reklama
  1. Specjalnie z myślą o naszych przyszłych babyboomowych mamusiach przygotowaliśmy konkurs brzuszkowy. Bardzo nam zależy, żeby do testów i konkursów zaangażować naszą społeczność i dlatego najbliższe działania zadedykowaliśmy właśnie Wam <3 W końcu BB Mamy są najfajniejsze. Sama nią jestem, to dobrze wiem:) Pozdrawiam i zapraszam do konkursu KONKURS ania ślusarczyk (aniaslu)
    Zamknij powiadomienie

Sierpniowe mamy 2017

Temat na forum 'Sierpniowe mamy 2017' rozpoczęty przez Josik, 24 Listopad 2016.

?

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

Poll closed 26 Luty 2017.
  1. Jak najszybciej.

głosów: 27
    58,7%
  2. Za 1-2 miesiące.

głosów: 17
    37,0%
  3. Bliżej terminów porodu.

głosów: 2
    4,3%
  1. JustynaWM

JustynaWM Fanka BB :)

Angelika super wieści :-)
    Dziewczyny na poprawę humoru "gorączka sobotniej nocy" leci :-) faceci są z innej planety trzeba się z tym pogodzić, ale swoje też wymagać, tupać nogami jak trzeba

• Lubię to Lubię to x 1
    • Stareeee.... Stareeee.... x 1
    • Lista
  2. Adeline89

Adeline89 Fanka BB :)

ja polecam komedie na Polsacie Plytki facet
    @Angelika:) super wieści odpoczywaj oni niech sobie radza

3. reklama
  4. Adeline89

Adeline89 Fanka BB :)

a u nas taka zawieja i snieg sypie

5. JustynaWM

JustynaWM Fanka BB :)

6. anntryb

anntryb Fanka BB :)

No i ładnie, widać już rączki i nóżki, niedługo pewnie coś więcej :D Która następna do odstrzału ? :)

7. za_necia11

za_necia11 Fanka BB :)

8. Truskaweczka2017

Truskaweczka2017 Moderatorka Członek załogi

@Angelika:) śliczna dzidzia:) teraz sobie odpoczywaj na zwolnieniu i nie myśl o tych durniach z pracy

9. edda89

edda89 Fanka BB :)

Pieczona szynka w sosie własnym aż się rozpływal

Ale piękny dzidziuś :)

Przyduście tych Waszych facetów cyckami napewno im przejdzie :D

• Lubię to Lubię to x 1
    • Zabawne... Zabawne... x 1
    • Lista
  10. reklama
  11. MamaT

MamaT Fanka BB :)

ja niedawno do domu ze szkolenia wróciłam miałam mieć jeszcze jutro ale przełożyli nam na poniedziałek eh nie bardzo mi to pasuje takie odwlekanie.

Idę się wypluskać dobranoc

12. dzag82

dzag82 Mama Tymka i Witka

Daria1990, o rany, to też masz przeżycia za sobą :-( :( Ja tego nie rozumiem, czy po prostu z czasem lekarzom wszystko powszednieje, czy jak? No jak można tak potraktować człowieka... Czasem zdążają się rzeczy straszne w życiu, ale trzeba mieć na tyle kultury i wyczucia, żeby w odpowiedni sposób z kimś na ten temat rozmawiać... Współczuję Ci tamtych przeżyć.

Jej, ale Wy zwierząt macie! Zwierzyniec cały :blink:.
    Chociaż koty przy ciąży jakoś mnie straszą. Znajoma złapała toksoplazmozę od kota sąsiadki, który do niego zaglądał. Co ona przeżyła w tej ciąży to jej. Ale syn na szczęście zdrowy się urodził :tak:

Angelika! O rany rany!! Słodziak Maluszek. Ale jak to możliwe, że Twój mąż ma takiego malutkiego braciszka :laugh2:Ale masz fajnego szwagra :laugh2:
    O rany, współczuję teściowej. 24 lata różnicy... Zasłużyła na odpoczynek juz. A tu pieluchy od nowa... Jeeeeezuuuu...
    Adeline, współczuję bólu zęba :-( :( Akurat u mnie to na czasie, bo zaczęłą mnie dzisiaj boleć ósemka, raka siedząca w dziąśle. Liczę na to, że przejdzie samo...

Ikulka, a cóż temu Twojemu? :eek: chyba zdaje sobie sprawę z tego, że jego badanie pewnie pomoże wyjaśnić sytuacje? WTF??!?
    Poza tym co przeszkadza badanie krwi w oglądaniu samochodów. Odda krew do badania i po 15-tu minutach będzie sobie samochody oglądał... No niepoważne.

Angelika, uroczy Malec. Jeeejkuuu, już taki z nóżkami, łapkami... No cudny :blink: A tym w pracy - phi!! Mają za swoje. Zajmij się teraz sobą.

Justyna, bój się Boga. Co Ty oglądasz?!? :baffled:

Poleć forum