reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@JustynaWM @MamaT ja będę też używany kupować są nawet do 350zl w spoko stanie sama sprzedawałam innym w bardzo dobrym stanie wózek i krzesełko do karmienia każdy był zadowolony stwierdziłam,że też kupię używane a nie będę tracić kase

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja oczywiscie tez poszukam uzywki. Kiedys w komisie kupilam. Jak poznam plec pomalutku zaczne. Po komunii dokupie cala reszta. Boze 10 lat roznicy. Ja nadal chodze w szoku :rofl::biggrin2:
 
@JustynaWM @MamaT ja będę też używany kupować są nawet do 350zl w spoko stanie sama sprzedawałam innym w bardzo dobrym stanie wózek i krzesełko do karmienia każdy był zadowolony stwierdziłam,że też kupię używane a nie będę tracić kase

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez kupie uzywki nie ma sensu przepłacać
 
@Shivon wpadasz tu jak grom z jasnego nieba i od razu pierwsze co to oskarżasz jedną z nas o kłamstwa. Nawet jeśli maleństwo @za_necia11 nie mogło mieć teraz czkawki to co z tego? ale mi straszne kłamstwo. Bardziej czuję się urażona tym, że obrażasz jedną z nas, która jest z nami od początku i którą zdążyłyśmy już w jakimś stopniu poznać. A Ty od tak po prostu wpadasz tu i siejesz zamęt. Lepiej zajmij się swoim życiem i swoją ciążą.
 
My właściwie wszystko mamy po synku. Trzeba będzie kupić tylko kosmetyki, pampersy i jakieś ubranka bo dużo mam po synku ale on urodził się w październiku i będzie trzeba kupić trochę letnich ;)
 
My właściwie wszystko mamy po synku. Trzeba będzie kupić tylko kosmetyki, pampersy i jakieś ubranka bo dużo mam po synku ale on urodził się w październiku i będzie trzeba kupić trochę letnich ;)
Ja liczę też na mamę i siostrę same już się cieszą ze będą mogły kupować. A tak szwagierka może coś mi da, bo ja jej też dawalam i na pewno ma schowane jak zawsze na pawlaczu. Też w pepco takie tanie i piękne

Napisane na SM-G318H w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My tez taki 3w1 chcemy. U nas gorszy problem. Mieszkamy w kamienicy bez windy na 3 piętrze, więc potrzebny rozkładany i lekki.

O ciuchach ciążowych nie myślę bo ten czas jak ja razie wydaje się być jeszcze mega odległy.

Co do wizyty...
Dostałam zwolnienie xD dołączam do leniuchujących w domku.
Ale nie zrobił mi usg ani nie dał skierowania na badania. Karty nie założył - bo... Wpisane jest w mojej karcie, że ciążę prowadzi tamten konował i jak chce by moj lekarz ją prowadził kazał umowic mi sie drugi raz. Nonsens totalny zwlaszcza, że nie miał po mnie żadnej pacjentki. Położna kazała mi przyjść 25 żeby jakby co od razu badania robic bo to 10 tydz będzie. Masakra i kpina za razem. Chciało mi sie wyć ze złości. Na szczęście mam luxmed i w ciąży mogę umawiać sie do 2 lekarzy jednocześnie i na 17go idę do konowała 1* tylko po skierowanie na badania a 31 już do normalnej swojej lekarki...
 
Do góry