reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja wyprawkę zacznę szykować kolo 6 miesiąca ciuszki pewnie wcześniej jeżeli będzie cora nie mam problemu bo szwagierka ma bliźniaczki ale sama najpewno coś dokupie no i musze kupić wszystko bo nic nie mam ale na początek kupie kolyske (nie mam gdzie postawić łóżeczka na razie) leżaczek i wózek a resztę dokupimy jak będzie potrzebne. Najbardziej się stresuje rozpoczęciem budowy od wisony i stresu z tym związanego.
 
U nas jest fajnie z zaopatrzeniem, bo mam dużo rzeczy po synku, kilka miesięcy po jego narodzinach urodziły się u kuzyna męża bliźniaczki (dziewczynki), a po kolejnych paru chłopczyk też w rodzinie męża :) więc obstawiona jestem równo :D
Co do pieluch to my cały czas jedziemy na dadach z biedronki. Sa tansze niz pampersy "markowe", a dorównują im jakością.
Aha, co do kosmetyków dla maluszka i dla nas, kobiet w ciąży, polecam popatrzec na strone srokao. To jest blog, który prowadzi babeczka, która analizuje kosmetyki pod względem składników. Czy są np. uczulające, wysuszajace, szkodliwe, rakotworcze (a i takie się zdarzają niestety), czyli ogólnie czego się wystrzegać a co z powodzeniem można użyć na dzidziusiu, żeby nie zrobić mu niechcący krzywdy :)

Napisane na CHM-U01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wyprawkę zacznę szykować kolo 6 miesiąca ciuszki pewnie wcześniej jeżeli będzie cora nie mam problemu bo szwagierka ma bliźniaczki ale sama najpewno coś dokupie no i musze kupić wszystko bo nic nie mam ale na początek kupie kolyske (nie mam gdzie postawić łóżeczka na razie) leżaczek i wózek a resztę dokupimy jak będzie potrzebne. Najbardziej się stresuje rozpoczęciem budowy od wisony i stresu z tym związanego.
Też mam budowę [emoji1] od wiosny dalej działamy z dachem jak kasy sie uzbiera. Póki co jedziemy bez kredytu. Mąż z tesciem dużo rzeczy robi. Będzie dobrze nie stresuj się Ja lezaczka wcale nie miałam przy synie.

Napisane na SM-G318H w aplikacji Forum BabyBoom
 
A na koniec pytam sie o krwiaka i oddzielanie sie kosmowki bo nic mi nie wspomnial..to stwierdzil jakiej kosmowki, kosmowka to dopiero bedzie po 12 tygodniu...ja na to ze bedzie to lozysko ze w pierszej ciazy tez mialam od 9 tego tygodnia to stwierdzil ze lekarz do ktorego chodzilam to chyba jakis nienormalny.. takze tyle sie dowiedzialam. Ciesze sie tylko ze widzialam moja kruszynke ale to traktowanie to jakis skandal. Wspolczuje dziewczyna ktore prowadza u niego ciaze i niestety znowu przekonalam sie jak traktije sie pacjentow na Nfz. Nie twierdze ze wszedzie ale to co mnie dzis spotalo to jakis szok.

Napisane na GT-I8200 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana daj sobie spokoj z tym palantem idz do dobrej pani dr moja na nfz a bardzo mila i ma usg u siebie w gabinecie:)
 
reklama
Co do pieluszek to my używaliśmy pampersów zielonych. Chcieliśmy przejść na dady ale mały dostał po nich takich odparzeń że zostaliśmy przy pampersach :) chyba założę temat o wyprawce bo zaczęły się dyskusje a tak wszystkie uwagi i sugestie będą w jednym wątku :) no i za jakiś czas będziemy mogły dodawać zdjęcia tego co już kupiłyśmy ;)
 
Do góry