reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Cześć dziewczyny :) mogę dołączyć? Jeszcze nieśmiało, bo sama nie dowierzam. Ostatnia @ 29 października, cykle po odstawieniu od piersi młodego miałam 35, 55 dni, a tu buuum 27dc i pozytywny test, kolejne 4 też i dzisiejsza beta 791. W szoku dalej jesteśmy, że się już udało :) termin wychodzi jakoś na 5 sierpnia. W poprzednich ciążach pisałam na innym forum, ale tam lipnie teraz, pusto.. trafiłam przypadkiem tutaj, a tu już jesteście Wy <3 myślę, czy powtórzyć betę pojutrze, ale nie chce wariować zbytnio.. co ma być to będzie, jak JustynaWM pisze ;) ps ja w poprzednich ciążach miałam identyczną wagę przed i po :D
to co, przygarniecie mnie? ;)
 
reklama
Dzieki dziewczyny ;)
Josik, jeśli będę mogła jakkolwiek pomóc to będzie mi bardzo miło ;)
leeleeth to moja 3 ciąża, zaczynająca się całkowicie inaczej niż poprzednie, bo jest mi strasznie niedobrze. Ja generalnie nie wymiotuje, w poprzednich nawet mdłości nie miałam, a przed chwilą wędrowałam godzinę po domu przy otwartych oknach. Gdzieś mi mignęło, to Twoja 6 ciąża?
Ale przynajmniej teraz mam okazję Was nadrobić :p
Mówiłyście już komuś?
 
a wy dziewczyny trzymajcie za moje bobo kciuki , bo dzis odbiorę hcg jak nie wzrośnie to sie zapłacze. Juz mam zawał,dam wam znać.
 
No i się chyba zaczęło... Od wczorajszego wieczora jest mi niedobrze... Spałam z wiadrem przy łóżku...
którego powinnaś dostać miesiączkę? Szybko masz objawy. Powiem szczerze, że ja ja starałam się o dziecko i zbliżał się okres potrafiłam mieć mdłości i nastawiać się ,że jestem w ciąży nie raz podświadomie tak człowiek robi. Ja póki co nic nie mam, zresztą z moim synkiem jak byłam ani razu nie zwymiotowałam nie miałam mdłości ,ale szwagierka to cały czas wymiotowała. Zależy od ciąży lipa tak się źle czuć.
 
reklama
którego powinnaś dostać miesiączkę? Szybko masz objawy. Powiem szczerze, że ja ja starałam się o dziecko i zbliżał się okres potrafiłam mieć mdłości i nastawiać się ,że jestem w ciąży nie raz podświadomie tak człowiek robi. Ja póki co nic nie mam, zresztą z moim synkiem jak byłam ani razu nie zwymiotowałam nie miałam mdłości ,ale szwagierka to cały czas wymiotowała. Zależy od ciąży lipa tak się źle czuć.
Miesiączkowalam dość regularnie, teraz miałam mieć 22.11, test pierwszy wykonałam 23.11, a drugi dzień później - oba pozytywne. Mieszkam w UK, a tutaj robią badania (jak się zorientowałam) nie wcześniej niż w okolicach 10 tygodnia.
Nie wiem dlaczego, ale po tych dwóch testach jestem pewna w 100% że jestem w ciąży - myślicie że się niepotrzebnie nakrecam???
 
Do góry