reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Tylko skladki sa procentem od kwoty brutto. I taki na najnizszej krajowej bylby gorzej traktowany. A na jedna ogolna spora skladke nie byloby wszystkich stac.
 
Klusek ja też tak myślę że warto dociekać i wiedzieć czego się można spodziewać.Nawet choćby tylko po to by psychicznie się przygotować do porodu.To musi być szok jak się nastawiasz na zdrowe dziecko a po porodzie okazuję się że jest inaczej.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny zapisałam się do lepszej kliniki z lepszymi opiniami na 19.40 także tam pojadę dziś . Nie będę już pisać o was też stresować narzucajcie jakieś inne tematy, bo nie chcę żebyście skupiały się na mnie. Trzymajcie się dam znać pewnie koło 22 lub nawet później

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciukasy✊✊, musi być dobrze. To jakiś debil byl zapewne.
 
Warto też wiedzieć wcześniej żeby chociażby się przygotować do opieki nad dzieckiem, bo nie zawsze nawet wiemy jak się opiekować. Zreszta nawet załatwić sobie odpowiednią opiekę lekarska dla dzieciatka. Chociaż u mnie w rodzinie urodziła się dziewczynka z zespołem downa na początku był to szok dla rodziców ale dali radę i teraz dziecko ma 10 lat i jest bardzo radosna, zywa i przyjazna dziewczynka i wszyscy bliscy są w niej zakochani.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Luska gratuluję wizyty!!!
15,5cm??? Czy to taki kolos czy jedynka wskoczyła przez przypadek[emoji6] Bo przedwczoraj moj bobo miał 4,8 a według tego termin na 10.08...
Nie zazdroszcze że tyle na nastepne USG musisz czekać!!!
Bym osiwiała... jeszcze jak już się czuje ruchy to tak jakoś mniej stresujące to dla mnie jest, ale tak jak jeszcze nie to chyba lepiej się czuję jak raz w miesiącu zobacze maluszka[emoji2] Wiem że na wiele rzeczy i tak nie mam wpływu i nawet jak coś to bym nic nie zrobiła, ale to upewnienie się ze jest ok daje mi chociaż na moment ukojenie!
Jak sobie pomyśle że jak mama była ze mną w ciąży nie miała usg ani razu to podziwiam!!! Chociaż z drugiej strony nie było internetu i niebyło tyle stresu bo wiedza kobiet o zagrożeniach była znacznie mniejsza...
 
reklama
Luska gratuluję wizyty!!!
15,5cm??? Czy to taki kolos czy jedynka wskoczyła przez przypadek[emoji6] Bo przedwczoraj moj bobo miał 4,8 a według tego termin na 10.08...
Nie zazdroszcze że tyle na nastepne USG musisz czekać!!!
Bym osiwiała... jeszcze jak już się czuje ruchy to tak jakoś mniej stresujące to dla mnie jest, ale tak jak jeszcze nie to chyba lepiej się czuję jak raz w miesiącu zobacze maluszka[emoji2] Wiem że na wiele rzeczy i tak nie mam wpływu i nawet jak coś to bym nic nie zrobiła, ale to upewnienie się ze jest ok daje mi chociaż na moment ukojenie!
Jak sobie pomyśle że jak mama była ze mną w ciąży nie miała usg ani razu to podziwiam!!! Chociaż z drugiej strony nie było internetu i niebyło tyle stresu bo wiedza kobiet o zagrożeniach była znacznie mniejsza...

U nas sa dwa usg 12 i 20tydz


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry