reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Witam dziewczynki.
Gratuluje udanych wizyt. Bardzo się cieszę. :)
Trzymam kciuki @emikaa i wierzę, że wszystko będzie dobrze. :)

U mnie mały zawał serca z tego powodu, że na budowie gdzie mój mąż pracuje w nieszczęśliwym wypadku zmarł pracownik z Ukrainy bez zarejestrowania i cały tydzień nie pracują.
Mam nadzieje, że w poniedziałek dalej ruszą z pracą, bo przecież dopiero co poszłam na zwolnienie i już wystarczająco mało pieniędzy dostanę.

Brzuch mam coraz większy, ewidentnie widzę, że maluch jest wyżej :)
Ciągnięcia i pobolewnia też mam, więc to norma.
Dzisiaj się przestraszyłam bo u mojej cioci młody owczarek na mnie skoczył i przywalił w brzuch.
Bolało mnie podbrzusze, ale to było rano i do tej pory nic się nie dzieje więc jest chyba ok.

Ogólnie cały czas Was czytałam na bieżąco, ale od kiedy jestem na zwolnieniu to NIC mi się nie chce... Spie do 11:00, mąż w domu bo jak wspominałam praca zawieszona, więc on mnie we wszystkim wyręcza.
A ja tylko leże i jem... i jem... i jem... [emoji14]

Czy osoba taka jak ja czyli 22 lata mogę mieć też takie badania prenatalne zrobione za darmo jeżeli mnie lekarz skieruje, bo poproszę?
Moja koleżanka miała za darmo ,bo lekarz ja skierował i sama się zdziwiła, ale znaczy,że się da. A w pracy u męża nie ciekawie z tym ukraincem.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
reklama
Do góry