reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Witajcie.Niestety u mnie kiepsko,zaczęłam krwawić.Jadę do lekarza.Bardzo się boję,tego co najgorsze.Potem się odezwę jak będę w stanie . Trzymajcie się .
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze! Daj znać! [emoji27] [emoji8]

p19u9jcg46hpk5mw.png
 
reklama
@Niespodzianka 22 trzymam kciuki , kiedy miałaś ostatnią miesiączke?

@Tyllkaaa , @marii19 a patrzyłaś w aptece internetowej,może jest, i mówicie ,że to jest najlepszy kwas?
Ja sie nie wypowiem, myślę że @marii19 jest lepiej zorientowana w temacie.
Ja powien tylko tyle co mi lekarz powiedział, że na nietolerancje kwasu foliowego powinno zrobic sie badania przed ciaża. A dodatkowo jak byly wczesniejsze ciąże i rozwijaly sie prawidlowo nie ma podstaw do twierdzenia że ten kwas nam nie sluży.

Ale ja wiem że ile lekarzy tyle opinii i tez tak samo z farmaceurami w aptece i ich opiniami.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sie nie wypowiem, myślę że @marii19 jest lepiej zorientowana w temacie.
Ja powien tylko tyle co mi lekarz powiedział, że na nietolerancje kwasu foliowego powinno zrobic sie badania przed ciaża. A dodatkowo jak byly wczesniejsze ciąże i rozwijaly sie prawidlowo nie ma podstaw do twierdzenia że ten kwas nam nie sluży.

Ale ja wiem że ile lekarzy tyle opinii i tez tak samo z farmaceurami w aptece i ich opiniami.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
To ja nie wiem po co takie gówna robią, niech odrazu robią porządne takie co się przyswaja. To jak ja mam chore jelita to ciekawe , czy w ogóle coś tam się wchłonie , jak ja mam nawet nie raz problem,że brałam witaminy i żelazo przez cały miesiąc i poszłam na wyniki , a tam dalej poniżej,. Póki co teraz byłam to jest ok, ale staram się jeść dużo warzyw i owoców szczególnie zielone warzywa
 
reklama
To ja nie wiem po co takie gówna robią, niech odrazu robią porządne takie co się przyswaja. To jak ja mam chore jelita to ciekawe , czy w ogóle coś tam się wchłonie , jak ja mam nawet nie raz problem,że brałam witaminy i żelazo przez cały miesiąc i poszłam na wyniki , a tam dalej poniżej,. Póki co teraz byłam to jest ok, ale staram się jeść dużo warzyw i owoców szczególnie zielone warzywa
Ja mam zespół jelita wraźliwego wiem jak to jest, u mnie hemoglobina w ciazy to zawsze problem :/

Btw jeszcze nie dawno nie bylo rozpowszechmionych badań nad wchlanialnoscią i kobiety braly folik i bylo ok. Coeźki temat jak kazdy inny

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry