reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Daj sobie juz spokój. Kłamie czy nie kłamie, aż tak Cię to boli? Wystarczy wogole nie czytać i nie odpowiadać skoro się wpis nie podoba. Po co robić ***** burze.
 
reklama
O.Paulina e.coli ciężko się jest pozbyć z organizmu.
Adeline u mnie brak miesiączki to też normalne bo mam zespół policystycznych jajników i mogę nie mieć okresu nawet rok a zawsze jak nie miałam go dłużej niż 5 tygodni to robiłam test by być pewna że to nie ciąża.
Zresztą pierwszą ciążę też tak odkryłam że zrobiłam test dla mojego świętego spokoju.Bo po roku starań straciłam już nadzieję na ciążę.
Justyna ja też już mam pierwsze ciuszki dla maleńswa.Nie jestem przesądna a że nic nie mam dla maleństwa plus wydatki związane z przeprowadzką na większy metraż wolę już zacząć kompletować wyprawkę.
Ale też nie mam zamiaru rozkupywać się z ciuszkami bo potem maleñstwo wiele z nich nawet nie zdąży założyć.
Napewno musz podgrzewacz do butelek,kilka butelek na wszelki wypadek,smoczka nie kupuje bo lic3 że dam radę bez,kocyki,pościel do łóżeczka,łóżeczko,wózek i fotelik samochodowy,ręczniki,wanienka,kołderkę do wózka i podusię płaską plus pewnie mata i huśtawka się przyda,jakieś grzechotki.Przydałaby się też karuzelka nad łóżeczko.Jest tego trochę.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Adeline jeśli dziecko nie będzie mieć alergii to od początku pampersy.Moja starsza miała uczulenie na pampki i do 9 m.była na tetrze.Ale te ich pranie i prasowanie....udręka.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Justyna jakie teorie spiskpwe? Napisalam co powiedziala gin i ty chyba noe zrozumialas kto sklamal a ja nie mm zamiaru plynac z pradem wole miec swoje zdanie a nie przytakiwac.Napisalam do kpgo to sie tyczy.A jest fajne powiedzenie kibic z dala sie nie wpi......Same klamstwa tylko soeje a wy lykacie jak pelikany brawo inteligencji.i bede czytac bo bede wylapywac kazde klamstwo bo wszystko wszystkim ale zeby tak klamac to trzena miec niezly problem.A swoja droga nawet lipcowki o nien na forum prywatnym pisaly.I jedna moderatorka.Po privach maja odwage obgadywac a ja wole otwarcie.

Napisane na FreeMe X4 7HD w aplikacji Forum BabyBoom

Ty nie masz co robic ? [emoji33]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mycha ja też sama dzieciakom stroje szyję dziś tez siadam i stroj Kopciuszka ma być w zeszłym roku uszylam strój elzy a synowi Batmana a w tym roku Antek przebiera się za piłkarza bo to jego pasja
 
Ja tym razem tylko niezbedne rzeczy. Podgrzewacz sie u mnie nie sprawdzil. Za dlugo to trwalo. Ale Domi byla na bebiku od urodzenia. Wiec termos z wrzatkiem plus mineralka, mleko, 2 min i gotowe. Ciuchy tez od razu pralam w naszym proszku. Nic sie nie dzialo. Moze teraz bede karmic to inna bajka. Ale buteleczki ze dwie kupie. Lozeczko turystyczne plus materac. Drewniane nie robia na mnie wrazenia. A turystyczne mialam a po mnie jeszcze 2 kuzynki oblecialy. Wozek...o tu musze miec duzy. Zadnych wynalazkow. Pompowane kola i najlepiej 3w1. Zalowalam kiedys jak kupilam lekka spacerowke. Te male koleczka i wszystko sie trzesie. X-landery juz kiedys skradly moje serce. Prowadza sie jednym palcem. Czterokolowe oczywiscie.
No ale kazdy ma swoje upodobania :)
 
Podgrzewacz przydaje się też do słoiczków a napewno to zdrowsze podgrzewanie niż w mikrofali.Ja obydwie córeczki karmiłam do roku piersi ale potem już w butli mm piły.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
O.paulina zrób jeszcze jedne badania za kilka dni tylko że zdwojoną uwaga jeśli chodzi o higienę i pojemniczka i siebie. Nie protestuj przed innymi lekami u mnie też sepsa zaczęła się od E.coli zazwyczaj nie groźnej a jednak a później było już tylko gorzej bo nie dostałam leków... trzymam kciuki. Kuruj się.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Dzieki Koko, to ty wlasnie kiedys pisalas ze przeszlas sepse w ciazy? :( Masakra jakas.. i teraz juz nie masz bakterii?
Mnie dziwi, ze mocz ogólny wyszedl idealnie wszystko ujemne, a w opisie pojedyncze bakterie. A na posiewie juz bakteria i liczba komórek taka sama jak przed antybiotykiem na poziomie 10.6. Mysle, ze chyba leki byly zle dobrane, trzeba dalej probowac.
Dzieki za rade i wsparcie [emoji8]
 
reklama
Do góry