reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Corka wrocila od kolezanki. Jadla pizze tam z sosem czosnkowym. I tak od niej zieje tym czosnkiem, ze ja chyba pojde spac na balkon. Jak przed ciaza lubilam tak znienawidzilam czosnek i jego zapach.

Kotomis...wspolczuje. ja sie jakos trzymam...uwazam co jem. Dzis ryz byl. Ale mdli mnie strasznie. Jutro koncze 12 tydzien. Kiedy bedzie lepiej to ja juz trace nadzieje...
 
reklama
Morawka gratuluje zdrowego bobo.
Dbaj o siebie bo z kręgosłupem nie ma żartów.Miałaś trochę ostatnio nie mało przeżyć.
Fiona rutinoscorbin można akurat w ciąży brać.Sama się nim leczę i naturalnymi środkami...dużo wit.C.To zwykłe przeziębienie bo gorączki nie mam.Nawet spać nie mogę bo wiecznie mnie katar wybudza.Odpukać narazie gardło ok.Jutro jeszcze poodpoczywam.Ale w czwartek muszę rano dziewczyny zawieźć do szkoły i przedszkola bo mąż na szkolenie jedzie.Jak nie wyzdrowieję to do pracy nie pójdę w tym tygodniu niestety.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś rano żegnam męża i mówię. Jakie masz piękne perfumy (sama mu kupiłam na święta) a za sekundę jak mnie szarpło na wymioty to ledwo opanowałam...
Takie były cudne :-D
 
Guarana mam nadzieję że nic poważnego mężowi nie dolega.Gratuluje córeczki.
Za_necia gratuluję zdrowej dzidzi.Mało się ostatnio tu odzywasz.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś rano żegnam męża i mówię. Jakie masz piękne perfumy (sama mu kupiłam na święta) a za sekundę jak mnie szarpło na wymioty to ledwo opanowałam...
Takie były cudne :-D

o jezu perfumy ble, aż mnie odrzuca :D chyba do żadnej perfumerii w tej ciąży nie wejdę :p tak mi wszystko śmierdzi, żel pod prysznic, płyn do płukania, dobrze że jakoś antyperspirant znoszę, choć kupiłam na zmianę drugi zapach bo już mi pierwszy nie podchodzi :D
 
Mi mdłości minęły choć nadal nie wszystko mogę zjeść.
Choroba rozłożyła mnie na maksa.Jutro mam usg w końcu wyczekane ale tak się czuję fatalnie że nawet nie mam siły ani stresować się ani cieszyć.
Dam znać jutro.Mam nadzieję że obywatel w brzuchu ma się dobrze.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiedzcie mi czy robiłyście badania na Toxo i różyczkę? Nie mam styczności z kotami, różyczki nie miałam, czy to konieczne?
 
reklama
o jezu perfumy ble, aż mnie odrzuca :D chyba do żadnej perfumerii w tej ciąży nie wejdę [emoji14] tak mi wszystko śmierdzi, żel pod prysznic, płyn do płukania, dobrze że jakoś antyperspirant znoszę, choć kupiłam na zmianę drugi zapach bo już mi pierwszy nie podchodzi :D
Hahaha mam to samo. Ostatnio mydło w kostce wyrzuciłam bo mi jechało "starą babą", niemożliwe jest dla mnie w markecie żeby kupić proszek czy plyn do prania. Nie jestem w stanie wejsc między regały ;)

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry