reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ja chyba będę miała CC,ale jak uda mi się SN i będzie znieczulenie to skorzystam,ale zadzwonię nie bawem dowiedzieć się gdzie dają. Na necie może być nie aktualnie napisane

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A w ogóle to kiedy trzeba wybrać szpital i zgłosić w nim chęć porodu. Czy to trzeba się jakoś specjalnie zapisywać jak noe ma się z jiego lekarza?
 
Dziewuszki piszecie ze kredyt na cale życie ale co zrobić? Takie sa czasy i o ile się nie dostanie od rodziców to skąd wziac na to mieszkanie? My tez mamy kredyt i w sumie nie wiem kiedy a w maju bedzie juz 5lat jak placimy... Choc nie powiem jak sie urodzi bejbik zacznie się roboc ciasno (bo mamy dwa pokoje,a bedzie nas czworka) i chciałabym cos większego tylko w sumie nie wiem jak.... Nie mam kasy na wklad własny do nowego kredytu...oj nie wiem... Trzeba będzie narazie jakos przetrwać:)
Dziewczyny, od kiedy to szczęście zależy metrażu, w 2 pokojach też może być fajnie i miło. My sami na wszytko pracujemy, mamy 45m2 na kredyt, jeszcze 14 lat, bez szans na razie na nic większego czy domek. Nie widzę problemu żeby dzieci razem w pokoju były..one nie potrzebują luksusowych warunków ale naszej uwagi troski i czasu. Pozdrawiam wszystkie mamusie z małych mieszkań (przynajmniej szybko się sprząta [emoji12] )
 
Tak Warszawa, zastanawiam się jeszcze nad Karową bo mam tam lekarza co mnie prywatnie przyjmuje, ale nie wiem bo nie słyszałam dobrych opinii. Słyszałam że położone straszne...:(

No właśnie duzo zlego jest o położonych z stamtąd i to skutecznie zniechęca. Podobno kiepska opieja poprodowa i jestes zostawiana sama sobie.

Ja się obawiam, że żelazna jak zawsze bedzie zapchana.

Musiałam ponawiać dziś badanie na grupe krwii. Dziwne bo pobierane probki były jednakowo a tylko z tą był niby jakiś problem.. No i nie miałam nigdy tokso.
 
Tyle ze u mnie bite 10 lat roznicy. I dwulatek z 12latka...no jakos nie widze tego. Druga sprawa 3 pietro. Mam juz dosc. A dojdzie klocek i zakupy. I jeszcze rzecz bardzo wazna. Te mieszkanie zamieszkiwal moj byly maz. Byly awantury. Zle mi sie tu mieszka. Chce zaczac nowy rozdzial.
 
Kurektyna ja bym nie powiedziała że Twoja córka jest młodsza od mojej Emi o rok po tym jakimi tekstami się wypowiada.No ale pewnie mi przyjdzie długo jeszcze czekać na taką konwersację z Emi.No ale nie mogę narzekać i oczekiwać zbyt dużo bo wiele dzieci autystycznych w jej wieku w ogóle jeszcze nie mówi.
Moje dziewczynki jako że rozwijają się wolniej są trochę dziecinne.Nadal są na etapie barbie i bobasów ale to może też dobrze bo lepsza zabawa lalkami barbi czy lego niż siedzenie nonstop na tablecie.
Mi też się wydaje że mniej nas tu jest na forum.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tyle ze u mnie bite 10 lat roznicy. I dwulatek z 12latka...no jakos nie widze tego. Druga sprawa 3 pietro. Mam juz dosc. A dojdzie klocek i zakupy. I jeszcze rzecz bardzo wazna. Te mieszkanie zamieszkiwal moj byly maz. Byly awantury. Zle mi sie tu mieszka. Chce zaczac nowy rozdzial.
To w tej sytuacji polecam przeprowadzkę, zrozumiałe..ja mam bardzo zle wspomnienia z dzieciństwa i cieszę się że wyjechałam na 2 koniec Polski, taki oddech..
 
U nas już przy rozwarciu ponad 4 cm nie chcą już dawać znieczulenia.
Klusek gaz pomaga w bólu,nic nie czujesz na parę minut tylko jak przesadzisz to masz potem odlot jak po ecstasie czy innym świństwu.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A w ogóle to kiedy trzeba wybrać szpital i zgłosić w nim chęć porodu. Czy to trzeba się jakoś specjalnie zapisywać jak noe ma się z jiego lekarza?
Jak rodzisz to jedziesz tam gdzie ci odpowiada i muszą cię przyjąć musieli by mieć mega przepełnienie i załatwić ci dojazd do innego. Nie trzeba nic załatwiać wcześniej

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry