reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@Nusia123 w ogole o co chodzi z ta watrobka ja ogólnie jadalam w ciązy bo mialam problemy z hemoglobina
Tylkaa pytala mnie w ciazy z synem czy sie zdrowo odzywiam ja ze tak ostatnio watrobka a ona ze musze sobie poczytac o duecie w ciazy bo watrobka ma ogromne ilosci wit A to jest za duzo dla plodu mialam nie jesc watrobki i nie pic tranu no i oczywiscie uwazac na pasztety a ja zapomnialam wcziraj kolacyjka z pasztecikiem:)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Poszłam po syna a Wyscie sie juz taaaaaak rozpisały no ladnie...
Masz racje @Nusia123 witamina A w ciąży jest nie wskazana o tym nie pomyślałam...
Ja zachcianek też nie mam ;) jedynie piersi pelniejsze i sutki bolace jak diabli przy dotyku

Zapraszam kazda na ogorkowa a co hi hi co ja Cieżarowką będę bronila <3

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kleo ja czytalam ze absolutnie nie wolno tranu w ciazy sprawdzilam kochana w moich ksiazkach o ciazy i pisze ze zadnego tranu nawet ryb w ktorych jest tran bo moze uszkadzac chyba uklad nerwowy prosze zapytaj moze swojego lekarzza zeby nie zaszkodzic malenstwu :)

Mi wlasnie lekarz kazał brać, ba nawet u dwóch ginekologów byłam i mi zalecili tran i to samo dietetyczka. Tam jest zawart kas DHA, taki jak w rybach a ryby przecież sa wskazane w ciąży..
I weź tu bądź człowieku mądry jak każdy mówi cos innego:(
Ale dzieki za ostrzeżenie Nusia :*
 
A powiedzcie mi jeszcze prosze na ktory termin mam patrzec ten z @7tc2d czy ten z USG 6tc0d?
I co mysliscie o tym ze jutro moj P tez chce isc ze mna do ginekologa i ja tez chce by byl? Zebysmy razem zobaczyli serduszko :) ginekolog sie na to zgodzi? :)
 
@Adeline89 no bo wedlug okresu ktory mialam 19.10 to wychodzi ze jestem w 7tc2d a jak bylam u ginekologa 25.11 to powiedzial ze termin mam na 3.08 i po wielkosci pecherzyka wtedy powiedzial ze jestem w 4tc0d. Wy liczy ie termin tylko od @? Np Ty masz 6tc3d liczone od @ ?
Nie moj P nie bedsie czul skrepowania to na pewno tylko bardziej zastanawiam sie czy gin pozwoli mu wejsc :)
 
reklama
Witajcie ponownie dziewczyny tak jak mówiłam - czekam i czekam. Wczoraj powinnam dostać @, a tu nic... Nawet się nie zapowiada, bo zawsze boli mnie konkretnie brzuch, a teraz lekko pobolewa od kilku dni, ale trochę inaczej. Zrobiłam dzisiaj test, ale nic nie wyszło... Więc dalej jestem wielką niewiadomą...
 
Do góry