reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Witam sie mamusie i jednoczesnie bede musiala sie z Wami pozegnac. Rano dostalam brazowe plemienie i za godzine bylam juz w szpitalu u mojego lekarza. Zrobil usg i stwierdzil ze ciaza obumarla serduszko nie bije :( jestem juz na oddziale o 13 dostalam pierwsza tabletke na wywolanie poronienia. Brzuch boli okropnie a to dopiero poczatek:( dziewczyny nie bede Was tu zalamywac dlatego zegnam sie i zycze wspanialych miesiecy zakonczonych latwymi porodami.
Trzymaj sie kochana :*:*:*
 
Mam nadzieję że nie będę musiała szukać sposobów na walkę z mdłościami wystarczy mi moje zagazowanie,ale pamiętam w poprzedniej ciąży rwało ze mnie(ale nigdy nie wyrwało do konca) po ukończeniu 12tyg np na zapach z lodówki ale głównym prowodyrem zrywania był dym z kominów, była zima ludzie palili niewiadomo czym ja wychodziłam na podwórko i błe...żołądek wywracał się na drugą stronę to samo jak otwierało się kominek w domu... fuj... ten stan trwał bardzo krótko ale był straszny, dlatego współczuję wszystkim dziewczynom które na codzień od początku zmagają się z tą niedogodnością...!!!
Ale my babki jesteśmy silne i dla naszych Fasolek damy radę przetrwać wszystko!!![emoji16]
 
Niusia123 u mbnie na lewym jajniku torbiel, tez mnie troche niepokoi, biore caly czas luteine i zastrzyki w brzuch...musi byc dobrze!

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak ratatujek damy rade!!! Wiele dziewczyn ma torbiele i rodzi zdrowe dzidzie wlasnie czytalam na necie jesli bol jest lekko jak na menstruacje wziac nospe i nie ma krwawienia to dzidzia rosnie :):):)
 
@GuaRaNa super wieści ja jak ostatnio byłam to też zapomniałam spytać z tego wszystkiego o seks , ale teraz muszę, mi te same badania lekarz zlecił co tobie póki co. A filmik to ten pierwszy na stronie i dość nawet długi o seksie, libido itp polecam, nawet mówią,że czasem jest gorzej jak się odrzuca
Link do: Wszystko o seksie w ciąży: co wolno w każdym trymestrze?

@Angelika:) no normalne obawy hormony buzują stąd natura nam dała choćby te 9 miesięcy żeby trochę pomyśleć i się przygotować w małym stopniu do tego, ja dostałam zwolnienie od rodzinnego i doniosłam zaświadczenie o ciąży w 4 tyg to mi wszystko 100%policzyli i tak jestem cały czas już na zwolnieniu

@Truskaweczka2017 ja używam garniera nie ważne czy idę za 5 minut myć coś , ale ręce mają już ochronę, i najlepiej nasmarować mocno i w rękawiczki, a jeszcze lepiej pomagała mi wazelina ta z apteki kosztuje około 2 zł

@Lina1555 ja nie miałam ospy w ciąży, ale zaraził mnie syn w tamtym roku i powiem ci,że jest 100razy gorsza niż u dziecka, mojego syna swędziała tylko skóra, a ja leżałam jak trup, bolały mnie kości , skóra nie była do dotknięcia myślałam,że umrę , uważaj na siebie, ja byłam pewna,że za dziecka przeszłam ospę ,ale chyba jednak nie. Mało kiedy się zdarza żeby mieć po raz drugi
 
Już trochę mi przeszło...
mój przyszedł do mnie położył się przytulil, poglaskal, podrapał i już było lżej.. ;)
dzisiaj jadłam wieczorem domowej roboty rosol i później owoc pamelo... nie wiem po czym ale mam nadety brzuch i żołądek ostro mnie boli...
teraz ratuje się gorąca herbata... :)

Mierzycie sobie temperaturę ?
Wcześniej jak miałam dużo objawów ciążowych miałam 36,8 podwyższona a teraz 36,4 nie powiem że znowu mi to źle się widzi.. Ale tłumacze sobie na różne sposoby ;p

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Już trochę mi przeszło...
mój przyszedł do mnie położył się przytulil, poglaskal, podrapał i już było lżej.. ;)
dzisiaj jadłam wieczorem domowej roboty rosol i później owoc pamelo... nie wiem po czym ale mam nadety brzuch i żołądek ostro mnie boli...
teraz ratuje się gorąca herbata... :)

Mierzycie sobie temperaturę ?
Wcześniej jak miałam dużo objawów ciążowych miałam 36,8 podwyższona a teraz 36,4 nie powiem że znowu mi to źle się widzi.. Ale tłumacze sobie na różne sposoby ;p

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom

Angelika i tak ma być:) główka do góry:)ja największa panikara moze nie z czarnymi myślami,ale panikujaca staram sie żyć z dnia na dzień, i przyznam ze narazie nie mysle nic, boje sie jak cholera nie ukrywam, ale czekam na kolejne wizyty gdzie bedzie można podejrzeć co sie dzieje...i byle do kolejnego trymestru:) byle do 36 tyg bo wtedy juz bezpiecznie :)
Ja temp nie mierze bo nie widzę potrzeby jak nie mam gorączki... ale różnica 4 kresek to żadna różnica :) inne ubranie, inny wysiłek! Masz temp w normie!!! :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale wam dzisiaj marudzilam o sobie... i pewnie humor zepsułam moimi obawami..
Nie wiem może to hormony szaleją...
Jutro wizyta i będę myśleć tylko o tym jak dużo się zmienił mój fasolek [emoji1]
Dziewczyny uwielbiam Was [emoji9][emoji9]

lekarz daje od razu zwolnienie na cala ciążę czy trzeba przedłużać co jakiś czas?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry