reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Miesiączkowalam dość regularnie, teraz miałam mieć 22.11, test pierwszy wykonałam 23.11, a drugi dzień później - oba pozytywne. Mieszkam w UK, a tutaj robią badania (jak się zorientowałam) nie wcześniej niż w okolicach 10 tygodnia.
Nie wiem dlaczego, ale po tych dwóch testach jestem pewna w 100% że jestem w ciąży - myślicie że się niepotrzebnie nakrecam???
Nie no jesteś nie ma wątpliwości :) masakra tam jest .U nas na nfz jest też tylko usg 3 razy , ale ja i tak chodzę prywatnie, bo pewniej się czuje. Mnie póki co strasznie piersi bolą i są powiększone a otoczki sutków wielkie jak nie wiem, no i śluz , do tego senna jestem, mam nadzieję,że ja nie będę miała mdłości.
 
reklama
właśnie dzwoniłam spytać o bete i z 484,8ml po czterech dniach mam 3tys ponad, czyli wynika,że rozwija się jestem mega szczęśliwa, oby tak dalej dziękuje za trzymanie kciuków, mają moc
 
Adeline gratki, teraz możesz spać spokojnie ;) beta pięknie wzrosła
Josik, ja w poprzednich nie miałam żadnych mdłości, a wczoraj miałam okropne, więc wierzę w tak wczesne objawy. Za to wtedy od razu urosły mi piersi, tak, że w ciągu dwóch dni porobiły mi się rozstępy, a teraz nawet nie bolą :D szkoda, mogłyby trochę szybciej zacząć rosnąć :p

Własnie zabieram się za szukanie lekarza, bo moja lekarka od roku już nie przyjmuje u mnie w mieście :/ może uda się znaleźć kogoś sensownego z nfz, który ma usg w gabinecie
 
To moja 3 ciąża. mam dwuletniego synka a w sierpniu straciłam córeczkę w 18tc. czuję się dobrze tylko ciągle jestem śpiąca. pewnie niedługo dopadną mnie nudności bo w obydwu ciążach je miałam.
 
reklama
Ja jeszcze nie zdążyłam tak na poważnie popracować ;) na studiach sobie dorabiałam, potem urodził się pierworodny, magisterkę broniłam tydzień przed terminem porodu drugiego synka. Dostałam fajną ofertę pracy od września, ale nie było miejsca w żłobku dla Młodego, więc zostałam jeszcze z nim w domu i zdecydowaliśmy jeszcze powiększyć rodzinkę ;) w domu czasem można dostać p..dolca ale już się przyzwyczaiłam ;D a Wy?
 
Do góry