reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
A wózek u mnie musi być 3 w 1 bo najmniejszego fotelika już nie mam.Moje 2 dziewczyny wychowały się na wózku Graco quattro ale teraz chcę wózek trochę zgrabniejszy o mniejszych gabarytach bym go bez problemu zapakowała do bagażnika.Bo będę musiała z maleństwem odwozić dziewczyny do szkoły.Tyle szczęścia że w październiku zmieniłam auto i teraz mam kombika to bagażnik nie jest mały.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Strasznie duzy jest wybor. Ciezko wybrac. Obralam myslenie ze duza gondola. Bo do wiosny dziecko lezace a zima w gondoli jednak cieplej. Teraz niektore gondole sa male. Mialam taka 80cm. I takiej bede szukac.
 
Justyna jakie teorie spiskpwe? Napisalam co powiedziala gin i ty chyba noe zrozumialas kto sklamal a ja nie mm zamiaru plynac z pradem wole miec swoje zdanie a nie przytakiwac.Napisalam do kpgo to sie tyczy.A jest fajne powiedzenie kibic z dala sie nie wpi......Same klamstwa tylko soeje a wy lykacie jak pelikany brawo inteligencji.i bede czytac bo bede wylapywac kazde klamstwo bo wszystko wszystkim ale zeby tak klamac to trzena miec niezly problem.A swoja droga nawet lipcowki o nien na forum prywatnym pisaly.I jedna moderatorka.Po privach maja odwage obgadywac a ja wole otwarcie.

Napisane na FreeMe X4 7HD w aplikacji Forum BabyBoom
Z całym szacunkiem, ale jesli masz jakis problem z Zanecia to zalatw to proszę na priv, a jesli potrzebujesz widowni to chociaz powstrzymaj sie od obrazania wszystkich wokol. Jak widzisz nikt tu nie weryfikuje czy ktos troche poplynal z faktami, czy tworzy bajeczki o swoim zyciu. Nikt nikogo nie zna osobiscie, kazdy jest anonimowy wiec bez sensu jest oceniac. Tobie rowniez mogloby sie przypiac latke "intruza" co siedzi w krzakach, nie udziela sie i nieznane sa jego intencje.. wiec wyluzuj. I nie zycze sobie bys wyzywala mnie lub kogos z grupy, nie jestesmy w podstawowce.
 
O.paulina tak mialam w ciąży sepse ale mój ginekolog zbagatelizował infekcje i mnie olał a później było za późno. U ciebie będzie dobrze zobaczysz tylko dziwne że w ogólnym jest ok a w posiewie rośnie i takie same miano może to jakaś pomyłka. Ja muszę bardzo często badać mocz teraz kazał co dwa tygodnie i posiew raz w miesiącu ale narazie jest ok. Powodzenia

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
O.Paulina e.coli ciężko się jest pozbyć z organizmu.
Adeline u mnie brak miesiączki to też normalne bo mam zespół policystycznych jajników i mogę nie mieć okresu nawet rok a zawsze jak nie miałam go dłużej niż 5 tygodni to robiłam test by być pewna że to nie ciąża.
Zresztą pierwszą ciążę też tak odkryłam że zrobiłam test dla mojego świętego spokoju.Bo po roku starań straciłam już nadzieję na ciążę.
Justyna ja też już mam pierwsze ciuszki dla maleńswa.Nie jestem przesądna a że nic nie mam dla maleństwa plus wydatki związane z przeprowadzką na większy metraż wolę już zacząć kompletować wyprawkę.
Ale też nie mam zamiaru rozkupywać się z ciuszkami bo potem maleñstwo wiele z nich nawet nie zdąży założyć.
Napewno musz podgrzewacz do butelek,kilka butelek na wszelki wypadek,smoczka nie kupuje bo lic3 że dam radę bez,kocyki,pościel do łóżeczka,łóżeczko,wózek i fotelik samochodowy,ręczniki,wanienka,kołderkę do wózka i podusię płaską plus pewnie mata i huśtawka się przyda,jakieś grzechotki.Przydałaby się też karuzelka nad łóżeczko.Jest tego trochę.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
O mamo ile tego jest, zacznę robić listę i pomału gromadzić bo z kasą nie wyrobię na koniec [emoji15]

Wózki pomału oglądam używane, na pewno 3 w 1, żadnych kubikowych siedzeń i malutkich kółek. Gdzieś mi na olx pokazał się "mutsy" fajny ma fotelik bo rozkladany na leżąco, przy noworodku może spełniać funkcję gondoli.
 
Ja tak żałuję że sprzedałam wozek po corci był rewelacyjny duża gondola ona miała pół roku i się w niej mieściła eh trudno
 
reklama
Justyna jakie teorie spiskpwe? Napisalam co powiedziala gin i ty chyba noe zrozumialas kto sklamal a ja nie mm zamiaru plynac z pradem wole miec swoje zdanie a nie przytakiwac.Napisalam do kpgo to sie tyczy.A jest fajne powiedzenie kibic z dala sie nie wpi......Same klamstwa tylko soeje a wy lykacie jak pelikany brawo inteligencji.i bede czytac bo bede wylapywac kazde klamstwo bo wszystko wszystkim ale zeby tak klamac to trzena miec niezly problem.A swoja droga nawet lipcowki o nien na forum prywatnym pisaly.I jedna moderatorka.Po privach maja odwage obgadywac a ja wole otwarcie.

Napisane na FreeMe X4 7HD w aplikacji Forum BabyBoom
Sorry,ale ty się tak udzielasz krytykujesz , oskarzasz kogoś. A przepraszam ile masz postów na swoim koncie 7? Od początku. My tu już ile z dziewczynami piszemy dzielimy się informacjami. Bynajmniej za necia odpisze komuś na post, a nie krytykuje. A jak my ci zwracamy uwagę to jeszcze na jezdzasz na nas. Ja nie rozumiem jesteś w sierpniowkach, a debatujesz z lipcowkami kto tu jest dwulicowy. Tak się nie robi.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry