reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Do 11 spać marzenia [emoji4] jak dla mnie na razie nierealne... kiedy planujecie isc na zwolnienie, jak długo będziecie pracować?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja chcialam pracowac do kwietnia ale jak bolal mnie brzuch i poszłam do gin dala mi zwolnienie, 12h stania czasem 3 dni pod rzad trochę średnio i ciagle przeziębiona... 3dni w lozku przelezalam i dobrze mi to zrobilo.
 
reklama
Kurektyna zdolny braciszek.
Adeline przykra sytuacja z siostrą.Dlatego czasem trzeba mieć umiar nawet w kochaniu dzieci bo potem czasem odwraca się przeciwko rodzicom.
W rodzinie męża podobna jest sytuacja....jego brat to też taki rozpieszczony,też edukację zakończył na etapie gimnazjum i do dziś żyje na koszt swych kobiet bo w żadnej pracy dłużej miejsca nie zagrzał niż na tydzień.Szkoda nawet gadać.
O jejku...biedne Twoje usta.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuje Kochane za dobre myśli, Jestem na IP, czekam na swoją kolej, bo oczywiście kolejka... a ze nie leje sie ze mnie mocno tylko krwawie ot tak to muszę odczekać swoje... podejrzewam ze conajmniej godzina jeszcze...zaciskam nogi z nerwów:/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
MamaT super.Śliczny maluszek.
Ewelinaanna nie jesteś sama....ja jeszcze nie miałam usg więc też nie wiem czy serduszko bije.U nas w UK pierwsze usg w 12 tc dopiero robią.Ale wierzę że wszystko jest dobrze.
Mnie nic nie ciągnie ani nie boli.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
.

Sprzęt mają dobry... dzidziusia widziałam dokładnie o wiele wyraźniej niż na zwyklym usg ( mogłam policzyć paluszki u rąk i nóg) :-) dla pewności zrobiłam jeszcze Usg genetyczne u innego lekarza i to samo nt2.5 dwunaczyniowa pepowina i ten mały nosek( teraz mogl byc tylko lepiej widoczny bo to zalezy od ulozenia dzidzi)więc wszystko to co na pomorzanach czyli ani lekarz ani sprzęt nie miał wpływu na wynik... po prostu dzidzia tak ma...
Dziękuję kochana. Uspokoilas mnie. A ten mały nosek u Was to na pewno urok dzidzi.
 
reklama
JustynaWM podobno to prawda z tym wpływem diety w ciąży na rozwój alergii.Moja alergolog też mi o tym mówiła.Dlatego ja nie szaleje w ciąży z cytrusami.
Mahoniowa niekoniecznie musi tak być że Ty też będziesz mieć cukrzycę ciążową skoro Twoja mama miała.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie..a ja sery jem taka silna zachcianka że hej, może na tym etapie ciąży można? Kurczę nie mam kogo spytać, ginekolog pewnie nie będzie się znał..
 
Do góry