najmniej 10 nowych książeczek w miesiącu . On bardzo lubi Jano i Wito w trawie, Śpij Króliczku no i oczywiście Pucio.
Olgierda a jak u Was z mową? U nas coś tam się zaczyna, miałam nadzieję że młodszy szybciej wystartuje z gadaniem niż Starszy , ale jednak nie ;)

olgierda

Rozwiązania
0
Mnie też często nie pokazuje nowych wpisów , ale teraz akurat patrzyłam w tel bo mały śpi. U nas była jelitowka. Dopiero wczoraj Olek zjadł obiad, pierwszy raz od tyg. Starszego wczoraj mdliło a mnie dzisiaj...Zobaczymy czy się rozkręci.
Pucia znamy i kochamy Kicie Kocie też, mamy serię Kicia Kocia i Nunuś. Olek bardzo przeżywa wszystkie historyki :) O Ulicy Czereśniowej słyszałam ale nie mamy, może Mikołaj przyniesie ;) A o karetce Mietka w ogóle nie słyszałam, muszę popatrzeć. Najgorsze że Olek by potrzebował co najmniej 10 nowych książeczek w miesiącu . On bardzo lubi Jano i Wito w trawie, Śpij Króliczku no i oczywiście Pucio.
Olgierda a jak u Was z mową? U nas coś tam się zaczyna, miałam nadzieję że młodszy szybciej wystartuje z gadaniem niż Starszy , ale jednak nie ;)
My zaczęliśmy wypozyczac z biblioteki ale Staś ma fazę na darcie więc musiałam schować bo np. Kicia Kocia jest delikatna.
Ale te są pancerne:
Z mówieniem bardzo powoli. Muszę się domyślać czasem o co mu chodzi. Nie jest chętny do mówienia, ale bardzo dużo słów zna i rozumie bo jak mówię to pokazuje. Przekreca śmiesznie słówka np. dziś zamiast krewetka mówił dzika. Jak się jakiś czas temu spotkaliśmy z Anita i Zoja to Zoja mówiła o wiele więcej od Stasia. Ale to chyba jest tak ze każde dziecko troszkę w innym momencie zaczyna mówić. Nie ma co porównywać...
Biedni jesteście z tą jelitowka. Współczuję, bo to paskudna choroba.
Szybko zdrowiejcie!!!

aneczqa1981

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
My zaczęliśmy wypozyczac z biblioteki ale Staś ma fazę na darcie więc musiałam schować bo np. Kicia Kocia jest delikatna.
Ale te są pancerne:
Z mówieniem bardzo powoli. Muszę się domyślać czasem o co mu chodzi. Nie jest chętny do mówienia, ale bardzo dużo słów zna i rozumie bo jak mówię to pokazuje. Przekreca śmiesznie słówka np. dziś zamiast krewetka mówił dzika. Jak się jakiś czas temu spotkaliśmy z Anita i Zoja to Zoja mówiła o wiele więcej od Stasia. Ale to chyba jest tak ze każde dziecko troszkę w innym momencie zaczyna mówić. Nie ma co porównywać...
Biedni jesteście z tą jelitowka. Współczuję, bo to paskudna choroba.
Szybko zdrowiejcie!!!
My mamy Kicie Kocie i Nunusia , to są sztywne karteczki. Wychodzimy na prostą z jelitowką. Dzisiaj byliśmy na sesji świątecznej u fotografa.
Córka mojej przyjaciółki, z lipca, mówi od dawna wszystko. Nawet bardzo trudne słowa.
Olek jeszcze mało mówi Tzn dużo ale w obcym języku I też bardzo dużo rozumie. Chłopcy na ogół wolniej zaczynają mówić. Olek z kolei nie chce powtarzać, czasem jak ma dobry dzień to powtarza ale on jest taki uparty że ręce czasem opadają.

olgierda

Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny!
Co tam u Was słychać?
Jak tam Wasze pociechy? Zaraz czas do przedszkola, prawda? Jak ten czas leci!!! Jak sobie radzicie w tych czasach "zarazy"? Tak sobie przypomniałam o naszym długim wątku i byłam ciekawa czy tu jeszcze czasem zaglądacie....
Pozdrawiam serdecznie!!!

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Różamama Sierpniowe mamy 2020 nie aktualny Ciąża, poród, połóg 10
Violcia55 Sierpniowe mamy 2020 Sierpniowe mamy 2020 7976
KatiNails Sierpniowe mamy 2018 dieta przy kp- dieta eliminacyjna bmk Dzieci urodzone w 2018 roku 7
belle81 Sierpniowe mamy 2019 Sierpniowe mamy 2019 9950
E Sierpniowe Mamy 2018 Sierpniowe mamy 2018 61953
luska22 Sierpniowe mamy 2015 Dzieci urodzone w sieprniu 2015 25519
Agnes92 Młode sierpniowe mamy:) Archiwum sierpień 2012 78
B Sierpniowe mamy na nk :) Dzieci urodzone w sierpniu 2011 1
sandra1982 Witamy "nowe" sierpniowe mamy 2006 :) Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 10
aniaslu Sierpniowe mamusie 2020 prywatnie Sierpnióweczki 2020 33816
chomiczka007 Sierpniowe BRZUSZKI <3 Sierpniowe mamy 2018 141
Dominika81 Sierpniowe maluszki Dzieci urodzone w sierpniu 2016 1
D NASZE SIERPNIOWE MALUSZKI wątek BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w sierpniu 2013 3
paula231406 sierpniowe mamuski 2011 Śląsk 5
sagaa31 sierpniowe ciężaróweczki 2011:D Dzieci urodzone w sierpniu 2011 23089
deli80 Sierpniowe Maluszki :) dzieci urodzone w sierpniu' 09 7
sandra1982 Sierpniowe przedszkolaki :) Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 232
Naur nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :) Dzieci urodzone w sierpniu 2007 7508
D SIERPNIOWE DZIECIACZKI - LISTA (bez komentarzy) Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 27
D Sierpniowe brzuszki - zdjęcia domków naszych Maleństw:) Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 707
justyna Sierpniowe dzieciaczki Dzieci urodzone w sierpniu 2005 8
M Kwietniowe mamy 2021 Ciąża, poród, połóg 3
P Czy są tu (przyszłe)mamy blogerki? Modowe porady i inspiracje... 0
E Pochwalcie się swoimi brzuszkami mamy grudniowe i usg pociechy Galeria brzuszków 0
karolinakychy Marcowe Mamy 2021 Grudniowe mamy 2020 1
Amur Ciąża do roku czasu po porodzie u mamy KP Staramy się 45
A Polskie mamy w Holandii Potrzebuję porady 1
Madzialena8787 Grudniowe mamy 2020 Przyszłe mamy 17
T Ubrania dla mamy - gdzie kupić? Październikowe mamy 2020 2
MamaTolka Marcowe mamy 2021 Przyszłe mamy 1051
Awuwu Mamy 2020: Warszawa Ciąża, poród, połóg 11
Mikstura Lutowe mamy 2021 Przyszłe mamy 1506
Dolvit Książki "Mamy dla mamy" lub inne Mamuśkowo 4
Aagusiaa Mamy z Uk i Irlandii Polnocnej Potrzebuję porady 0
Ewka34 Styczniowe mamy 2021 Przyszłe mamy 21
R Mama po raz drugi po 14 latach ! Poważna decyzja Grudniowe mamy 2020 16
Dmalw Mamy tu kadrową,która zechce pomóc? Potrzebuję porady 0
D Mamy z Malborka Potrzebuję porady 0
J Komentarz mojej mamy Potrzebuję porady 12
SzypkiJaszczomp Grudniowe mamy 2020 Grudniowe mamy 2020 20796
M Jak się czujecie Listopadowe Mamy? Listopadowe mamy 2020 10
K Organizacja urodzin w ciąży. Ciąża, poród, połóg 29
M Mamy liczę na Waszą pomoc! Mamuśkowo 1
M Mamy liczę na Waszą pomoc! Mamuśkowo 0
KarolinaMajewska Poszukuję mamy która miała problem u dziecka z czestym zapaleniem ucha Potrzebuję porady 8
P Listopadowe mamy 2020 Listopadowe mamy 2020 11766
K Hej dziewczyny. Jakie mleko polecacie dla wczesniaka 32tydzien? Teraz mamy skończone 2 miesiące a u mnie pojawił się problem z pokarmem. Potrzebuję porady 13
K Mamy z Irlandii 2020 Potrzebuję porady 88
aniaslu Mamy działamy, czyli zaczynamy :) Mamy działamy. III Edycja 289
K Młode mamy Potrzebuję porady 5