reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dzisiaj urodził się brat mojego męża :) haha tesciu w jednym roku zostanie ojcem i dziadkiem [emoji14]
Wstawiam zdjęcie bo wiem że wszystkie teraz takie bobasy lubimy.
Ja się od razu poryczalam jak zobaczyłam [emoji22]
1484158007-aaaaaa.jpeg

1484158016-aaaaaa.jpeg

1484158023-aaaaaa.jpeg

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Juz sie balam ze zaraz cos mi zrobi.. powiedzial ze po furaginie moga byc mnogie ciaze z roznych okresow bo powtarza sie owulacja.. ze jedno dziecko moge miec z mezem a drugie z kochankiem...bo on wie ze kobiety wszystkie klamia i zdradzaja mezow..

Napisane na GT-I8200 w aplikacji Forum BabyBoom
Przeoraszam ze to napisze ale lekarz jebnięty. Chyba ze swojego doświadczenia to wszystko wie i odgryza się innym kobietom. Masakra, współczuję Ci...
 
@Angelika:) będziesz miała naliczone chorobowe na podstawie 12 poprzednich miesięcy czyli np. jak jesteś od dziś na chorobowym to od 11 stycznia 2016r do 11 stycznia 2017r będziesz miała średnią policzoną.
Śliczne bobo. My mamy też jednego psa przybłędę kundla :)
Udanej wizyty
 
Jaka słodycz!!! Ostatnio szefowa była w pracy z takim niespełna miesiecznym... stwierdziłam że żebym nie była w ciąży to chciałabym w niej być[emoji16]
Ja ogólnie kocham dzieci a cud narodzin mnie rozczula... jestem trochę zboczona ale uwielbiam oglądać porody! I prawie zawsze ryczę na finale jak slychać pierwszy płacz!!!
 
reklama
Jaka słodycz!!! Ostatnio szefowa była w pracy z takim niespełna miesiecznym... stwierdziłam że żebym nie była w ciąży to chciałabym w niej być[emoji16]
Ja ogólnie kocham dzieci a cud narodzin mnie rozczula... jestem trochę zboczona ale uwielbiam oglądać porody! I prawie zawsze ryczę na finale jak slychać pierwszy płacz!!!

Ja tez wyje


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry