reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Witajcie, ja dopiero przed owulacja, podany dzisiaj pregnyl, jutro IUI. Liczę ze do was dołączę :) dowiem sie dopiero za 2 tygodnie ;) Staramy sie o pierwsze dzidzio :)
Dla inspiracji dodajcie swoje pozytywne testy, pokażcie jak pięknie ciemnieją, moze sie zarazę ;) uwielbiam testy pozytywne oglądać, to dodaje nadziei :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Witajcie, ja dopiero przed owulacja, podany dzisiaj pregnyl, jutro IUI. Liczę ze do was dołączę :) dowiem sie dopiero za 2 tygodnie ;)
Dla inspiracji dodajcie swoje pozytywne testy, pokażcie jak pięknie ciemnieją, moze sie zarazę ;) uwielbiam testy pozytywne oglądać, to dodaje nadziei :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana to zaciskamy kciukasy i czekamy na dwie kreseczki
 
Witajcie, ja dopiero przed owulacja, podany dzisiaj pregnyl, jutro IUI. Liczę ze do was dołączę :) dowiem sie dopiero za 2 tygodnie ;) Staramy sie o pierwsze dzidzio :)
Dla inspiracji dodajcie swoje pozytywne testy, pokażcie jak pięknie ciemnieją, moze sie zarazę ;) uwielbiam testy pozytywne oglądać, to dodaje nadziei :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki!
Ale fajnie - dołączy kolejna sierpnióweczka ;)
 
Witajcie, ja dopiero przed owulacja, podany dzisiaj pregnyl, jutro IUI. Liczę ze do was dołączę :) dowiem sie dopiero za 2 tygodnie ;) Staramy sie o pierwsze dzidzio :)
Dla inspiracji dodajcie swoje pozytywne testy, pokażcie jak pięknie ciemnieją, moze sie zarazę ;) uwielbiam testy pozytywne oglądać, to dodaje nadziei :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Powodzenia życzymy ;)
 
Dziękuję dziewczyny :) to moje pierwsze IUI, pokladam w nim wielkie nadzieje, bo naturalnie juz dlugo sie staramy i tylko jedno poronienie na koncie ponad rok temu.
Jesli sie uda, to termin bede miala na 22.08. :)

To co, jakies zdjecia szczesliwych testów wrzucicie? :)
 
Muszę Was zapytać o zdanie bo ja sie pogubiłam :errr:
Jestem w 22dc, 8-9dpo, a ja mam objawy że hoho...
Temp 37/37,2
Tkliwe piersi, pobolewanie podbrzusza od kilku dni, mdłości , wymioty i nadwrażliwość na zapachy, apetyt wzmożony, zawroty głowy i jakaś słaba jestem. To moja kolejna ciąża wiec powinnam wiedzieć ale wydaje mi sie, ze takie objawy to za wcześnie, :rolleyes: Jakie jest Wasze zdanie? Nie nastawiałam sie na ciąże od razu, lekarz mówił, ze nastawić sie spokojnie na starania rok albo dwa bo stara jestem i częstość przytulania tez nie wybitna ...
 
reklama
Mój pierwszy teścik wykonany w środę:
 

Załączniki

  • IMG_20161128_103446_1480329962907.jpg
    IMG_20161128_103446_1480329962907.jpg
    44,9 KB · Wyświetleń: 270
Do góry