reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
ikulka mi chiński z Leną się nie sprawdził, teraz powinnam mieć córkę wg. Kalendarza[emoji13]

Adeline straszna historia!!!! Co za bydlaki z tych "ludzi"!!! Jak tak można:(:(:(

E-O gratuluję udanej wizyty!!!

Za_necia mnie rozbawił[emoji8] odstresowsłam się trochę w czasie oczekiwania na wizytę[emoji16]

Ja lubię psy i myślę że jak już bobas będzie na świecie albo jak pójdę na zwolnienie to weźmiemy jakąś biedę ze schroniska... na chwilę obecną nie wyobrażam sobię nowego domownika który 9godzin spędza sam w domu... zobaczymy jak się ułoży ale widzę że mój P by chciał... Naszym marzeniem jest buldog angielski ale nie stać nas... nawet nie chodzi o koszt szczeniaka, ale późniejsze jego wychowanie, trzeba niestety wziąć pod uwagę weterynarza bo nie oszukujmy sie to troche przerasowione psy wymagające i trzeba kalkulować ewentualne koszty...
Nie mówię że bieda ze schroniska nie będzie nas kosztować ale na poczatek chcemy dać szansę takiemu nieszczęśnikowi:)

Mam kota właściwie kotkę o wdzięcznym imieniu KICIOR, ale niestety mieszka u rodziców... chcieliśmy ją wziać ze sobą do mieszkania, ale nie potrafiła się przestawić, przyzwyczajona do wychodzenia na dwór w mieszkaniu poprostu się męczyła. Ale jak tylko przejeżdżamy do rodziców to odrazu sie zjawia i śpi z nami, kładzie się nam na brzuchach i zasypia[emoji7]
Jest najsliczniejszym dachowcem pod słońcem!!
1484155067-aaaaaa.jpeg
Śliczna kicia serio, ja to kociara, mam dwie, syn przez to też jest zafiksowany na koty a lubi wszystkie zwierzęta
1484158776-aaaaaa.jpeg
 
przypomnijcie mnie jak to z tym tętnem, u chłopca a u dziewczynki ? Bo chcę zobaczyć jak u syna mi wyszło :p
A z którego jajnika mialas owulacje? Bo ja ostatnio, od mojego męża w sumie sie dowiedzialam że większość z lewego janika to chłopcy a z prawego dziewczęta. Ciekawe czy u mnie się sprawdzi ta teoria :p
 
Dziewczyny już sama nie wiem czy to normalne i czy coś z tym robić, od kilku dni mam tak,że w pochwie śluz i w ogóle jest ok, a na zewnątrz czuję suchość straszną, masakra jakaś , mogę smarować czymś, wizyte mam dopiero za tydz
 
reklama
Do góry